Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Biele drezy 

Biele drezy

Chceme, aby bola kuchyňa útulná a krásne zdobená, pretože sa hovorí, že je srdcom domu. Je pravda, že v tejto miestnosti zvyčajne trávime veľa času a mali by sme sa v nej cítiť čo najpohodlnejšie. Bohatstvo interiérových štýlov znamená, že štandardné riešenia už nestačia. Biele drezy Primagran© sú ideálne pre moderné aj klasické kuchynské zariadenia.

Biely drez, ktorý sa skladá z kuchynskej batérie rovnakej farby, dokonale ladí s kuchyňou v provensálskom štýle, v ktorej sa kladie dôraz na svetlé farby. Inšpirovať sa môžete aj štýlom glamour a kontrastne kombinovať biely kuchynský drez s čiernymi armatúrami. Vďaka univerzálnosti bielej farby je jedinou hranicou vaša fantázia.

Náš sortiment kuchynských drezov obsahuje jednoduché 1-komorové modely, ako sú Riga, Ženeva alebo Oslo. Je to dobrá voľba do malej kuchyne, pretože ich malý rozmer šetrí miesto. Miláno, Praha alebo San Francisco sú príkladmi 1-komorových modelov s odtekaním, ktoré umožňuje pohodlné sušenie príborov, riadov a väčších hrncov. Tí, ktorí hľadajú biele, 1,5-komorové drezy sa určite budú zaujímať o modely Madrid, Paríž alebo Sevilla. 2-komorové drezy, ako sú Bergen, sú vynikajúcou voľbou pre väčšiu kuchyňu. Zaujímavým riešením sú rohové modely: Monako, ktoré šetria priestor a zároveň priťahujú pozornosť.

Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, biely drez nie je viac náchylný na sfarbenie a škvrny - a to všetko vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov - žulového kameniva a živice. Aby bol na pracovných doskách v kuchyni poriadok, oplatí sa znížiť počet položiek na nich umiestnených na minimum, preto vám odporúčame zvoliť výdajný stojan na tekuté mydlo. Dodávame ho v niekoľkých farbách, takže sa dá ľubovoľne prispôsobiť k drezu v bielej farbe.