Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Drezy pod pracovnú dosku 

Drezy pod pracovnú dosku

Závesné drezy

Zistite viac o nástenných kuchynských drezoch

Závesné drezy boli v poslednom čase najmodernejším riešením v aranžácii strefy umývania. Od modelov klasických montovaných na kuchynskéj doske sa líšia tým, že sú montované odspodu kuchynskej dosky. Dovolia Vám zachovať pohodlnosť pri práci a zároveň estetickú strefu umývania. Ideálne dopĺňajú elegantné kuchyne v modernom štýle. Závesný drez sa bude krásne prezentovať vo vnútri zariadenom v anglickom štýle “shabby chic”, rustikálnom alebo provenskálskom.

Závesné drezy sa vyznačujú minimalistický dizajnom, ktoré majú okraje nevyčnievajúce poza okraj kuchynskej linky. Vďaka tomu, drez prakticky nie je viditeľný a kuchynská doska plní zároveň aj funkciu odkvapkávača. Aby sa drez farebne nelíšil od kuchysnskej dosky, je dôležité vybrať si ho vo farbe kuchynskej linky. V Primagran sú závesné drezy dostupné v piatich farebných variantoch: bielom, béžovom, šedom, grafitovom a čiernom. V podobnej farbe sú takisto aj batérie, ktoré pasujú k drezom. Spôsobuje to, že spolu tvoria harmonickú zostavu, mimo toho, že drez je práve neviditeľný, plní ideálne svoju funkciu. Vďaka svojmu tvaru Vám drez zaručuje šetrenie miesta na pracovnej ploche a tiež ľahšie upratovanie. Praktické využitie umývacej strefy môžete zvýšiť za pomocou príslušenstva, ako sú napríklad: mlynček na odpady alebo dávkovač na tekuté mydlo.

Závesné drezy Primagran sa odlišujú dizajnom na najvyššej úrovni ale tiež vysokou kvalitou vykonania. Závesné drezy tvoríme z najlepších surovín, do ktorých patrí granitové krušivo a poliestrová živica.  Zmes týchto dvoch zložiek zaručuje, že sú odolné na zmeny teplôt, zafarbenia a poškriabania.

V Primagran závesné drezy je možné kúpiť v antibakteriálnej verzii, ktorá zabraňuje rozvoju baktérií, mikroorganizmov a nepríjemných vôní.

Vysokú kvalitu drezov značky Primagran potvrďuje aj 35-ročná záruka.