Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Konglomerátové umývadlá 

Konglomerátové umývadlá

Spoľahlivé konglomerované umývadlá

Moderný dizajn, estetické tvary a jedinečná odolnosť robia z konglomerátových umývadiel perfektné do každej kúpeľne. Umývadlo z kvalitného materiálu v kombinácii s jedinečným dizajnom zostane vo Vašej kúpeľni dlhé roky.

Odolný, krásny a funkčný výrobok bude perfektným doplnkom k zariadeniu v klasickom aj modernom štýle. Povrch si zachováva svoj nový vzhľad a je schopný efektívne odolávať plynutiu času a každodennému používaniu. Konglomerátové umývadlá vynikajú snehovo bielou farbou a trvalým leskom.

Konglomerátové umývadlá - odolnosť a estetický dizajn

Konglomerátové umývadlá sú hladké a príjemné na dotyk. Materiál udržuje optimálnu teplotu a absorbuje teplo zo vzduchu a vody. To zaručuje maximálne pohodlie pri každodennom používaní.

Konglomerát je odolný voči ochabnutiu vplyvom hmotnosti a voči nízkym a vysokým teplotám. Za mimoriadnu pevnosť zodpovedá viac ako 75 % dolomitovej horniny v zložení vystuženej pružnou živicou. Konglomerátové umývadlá si zachovávajú svoj nový vzhľad po mnoho rokov.

Materiál sa vyznačuje aj antibakteriálnymi vlastnosťami. Je odolný voči rozvoju baktérií a mikróbov a zabraňuje ich trvalému usadzovaniu. Baktérie sa neudržia a dajú sa odstrániť bežnými čistiacimi prostriedkami. Konglomerátové umývadlo Vám umožní rýchlo a jednoducho udržiavať kúpeľňu čistú.

Konglomerátové umývadlá majú jednoduchý a elegantný dizajn. Tenké steny a štíhle línie robia konglomerátne modely ideálne pre klasické a moderné interiéry. Materiál umožňuje vytvárať umývadlá v jednoduchých tvaroch aj v asymetrických variantoch. Univerzálna biela farba dokonale ladí s akýmkoľvek štýlom interiéru.


Filtrovať

Pozrite sa na farbu