Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Sivé drezy 

Sivé drezy

Niektorí majú radi svetlé a útulné interiéry, zatiaľ čo iní sú za jednoduché a moderné riešenia. Nezáleží na tom, v kuchyni sa musíme predovšetkým cítiť pohodlne. Vďaka veľkému výberu, je teraz zariadenie kuchyne oveľa jednoduchšie. Drezy Primagran© sú jedinečným prvkom zariadenia, ktoré priťahuje pozornosť a prekvapuje svojou funkčnosťou. Každý z týchto modelov vyhovuje moderným aj tradičnejším interiérom.

V dekorácii kuchyne si industriálny štýl, ktorý sa vyznačuje surovým charakterom získava čoraz väčšiu obľubu. Šedý kuchynský drez dokonale dopĺňa takýto interiér a pekne harmonizuje s farbami dekorácií. Za zmienku tiež stojí škandinávsky štýl, ktorý sa vyznačuje používaním rôznych odtieňov šedej. K sivému drezu si môžete vybrať armatúru v rovnakej farbe alebo zvoliť originálnu kontrastnú kombináciu.

Medzi sivými drezmi je možné rozlíšiť jednokomorové modely ako Riga, Oslo a Ženeva. Vzhľadom na svoju malú veľkosť sa odporúčajú do malých kuchýň. Modely Ibiza alebo Miláno majú systém odkvapkávania, na ktorom sa dajú sušiť riady. Náš sortiment zahŕňa aj 1,5-komorové modely, napr. Paríž, Valencia alebo Sevilla. Majiteľov väčších kuchýň určite zaujme 2-komorový drez Bergen. Modely Monaco sú zase príkladmi rohových drezov.

Šedý drez je aj napriek svojej farbe odolný voči vyblednutiu a nevzhľadným škvrnám. Na jeho výrobu boli použité materiály najvyššej kvality - žulové kamenivo a živica, preto nie sú ohrozené mechanickým poškodením alebo náhlymi zmenami teploty. Každý z našich drezov môže byť obohatený o antibakteriálne zloženie, ktoré zabraňuje rozvoju škodlivých mikroorganizmov a neutralizuje nepríjemné zápachy. Odporúča sa zvoliť si aj dávkovače mydla alebo prostriedku na umývanie riadu, z ktorých väčšina je schovaná pod povrchom drezu.