Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Keremické umývadlá 

Keremické umývadlá

Keramické umývadlá – klasika v celej svojej kráse

Keramika je jedným z najobľúbenejších materiálov používaných pri výrobe umývadiel. Vyznačuje sa trvanlivosťou, pevnosťou a odolnosťou proti poškriabaniu a poškodeniu. Keramické umývadlá si zachovávajú lesk a nový vzhľad po mnoho rokov. Univerzálne tvary, štíhle steny a snehovo biela farba predurčujú keramické umývadlá do každej kúpeľne.

Žiješ sám? Alebo možno zdieľate kúpeľňu so svojou rodinou? V našej ponuke nájdete modely prispôsobené potrebám malých aj veľkých kúpeľní. Keramické umývadlá poskytujú pohodlie a funkčnosť pri každodennom používaní. Univerzálne tvary a snehovo biela farba umožňujú vytvoriť estetický celok v modernom alebo klasickom interiéri.

Kvalitná keramika znamená, že umývadlá Primagran si zachovávajú pevnosť a zároveň ľahkosť tvaru. Nadčasová jednoduchosť v celej svojej kráse.

Keramické umývadlá na mieru podľa Vašich potrieb

Keramické umývadlá sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Keramika je materiál, ktorý odolá kontaktu s padajúcimi predmetmi či rôznym druhom znečistenia – dokonca aj vodným kameňom či hrdzou.

Ak chcete mať v kúpeľni poriadok, stavte na keramické umývadlo. Povrch zostáva lesklý a elegantný aj napriek každodennému používaniu aj celou rodinou. Povrch môžete čistiť bez obáv zo straty farby alebo poškriabania.

Biele keramické umývadlá skvele poslúžia v každej kúpeľni. Harmonizujú s moderným aj klasickým interiérom. Umývadlá Primagran spájajú štýlový dizajn s elegantnou formou, vďaka čomu sa ideálne hodia k rôznym typom nábytku a kúpeľňového vybavenia.

Filtrovať

Pozrite sa na farbu