Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Kúpeľňové doplnky 

Kúpeľňové doplnky

Zistite viac o kúpeľňových doplnkoch Primagran

Doplňte umývadlo Primagran v zostave o kúpeľňové doplnky. Naša ponuka zahŕňa sifóny a zátky, ktoré vám umožnia správne namontovať umývadlo a uľahčia každodenné používanie. Kúpou produktov od rovnakého výrobcu máte istotu, že všetky prvky do seba zapadnú a montáž bude rýchla a bezproblémová.

Kúpeľňové doplnky - kvalitné sifóny a umývadlové zátky

Sifón je veľmi dôležitým prvkom zodpovedným za správne fungovanie umývadla. Ponúkame modely s jednoduchým dizajnom pre jednoduchú inštaláciu a štýlový vzhľad. Sifóny sú k dispozícii na osadenie umývadiel s prepadom alebo bez neho. Zachovávajú si vysokú odolnosť proti poškriabaniu a vysokej teplote. Vyberte si aj umývadlovú zátku, ktorá zaručí pohodlie pri používaní umývadla. Click-clak systém umožňuje rýchle otváranie a zatváranie odtoku umývadla. O čistotu prvku sa ľahko postaráte vďaka možnosti korku kedykoľvek odstrániť. V ponuke sú zátky na umývadlá s prepadom aj bez.

Čierne kúpeľňové doplnky - štýlový doplnok interiéru

V našej ponuke nájdete okrem modelov v štandardných farbách aj čierne kúpeľňové doplnky. Sifóny a zátky sú určené do minimalistických a industriálnych interiérov vybavených čiernym kovaním. Ponúkame čierne modely, ktoré vám umožnia vytvoriť v kúpeľni estetickú zónu.


Filtrovať

Kategórie