Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Kodaň 

Kodaň

Funkčnosť v dobrom štýle

Máte radi moderné riešenia? Séria granitových drezov Kodaň spája moderný dizajn s funkčnosťou. Rozhodnite sa pre zariadenie v dobrom štýle a tešte sa kuchynskými povinnosťami každý deň.

Prečo si vybrať drezy z sérii Kodaň?

Záleží Vám na kompaktnom riešení? Granitové drezy Kodaň zaručujú maximálnu praktickosť bez ohľadu na veľkosť kuchyne. Ak si ceníte pohodlie počas umývania, produkty z sérii Kodaň sú tými ideálnymi. Každý model optimálne využíva priestor v kuchyni.

Hlboká komora zaručuje pohodlné umývanie aj veľmi veľkých hrncov. Séria Kodaň Vám dovolí dopasovať si priestor umývania podľa Vašich potrieb vďaka možnosti zväčšenia odkvapkávacej plochy. Máte dosť utierania drezu niekoľko razy denne? Navždy zabudnite o častom upratovaní okolo drezu a neestetických škvrnách. Batéria umiestnená na ploche odkvapkávača Vám uľahčí udržanie čistoty. 

Tenké hrany a jemné zárezy odkvapkávača pôsobia moderne. Povrch drezu, ktorý diskrétne vystáva ponad líniou kuchynskej dosky dáva drezu minimalistický a elegantný charakter Vašej kuchyne. Postavte na zariadenie v dobrom štýle.

Séria Kodaň to sú drezy vo veľkostiach dopasovaných podľa rôznych potrieb - od kompaktného drezu do malej kuchyne, cez drez, ktorý sa hodí do každého vnútra, až po dvojkomorový variant. Vyberte si veľkosť dopasovanú do Vašich potrieb a tešte sa drezom na dlhé roky.