Antibakteriálnosť

Drezy Primagran s využitím prírodných technológií Ultra•Fresh_Logo_commercial_EN.jpg

Technológia potvrdená laboratóriom garantuje ešte účinnejšiu ochranu pred baktériami vo Vašej kuchyni.

Antybakteryjność
Ultrafresh
antybakteryjnosc 2.jpg

Primagran je rodinná firma - z vlastnej skúsenosti vieme, že kuchyňa je strategickým miestom každého domu a jej zariadenie je každodenne používané. Práve kuchyňa pulzuje životom každý deň, preto vyrábame naše kuchynské drezy s maximálnou starostlivosťou, z najkvalitnejších materiálov dodávaných od spoľahlivých výrobcov. Dbáme na všetky detaily a naším cieľom je, aby každý z našich produktov potvrdzoval naše prehlásenia o kvalite.

Rovnakú stratégiu aplikujeme v otázke bezpečnosti, preto sme začali spolupracovať s najväčšou spoločnosťou v oblasti antibakteriálnych a fungicídnych aditív na svete. Značka Ultra-Fresh je známa a oceňovaná vo viac ako 60 krajinách a spotrebitelia ju označujú ako dôveryhodného lídra v mnohých odvetviach súvisiacich s každodennými predmetmi, ako sú matrace, vložky do topánok, športové oblečenie, dosky na krájanie a tiež kuchynské drezy a kúpeľňové umývadlá.

Ako funguje technológia ultra fresh?

V počiatočnom štádiu výroby drezov Primagran sa do zmesi, ktorá sa skladá zo živice a minerálnych plnív, pridáva koloidný roztok striebra, ktorý je rovnomerne rozložený v celej štruktúre drezu. Zostáva aktívny po celú dobu používania, bez toho, aby sa z povrchu stieral alebo splachoval, ako je to pri použití antibakteriálnych náterov.

Antibakteriálna technológia umožňuje účinnejšiu ochranu pred baktériami a udržuje tak umývaciu zónu bezpečnú pre všetkých členov rodiny. 
antybakteryjnosc-słowacka-2-min-min.jpg
anytybakterynoscczeska-1-min-min.jpg

Vizualizácia technológie Ultra-Fresh prezentovaná v priereze drezu - štruktúra striebra, ktorá vyplňuje celý drez vo vnútri aj na povrchu.

Spoznajte všetky výhody použitia technológii v drezoch Primagran ultra fresh

Prídavok Ultra-Fresh CA-16, ktorý sa používa pri výrobe drezov Primagran, je schválený Oeko-Tex, čo dokazuje, že ide o výrobok bezpečný pre ľudskú pokožku a je schváleným materiálom pre kontakt s potravinami.

  •      Naše drezy sú chránené pred škodlivými účinkami baktérií, húb a plesní
  •      Drezy Primagran obsahujú aktívne ióny striebra, ktoré chránia pred nežiaducim zápachom
  •      Výrobok je chránený pred degradáciou a škvrnami
  •      Drez má antibakteriálne vlastnosti

Bezpečnosť a antibakteriálne vlastnosti boli potvrdené výsledkami testov vykonaných v špecializovanom a modernom laboratóriu v Toronte podľa medzinárodných výskumných metód: AATCC, ASTM, ISO, JIS. Pozrite si podrobnosti:

Certifikát Antibakteriálnosti Ultra Fresh (pozrite si certifikát)

Antifungálne hodnotenie AATCC (pozrite si správu)

Antibakteriálne hodnotenie vzoriek Primagran (pozrite si hodnotenie)

ITA-TEST vo Varšave (pozrite si atest)

Výsledky laboratórnych testov

množstvo baktérií na cm2 po 24 hodinách x 100 000

coli-sk.png

množstvo baktérií na cm2 po 24 hodinách x 100 000

Staphy-sk.png