Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Béžové drezy 

Béžové drezy

Vieme, aké ťažké je zariadiť kuchyňu vašich snov. Ak hľadáte zmenu od klasického chrómovania, granitové drezy ponúkajú niekoľko pozoruhodných riešení, ktoré zmenia tvár vašej kuchyne. Béžové drezy krásne ladia s kuchynskými batériami v rovnakej farbe, ale umožňujú aj ich kontrastnú kombináciu s chrómovanými alebo čiernymi armatúrami.

Béžový drez je nekonvenčnou voľbou, ale dokonale dopĺňa väčšinu štylizovaných interiérov. Je skvelý najmä do rustikálnej kuchyne, kde bude krásne ladiť s drevenými prvkami. Béžový drez tiež ladí s útulným provensálskym štýlom, kde vládnu svetlé farby.

Modely Riga, Ženeva a Oslo sú 1-komorové drezy, ktoré zaberajú málo miesta - preto sú ideálne pre malé kuchyne. Drezy ako Ibiza alebo Miláno obsahujú odkvapkávače, vďaka ktorým už sušenie riadov alebo veľkých hrncov nebude problém. 1,5-komorové modely Paríž, Valencia alebo Sevilla, sú perfektnou kombináciou veľkosti a funkčnosti. Pre majiteľov veľkých kuchýň odporúčame 2-komorové drezy - Bergen. V našej ponuke nájdete aj rohové drezy ako Monako. Sú dobrým riešením, ktoré vám umožní ušetriť ďalší priestor.

Použitie materiálov najvyššej kvality nám umožnilo dosiahnuť vynikajúcu odolnosť proti mechanickému poškodeniu, poškriabaniu a zmenám teploty. Kuchynské drezy Primagran© béžovej farby sú tiež odolné voči vyblednutiu a nevzhľadným škvrnám. Naše výrobky môžu byť tiež doplnené antibakteriálnou formulou, ktorej aktívne ióny striebra chránia drez pred škodlivými mikroorganizmami a odstraňujú nepríjemné zápachy. Užitočným doplnkom môže byť aj dávkovač na tekuté mydlo. Dodáva sa v šiestich farbách, takže sa dá ľahko prispôsobiť k béžovému drezu.