Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Čierne drezy 

Čierne drezy

Každý, kto zariaďoval kuchyňu, vie, koľko času a energie je treba na dokonalé prispôsobenie všetkých jej prvkov a vybavenia. Prikladáme veľký význam usporiadaniu kuchyne pretože je to špecifická časť domu, kde sa odohráva väčšina každodenného života. Drezy Primagran© sú mimoriadne obľúbené najmä kvôli ich univerzálnosti a estetickému dizajnu. Čierna je vždy bezpečná voľba, ktorá sa hodí prakticky do každého interiéru.

Čierne drezy ladia dokonale s kuchyňou v drsnom industriálnom štýle, v ktorom sú tmavé farby prepojené s materiálmi, ako je drevo, surové tehly alebo architektonický betón. Čierny drez bude tiež skvelý v glamour interiéri, kde prevládajú čierne a biele farby. Ak chcete vytvoriť ucelenú kombináciu farieb, stačí vybrať čiernu kuchynskú batériu. Odporúčame Vám tiež neobvyklé riešenie, ktoré je kombináciou čierneho drezu s kontrastnou kuchynskou batériou, napríklad v chrómovej alebo bielej farbe.

Tí, ktorí majú malé kuchyne najčastejšie venujú pozornosť 1-komorovým drezom, ako sú Riga, Oslo alebo Ženeva, pretože zaberajú málo miesta. Modely Valencia alebo Praha majú jednu komoru a odtok, ktorý umožňuje pohodlné sušenie veľkých riadov. Pre väčšie kuchyne odporúčame 1,5-komorové a 2-komorové drezy, medzi ktoré patria modely - Bergen. Drezy Monaco sú rohové modely. Toto neobvyklé riešenie vám tiež umožňuje šetriť miesto.

Kuchynské drezy Primagran© sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, takže sa nemusíte obávať zmeny farby alebo nevzhľadných škvŕn. Sú tiež odolné proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. K čiernemu drezu môžete pridať dávkovač na tekuté mydlo, ktorý je dodávaný v šiestich farbách. Jedná sa o mimoriadne užitočný doplnok, ktorý vám umožňuje obmedziť počet vecí stojacich na pracovnej doske.