Bezpečnosť

Bezpečnosť nakupovania

Snažíme se, abyste se cítili v našem obchodě bezpečně jako doma a abyste brali náš obchod jako úspěšné nákupní místo. Splňujeme standardy e-commerce, pokud jde o kvalitu zboží (originální, zabalené zboží, na které se vztahuje záruka), a obsluhy transakce:

  • postytujeme výber dodania
  • tovar je dodaný riadne zabalený, správne a čitateľne označený a chránený pred mechanickým poškodním

Ochrana osobných údajov

Záleží nám na správnom prechovávaní osobných údajov. Náš obchod spĺňa požiadavky "Zákona o ochrane osobných údajov", právne aj technicky. Je chránený bezpečnostným protokolom SSL, Vaše údaje sú šifrované. Máme podobné zabezpečenie ako majú internetové stránky bánk.

Pri transakcii môžeme zhromažďovať Vaše osobné údaje výhradne pre zmluvné účely. Pokiaľ odmietnete obdržiavať newsletter alebo poštu, nebudete ju dostávať. Zaručíme, že Vaše údaje sú v bezpečí a že ich neuvidí tretia osoba.

Ponúkame maximálne bezpečný nákup. Máte 30 dní na bezproblémové vrátenie tovaru a nákladov kúpeného drezu! Sme solídna spoločnosť, ktorá si zakladá na profesionalite a spokojnosti našich zákazníkov! Predali sme stovky našich drezov zákazníkom z celého Poľska.