Kuchynské batérie granitové a oceľové 

 • Kuchynská batéria PRIMA 9000C
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Čierna

  Hľadáte elegantnú, ale originálnu kuchynskú batériu, ktorá dokonale ladí s drezom? Čierna batéria Primagran 9000 dokonale zapadá do každého modelu našich granitových drezov, takže tvoria harmonický celok. Medzi charakteristické vlastnosti tohto modelu patria:jedinečný dizajn, ktorý zostane v móde mnoho rokov čierna farba, ktorá vám umožňuje zostaviť súvislú sadu s drezom Primagran tlačidlo prepínania režimu - batéria umožňuje prevádzku v sprchovacom a štandardnom režime výlevková hubica s dĺžkou 140 cm vybavená závažím podporujúcim jej skrytie, čo uľahčuje pohodlné umývanie väčších riadov odolná keramická hlavica s priemerom 35 mmKuchynská batéria Primagran 9000 je odpoveďou na potreby ľudí, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti a najvyššej kvality. Mosadzná konštrukcia tohto modelu sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti korózii, zatiaľ čo jeho vnútro skrýva keramickú hlavicu, ktorá zaisťuje spoľahlivú prevádzku. Vďaka použitiu týchto materiálov sme dosiahli dlhoročnú životnosť, ktorá zaručuje prácu a krásny vzhľad batérie Primagran 9000. Kuchyňa je miestnosť, kde trávite veľa času, preto by práca v nej mala byť bezproblémová a intuitívna. Z tohto dôvodu sme vybavili Primagran 9000 výsuvnou hubicou s uhlom rotácie 360° a dĺžkou 140 cm, čo umožňuje pohodlné umývanie väčších riadov bez striekajúcej vody, ako aj dosiahnutie najprístupnejších výklenkov drezu. Ergonomická rukoväť umožňuje presnú reguláciu teploty vody a špeciálne tlačidlo prepína režimy používania - normálny a sprchovací, čo je skvelé pre oplachovanie zeleniny alebo väčších hrncov. Model Primagran 9000 sa dá nainštalovať do drezu aj priamo na pracovnú dosku. Vlastná montáž je jednoduchá a 40 cm spojovacie hadice potrebné na tento účel sú súčasťou súpravy spolu s pokynmi na ich inštaláciu. Vieme, že dizajn kuchyne je časovo náročná úloha, a preto ponúkame až 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na batériu sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Zdôraznite moderný dizajn vašej kuchyne s batériou Primagran 9000! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.86/5 (207 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000S
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Sivá

  Výber správnej armatúry je často problematický. Pre moderné interiéry zariadené v industriálnom alebo škandinávskom štýle sa kuchynská batéria Primagran9000 v sivej farbe určite hodí. Kombinuje originálny vzhľad a vysokú ergonómiu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre vašu kuchyňu. Medzi jej charakteristické vlastnosti patrí:moderný dizajn, ktorý priťahuje pozornosť sivá farba, ktorá sa dobre kombinuje s väčšinou granitových drezov Primagran výsuvná výlevka dlhá 140 cm so záťažou elegantné tlačidlo, ktoré vám umožňuje prepínať medzi dvoma režimami prúdenia: bežným a sprchovacím hlavica s priemerom 35 mm, vyrobená z odolnej keramikyPoužitie najlepších materiálov zaručuje, že armatúra budú dobre slúžiť roky a zvládne intenzívnu prevádzku. Batéria Primagran 9000 má mosadzné telo, ktoré je odolné voči korózii, pričom starostlivosť o ňu je jednoduchá. Bezporuchová prevádzka je výsledkom použitia keramickej hlavice. Sme si vedomí, že pohodlie pri používaní armatúry je pri jej výbere veľmi dôležité. Model Primagran 9000 je vybavený dlhou výsuvnou výlevkou, ktorá umožňuje ľahké oplachovanie objemných riadov a plechov. Batéria môže fungovať v dvoch režimoch - normálnom a sprchovacom, vďaka čomu bude oplachovanie riadov alebo drezu neuveriteľne rýchle. Je doplnená pohodlnou rukoväťou na reguláciu teploty a tlaku vody. Tá môže byť namontovaná v akejkoľvek bočnej pozícií, podľa potrieb pravákov, či ľavákov. Inštalácia batérie je veľmi jednoduchá. Sada obsahuje podrobné pokyny na inštaláciu a sadu pripojovacích hadíc. Zariaďovanie kuchyne sú úloha, ktorá si vyžadujú veľa času, takže vám dáme 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Kuchynská batéria Primagran 9000 prinesie do vašej kuchyne maximálny komfort! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.93/5 (219 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000B
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Béžová

  Béžová farba kuchynského kohútika Primagran 9000 dokonale ladí so jasnými modelmi umývadiel a vytvára súdržný celok. Je to dobré riešenie pre interiéry v modernistickom alebo industriálnom štýle, kde je armatúra doplnkom, ktorý tvorí súčasť interiéru. Medzi jej charakteristické vlastnosti patrí:moderný dizajn, ktorý je súčasťou najnovších trendov interiérového dizajnu béžová farba, ktorá ladí s drezmi Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, vybavená záťažou, ktorá uľahčuje jej skrytie dva režimy prúdenia - normálny a sprchovací, ktoré je možné prepínať stlačením tlačidla hlavica s priemerom 35 mm vyrobená z keramikyVeríme, že použitie materiálov najvyššej kvality na výrobu armatúr zabezpečí ich spoľahlivosť. Mosadzná konštrukcia batérie Primagran 9000 sa vyznačuje odolnosťou proti korózii. Vnútorná hlavica je vyrobená z keramiky, ktorá je jedným z najodolnejších materiálov. Vybavenie kuchyne by malo byť predovšetkým ergonomické, aby boli každodenné povinnosti jednoduchšie, a preto je model Primagran 9000 vybavený dlhou výlevkou. Umožňuje nielen pohodlné umývanie veľkých tanierov, ale aj bezproblémové čistenie komôr drezu. Elegantné tlačidlo na konci výlevky vám umožňuje zmeniť režim prúdenia vody na sprchovací, ktorý je užitočný pri oplachovaní zeleniny alebo ovocia. Za zmienku tiež stojí pohodlná rukoväť, ktorá umožňuje intuitívne ovládanie teploty a tlaku vody. Vďaka podrobným pokynom a súprave 40 cm pripojovacích hadíc je samotná montáž veľmi jednoduchá. Veľmi dobre vieme, že vybavenie vašej vysnívanej kuchyne je časovo náročné, a preto vám ponúkame až 30 dní na vrátenie zakúpeného výrobku. Okrem toho sa naň vzťahuje 5-ročná záruka spoľahlivosti. Vyberte si kuchynskú batériu Primagran 9000 a zvýraznite moderný dizajn vašej kuchyne! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.88/5 (224 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000W
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Biela

  Zariaďujete kuchyňu v modernom štýle a hľadáte doplnky, ktoré budú nielen funkčné, ale tiež ladia s celým interiérom? Biela kuchynská batéria Primagran 9000 sa dokonale hodí do škandinávskych alebo industriálnych interiérov, jej výzor nedovolí nikomu prejsť okolo nej bez povšimnutia . Medzi charakteristické vlastnosti tohto modelu patrí:moderný dizajn, ktorý bude v móde mnoho rokov biela farba, ideálna pre jasné drezy Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, s dodatočnou záťažou na uľahčenie jej skrytia elegantné tlačidlo, vďaka ktorému si môžete vybrať medzi jedným z dvoch režimov prúdenia: normálnym a sprchovacím keramická hlavica s priemerom 35 mmVďaka vysokej kvalite použitých materiálov sú naše armatúry odolné a dobre fungujú aj pri intenzívnom používaní. Mosadzná konštrukcia batérie Primagran 9000 je odolné voči korózii a starostlivosť o ňu je jednoduchá, zatiaľ čo keramická hlavica sa vyznačuje bezporuchovou prevádzkou. Model Primagran 9000 je riešením pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie každodennej práce v kuchyni. Výlevka batérie má až 140 cm, vďaka čomu nebude umývanie veľkých riadov alebo čistenie drezových komôr veľkým problémom. Veľkou pomocou sú tiež dva režimy prúdenia: normálny a sprchovací. Prepínanie medzi nimi je intuitívne a vykonáva sa pomocou tlačidla umiestneného na konci výlevky. Vysokú ergonómiu ovplyvňuje aj pohodlná rukoväť, ktorá umožňuje presnú kontrolu teploty a tlaku vody. Batériu Primagran 9000 môžete ľahko nainštalovať sami. Podrobné pokyny na inštaláciu a potrebné pripojovacie hadice sú súčasťou súpravy. Vytvorenie vysnívanej kuchyne niekedy zaberie veľa času, a preto vám dáme až 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si bielu kuchynskú batériu Primagran 9000 a zažite novú tvár komfortu! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.90/5 (185 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000G
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Grafitová

  Zariadenie kuchyne musí byť starostlivo premyslené a všetky jej prvky by sa mali dokonale kombinovať. Plánujete interiér v modernistickom alebo industriálnom štýle? Granitová kuchynská batéria Primagran 9000 dokonale zapadá do moderného interiéru a upúta pozornosť jednoduchou, ale originálnou formou. Medzi jej charakteristické vlastnosti patria:moderný dizajn v súlade s najnovšími trendmi v oblasti interiérového dizajnu granitová farba, ktorá dokonale zapadá do každého modelu drezu Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, so závažím na uľahčenie jej skrytia prevádzka v dvoch prúdových režimoch: bežnom a sprchovacom odolná keramická hlavica s priemerom 35 mmArmatúry v kuchyni sa intenzívne používajú, preto je také dôležité, aby materiály, z ktorých sú vyrobené, boli najvyššej kvality. Model Primagran 9000 má mosadznú konštrukciu, ktorá je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Vnútorná hlavica bola vyrobená z keramiky, a preto sa vyznačuje vysokou životnosťou a bezporuchovou prevádzkou. Aby sme uľahčili umývanie veľkých riadov, vybavili sme batériu Primagran 9000 dlhou výsuvnou výlevkou. Okrem toho môžete pracovať v sprchovom režime, ktorého rozptýlený prúd výrazne uľahčuje oplachovanie jedla a čistenie drezových komôr. Za zmienku tiež stojí trieda ekologického prietoku A, ktorá prispieva k zvyšovaniu úspor vody. Pohodlnú rukoväť batérie Primagran 9000 je možné namontovať do prednej alebo bočnej polohy - berúc do úvahy pohodlie pravákov a ľavákov. Samostatná montáž batérie nespôsobuje problémy - veľkou pomocou sú presné pokyny na inštaláciu a súprava 40 cm pripojovacích hadíc. Veľmi dobre vieme, že niektorí ľudia potrebujú na naplánovanie všetkých detailov svojej kuchyne viac času, a preto ponúkame až 30 dní na prípadné vrátenie zakúpeného produktu. Na armatúry sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka. Chcete v kuchyni najvyššiu mieru komfortu? Vyberte si kuchynskú batériu Primagran 9000! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.90/5 (237 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Chromova

  Zariadenie kuchyne by malo byť konzistentné a premyslené a všetky prvky sa musia navzájom perfektne kombinovať. Chrómová kuchynská batéria Primagran 9000 vyniká svojím neobvyklým dizajnom, okolo ktorého neprejdete bez povšimnutia. Vďaka elegantnému lesku sa hodí do najmodernejších kuchýň. Medzi jeho charakteristické vlastnosti patria:moderný dizajn, ktorý priťahuje pozornosť chrómovanie zodpovedajúce všetkým farbám drezov Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, doplnená o závažie podporujúce jej skrytie dva režimy prúdenia: normálny a sprchovací režim, prepínané pohodlným tlačidlom keramická hlavica s priemerom 35 mmMasívna konštrukcia Primagran 9000 je vyrobená z mosadze. Starostlivosť o ňu je jednoduchá a je odolný proti korózii, takže môžete zabudnúť na nevzhľadné hrdzavé škvrny. Vnútorná hlavica bola vyrobená z keramiky, ktorá je jedným z najtvrdších materiálov. V kuchyni sa zameriavame predovšetkým na vysokú ergonómiu, preto sme vybavili model Primagran 9000 výsuvnou výlevkou s dĺžkou 140 cm. Je to veľká pomoc pri každodenných prácach, ako je umývanie veľkých riadov alebo opláchnutie komôr drezu. Elegantné tlačidlo na konci výlevky vám umožňuje zvoliť režim prúdenia vody medzi bežným a sprchovacím. Za zmienku tiež stojí pohodlná rukoväť, ktorá vám umožňuje regulovať teplotu a tlak vody. Môže byť inštalovaná spredu alebo zboku pre pohodlie pravákov alebo ľavákov. Samostatná montáž batérie nespôsobuje žiadne problémy - pokyny na inštaláciu a súprava 40 cm pripojovacích hadíc sú súčasťou sady. Pri zariaďovaní kuchyne je dôležitý čas, aby bol každý prvok starostlivo premyslený, takže vám dávame 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na armatúry sa vzťahuje aj 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si moderné riešenie pre váš domov a vyberte si kuchynskú batériu Primagran 9000! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.93/5 (183 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 5000C
  <
  >
  89,00€ 129,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 5000 Čierna

  Jednoduchosť a elegancia - tieto dva pojmy dokonale opisujú kuchynskú batériu Primagran5000. Jej čierna farba dokonale ladí s tmavými modelmi umývadiel, ale môže byť tiež súčasťou kontrastnej kompozície. Je to batéria s klasickým dizajnom, ktorý bude dopĺňať moderný interiér a kuchyňu v tradičnejšom štýle. Tejto batérii oplatí venovať pozornosť, pretože má:univerzálny dizajn, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť interiéru čiernu farbu pre ľahkú kombináciu s akýmkoľvek drezom Primagran vymeniteľný perlátor, ktorý prispieva k výrazným úsporám vody keramickú hlavicu s priemerom 40 mmModel Primagran 5000 má pevnú konštrukciu z mosadze, vďaka čomu je odolný voči korózii a mechanickému poškodeniu. Vnútro batérie je vybavené keramickou hlavicou, ktorá sa vyznačuje vysokou životnosťou a bezproblémovou prevádzkou. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov sú armatúry skvelé aj pri intenzívnej prevádzke. Na zvýšenie komfortu v kuchyni má výlevka batérie Primagran5000 polomer rotácie 360​​°, čím sa umývanie veľkých jedál uľahčuje. Na konci výlevky je perlátor, ktorý prevzdušňuje prúd vody, čo znižuje jej spotrebu a zabraňuje striekaniu vody do strán. Batéria pracuje v triede ekologického prietoku A, čo tiež prispieva k úsporám. Ergonomická rukoväť umožňuje presné ovládanie vodného lúča. Môže byť namontovaná v bočnej polohe pre pohodlie pravákov alebo ľavákov. Je potrebné zdôrazniť skutočnosť, že samotná montáž batérie je veľmi jednoduchá. Pokyny na inštaláciu a sada pripojovacích hadíc s dĺžkou 40 cm sú súčasťou balenia. Uvedomujeme si, že je potrebné dôkladne premyslieť zariadenie kuchyne, a preto vám dáme 30 dní na vrátenie zakúpeného tovaru. Okrem toho sa na batériu vzťahuje 5-ročná záruka spoľahlivosti. Vytvorte novú tvár pohodlia vášho domova pomocou kuchynskej batérie Primagran 5000!

  4.89/5 (237 názorov)
  89,00€ 129,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 5000C
  <
  >
  89,00€ 129,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 5000 Sivá

  Sivá batéria Primagran 5000 sa dokonale hodí k sivým drezom Primagran a vytvára tak s nimi súvislý celok. Je to originálne riešenie pre kuchyňu v škandinávskom alebo industriálnom štýle, Jednoduchá forma tohto modelu, však ladí aj s tradičným dizajnom interiéru. Kuchynská batéria Primagran 5000 vyniká:univerzálnym dizajnom, ktorý sa prispôsobí väčšine interiérov sivou farba vybranou pre granitové drezy Primagran vymeniteľným perlátorom, ktorý prispieva k zníženiu spotreby vody keramickou hlavicou s priemerom 40 mmArmatúry by mali byť odolné, aby vydržali intenzívne používanie. Z tohto dôvodu je konštrukcia Primagran 5000 vyrobená z mosadze, ktorá je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Hlavica vnútri batérie je vyrobená z materiálu s vysokou tvrdosťou - z keramiky. Kvôli pohodliu sme vybavili batériu Primagran 5000 otočnou výlevkou. Umožňuje pohodlné umývanie veľkých riadov alebo čistenie umývadlových komôr. Výlevka je vybavená odnímateľným perlátorom, ktorý prevzdušňuje vodu, čo výrazne znižuje jej spotrebu. Ergonomická rukoväť umožňuje presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Kvôli pohodlnosti použitia môže byť nainštalovaná v bočnej alebo čelnej polohe. Kuchynská batéria Primagran 5000 sa dá nainštalovať do otvoru umývadla aj priamo na pracovnú dosku. Vlastná montáž je veľmi jednoduchá a sada je dodávaná s podrobnými pokynmi na inštaláciu a sadou 40 cm pripojovacích hadíc. Sme si vedomí toho, že plánovanie kuchyne niekedy trvá dlho, a preto vám ponúkame 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Zaistite si najvyššiu úroveň komfortu v kuchyni a vyberte si kuchynskú batériu Primagran 5000!

  4.88/5 (296 názorov)
  89,00€ 129,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 5000B
  <
  >
  89,00€ 129,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 5000 Béžová

  Jednoduchá forma batérie Primagran 5000 z nej robí dokonalý doplnok tak k moderným interiérom, ako aj k tradične zariadeným interiérom. Béžová farba ideálne pasuje s béžovými drezmi Primagran a chrómové prvky im dodávajú eleganciu. Medzi výhody tejto batérie patrí:univerzálny dizajn, vďaka ktorému sa hodí do interiérov v každom štýle zladenie farieb s drezmi Primagran vymeniteľný perlátor, ktorý prevzdušňuje vodu a znižuje jej spotrebu keramická hlavica s priemerom 40 mmPripisujeme veľký význam vysokokvalitným materiálom, ktoré sa používajú na výrobu našich armatúr. Masívna konštrukcia modelu Primagran 5000 je vyrobená z mosadze, ktoré je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Na výrobu vnútornej hlavice bol použitý keramický materiál - jeden z najodolnejších materiálov. Kuchyňa je centrom každého domu, a preto je také dôležité, aby bola práca v nej pohodlná a príjemná. Kuchynská batéria Primagran 5000 je vybavená otočnou výlevkou 360°, vďaka ktorej je umývanie veľkých riadov, či hrncov oveľa jednoduchšie. Na konci výlevky je perlátor, ktorý prevzdušňuje vodu a zabraňuje jej striekaniu do strán. Batéria pracuje v ekologickej triede prietoku A, čo tiež prispieva k zvýšeniu úspory vody. Vysoká ergonómia bola dosiahnutá vďaka pohodlnej rukoväti, ktorá umožňuje presnú reguláciu tlaku a teploty vody. Batéria Primagran 5000 sa dá ľahko nainštalovať samostatne a súprava sa dodáva s pokynmi k inštalácii a sadou 40 cm pripojovacích hadíc. Zariadenie novej kuchyne si vyžadujú čas, preto vám dáme až 30 dní na možné vrátenie zakúpeného tovaru. Na armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vychutnajte si krásnu a pohodlnú kuchyňu vďaka kuchynskej batérii Primagran 5000!

  4.85/5 (233 názorov)
  89,00€ 129,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 5000C
  <
  >
  89,00€ 129,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 5000 Biela

  Hľadáte jednoduchú a elegantnú batériu, ktorá dokonale ladí s charakterom vašej kuchyne? Biela kuchynská batéria Primagran 5000 sa vyznačuje vkusnou výlevkou v tvare písmena U a vyhovuje moderným aj klasickejším interiérom. Stojí za to sa o tento model zaujímať, pretože má:univerzálny dizajn, ktorý ladí s kuchyňou v akomkoľvek štýle bielu farbu, ktorá dokonale ladí s jasnými umývadlami Primagran vymeniteľný perlátor, ktorý prispieva k výrazným úsporám vody hlavicu s priemerom 40 mm vyrobenú z odolnej keramikyVeľmi dobre vieme, aká dôležitá je vysoká kvalita použitých materiálov, aby armatúry fungovali perfektne v každodennej prevádzke. Masívna konštrukcia batérie Primagran 5000 je vyrobená z mosadze, vďaka čomu je odolná voči korózii a ľahko sa s ňou manipuluje. Vo vnútri je keramická hlavica, ktorá sa vyznačuje bezproblémovou prevádzkou. Kuchynská batéria Primagran 5000 bola navrhnutá tak, aby poskytovala najvyššiu mieru pohodlia v kuchyni. Polomer rotácie výlevky je až 360°, vďaka čomu bude umývanie väčších nádob alebo dôkladné opláchnutie drezovej komory jednoduché a pohodlné. Súčasťou tohto modelu je aj ergonomická rukoväť, ktorá umožňuje presnú kontrolu tlaku a teploty vody. Môže byť namontovaná v prednej alebo bočnej polohe, podľa potreby ľavákov alebo pravákov. Batéria Primagran 5000 je navyše vybavená perlátorom vody, ktorý zvyšuje úsporu vody a zabraňuje striekaniu vody do strán. Naše armatúry sa dajú ľahko nainštalovať nezávisle od umývadla aj priamo na pracovnú dosku. Súprava je dodávaná s návodom na inštaláciu a potrebnými 40 cm pripojovacími hadicami. Dizajn kuchyne musí byť starostlivo naplánovaný, čo si vyžaduje čas, a preto vám dáme 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na batériu sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Zmeňte tvár svojej kuchyne pomocou kuchynskej batérie Primagran 5000!

  4.87/5 (270 názorov)
  89,00€ 129,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 5000G
  <
  >
  89,00€ 129,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 5000 Grafitová

  Kuchyňa je centrum domova, takže by mala byť útulná a krásne zariadená. Páči sa Vám moderný industriálny štýl alebo máte radi viac klasických riešení? Kuchynská batéria Primagran 5000 dokonale ladí s akýmkoľvek dizajnom interiéru, a tvorí doplnok akéhokoľvek štýlu. Grafitová farba tohto modelu dokonale ladí s elegantnými chrómovými detailmi, vďaka čomu sa táto batéria stane dodatočnou ozdobou vašej kuchyne. Táto batéria sa vyznačuje:univerzálnym dizajnom, vďaka ktorému dobre ladí s akýmkoľvek štýlom grafitovou farbou, ktorú je možné kombinovať s akýmkoľvek drezom Primagran odnímateľným perlátorom, ktorý zvyšuje úsporu vody hlavicou s priemerom 40 mm, vyrobenou z odolnej keramikyVďaka použitiu najlepších materiálov je kuchynská batéria Primagran 5000 vhodná aj na intenzívne používanie. Mosadzná konštrukcia je veľmi odolná a nevyžaduje komplikovanú starostlivosť. Na výrobu hlavice sa použil jeden z najodolnejších materiálov - keramika. Od kuchynskej batérie sa vyžaduje veľa ergonómie, aby práca prebiehala hladko a intuitívne. Model Primagran 5000 má výlevku s polomerom otáčania 360°, takže umývanie veľkých riadov a opláchnutie umývadla sa stane bezproblémovou záležitosťou. Pohodlná rukoväť umožňuje presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Môže byť namontovaná v prednej alebo bočnej polohe pre pohodlie pravákov a ľavákov. Batéria je navyše vybavená perlátorom, ktorý znižuje spotrebu vody a zabraňuje striekaniu vody do strán. Batériu Primagran 5000 si môžete nainštalovať sami. Podrobné pokyny a súprava pripojovacích hadíc sú súčasťou súpravy. Uvedomujeme si, že pri usporiadaní kuchyne je každý prvok veľmi dôležitý, a preto vám dáme až 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka. Zmeňte tvár svojej kuchyne pomocou kuchynskej batérie Primagran 5000!

  4.87/5 (236 názorov)
  89,00€ 129,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 5000
  <
  >
  89,00€ 129,00€
  Kuchynská batéria Primagran 5000 Chrómová

  Vedľa chrómovanej batérie Primagran 5000 ťažko prejsť ľahostajne. Vďaka minimalistickému tvaru a elegantnému lesku je ideálnym doplnkom do interiéru. Hodí sa do kuchýň v surovom, priemyselnom štýle aj v klasickejšom usporiadaní. Tento model si zaslúži pozornosť, pretože má:univerzálny dizajn, skvelo dopĺňajúci štylizovane kuchyne chrómovanie, vďaka ktorému sa batéria vhodne kombinuje so všetkými farbami drezov Primagran vymeniteľný perlátor, ktorý prispieva k nižšej spotrebe vody hlavicu s priemerom 40 mm, vyrobenú z odolnej keramikyVďaka použitiu vysokokvalitných materiálov sú naše armatúry spoľahlivé a bezproblémové. Mosadzná konštrukcia je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Vnútro batérie Primagran 5000 obsahuje keramickú hlavicu, ktorá ľahko vydrží aj intenzívne používanie. Práca v kuchyni vyžaduje ergonomické riešenia, aby sa každodenné úlohy zrýchlili a spríjemnili. Model Primagran 5000 má výlevku v tvare U s uhlom rotácie až 360°, čo uľahčuje oplachovanie veľkých riadov alebo umývanie drezu. Prítomnosť vymeniteľného perlátoru zvyšuje prietok vody a zároveň znižuje jej spotrebu. Batéria je tiež vybavená praktickou rukoväťou, ktorá umožňuje presnú kontrolu teploty a tlaku vody. S ohľadom na pohodlie môže byť namontovaná s prednej aj bočnej strany. Inštalácia kuchynských batérií Primagran 5000 je veľmi jednoduchá. Návod na inštaláciu a pripojovacie hadice s dĺžkou 40 cm sú súčasťou sady. Kvôli bezpečnosti nakupovania vám preto dávame 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si kuchynskú batériu Primagran 5000 a užite si novú tvár komfortu vo vašej kuchyni!

  4.84/5 (254 názorov)
  89,00€ 129,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 8000 czarna
  <
  >
  89,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 8000 Čierna

  Čierna kuchynská batéria Primagran 8000 je skvelá do industriálneho interiéru, kde je žiaduci minimalizmus a jednoduchosť. Jej geometrický tvar v tvare písmena „L“ nenápadne dopĺňa moderný dizajn miestnosti a neprevyšuje ostatné prvky. Tento model sa vyznačuje nielen svojím originálnym dizajnom, ale aj:dizajnom vhodným pre moderné interiéry čiernou farbou, vhodnou ku granitovým drezom Primagran perlátorom, ktorý prispieva k výrazným úsporám v spotrebe vody keramickou hlavicou s priemerom 25 mm, ktorá zaručuje bezproblémovú a spoľahlivú prevádzkuPri kuchynských armatúrach si ceníme ich vysokú trvácnosť, aby sa bez problémov dokázali vyrovnať s intenzívnym používaním. Z tohto dôvodu sme batériu Primagran 8000 vybavili keramickou hlavicou, ktorá je bezporuchová aj po mnohých rokoch používania. Mosadzná konštrukcia batérie  sa vyznačuje vlastnosťami, ktoré výrazne uľahčujú starostlivosť o ňu a zachovávajú dokonalý vzhľad. Už žiadne nevzhľadné škvrny alebo odtlačky prstov! Praktická páčka na batérii umožňuje intuitívnu reguláciu teploty a tlaku vody. Môže sa namontovať spredu alebo zboku, aby sa zlepšil komfort práce pre ľavákov alebo pravákov. Otočný výtok Primagran 8000 spôsobuje, že oplachovanie veľkých riadov a čistenie drezových komôr už nie je problémom. Pripojený perlátor zabezpečuje prevzdušňovanie vody, čím sa znižuje jej spotreba, pričom sa zvyšuje pevnosť prúdu, čo bráni striekaniu vody do strán. Súprava obsahuje podrobné pokyny na inštaláciu a 40 cm pripojovacie hadice, čo uľahčuje montáž. Zakúpené armatúry majú 5-ročnú záruku. Okrem toho ponúkame až 30 dní na vrátenie tovaru, aby ste si mohli pokojne zariadiť svoju kuchyňu. Hľadáte štýlové a funkčné armatúry? Vyberte si batériu Primagran 8000!

  4.79/5 (190 názorov)
  89,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 8000 szara
  <
  >
  89,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 8000 Sivá

  Moderný dizajn kuchyne si vyžaduje mimoriadne riešenia. Jednoduchá, minimalistická forma kuchynskej batérie Primagran 8000 dokonale zapadá do interiéru v modernom škandinávskom alebo industriálnom štýle. Šedá farba konštrukcie a charakteristická výlevka v tvare L priťahujú pozornosť a skvelo sa kombinujú so zvyškom interiéru. Medzi charakteristické vlastnosti tejto batérie patrí:moderný dizajn, vďaka ktorému získa kuchyňa charakter sivá farba, ľahko kombinovateľná so všetkými granitovými drezmi Primagran odnímateľný perlátor, ktorý umožňuje výrazné zníženie spotreby vody keramická hlavica s priemerom 25 mmZáleží nám na vysokej kvalite našich armatúr, aby sa dokázali dobre vyrovnať s intenzívnou prevádzkou. Konštrukcia z mosadze batérie  Primagran 8000 je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Hlavica bola zase vyrobená z jedného z najodolnejších materiálov - keramiky. Trávite veľa času v kuchyni, takže niet divu, že túžite, aby sa každodenné povinnosti vykonávali rýchlo a pohodlne. Z tohto dôvodu má model Primagran 8000 otočnú výlevku k s polomerom rotácie 360​​°. Toto dokonalé riešenie umožňuje bezproblémové umývanie veľkých riadov alebo čistenie umývadlových komôr. Armatúra pracuje v triede ekologického prietoku A, čo vedie k väčším úsporám vody. Prítomnosť perlátora je tiež dôležitá, pretože prevzdušňuje vodný prúd, čím sa znižuje jeho spotreba. Batériu Primagran 8000 si môžete ľahko nainštalovať sami, čo vám značne uľahčia dodané pokyny a súprava 40 cm pripojovacích hadíc. Zariaďovanie kuchyne môže byť časovo náročné a často si vyžaduje veľa dôležitých rozhodnutí, preto vám ponúkame 30 dní na prípadné vrátenie produktu. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Vyberte si sivú kuchynskú batériu Primagran 8000 a zistíte, že existuje perfektná kombinácia krásneho dizajnu a vysokého komfortu!

  4.84/5 (133 názorov)
  89,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 8000 beżowa
  <
  >
  89,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 8000 Béžová

  Kuchynská betéria Primagran 8000 sa vyznačuje jednoduchou minimalistickou formou, ktorá dokonale ladí s interiérom v modernom štýle. Neobvyklá béžová farba a výlevka v tvare písmena „L“ vytvárajú jedinečný dizajn, takže určite neprejdete okolo tejto batérie bez povšimnutia. Medzi charakteristické vlastnosti batérie patrí:moderný dizajn, ktorý je reakciou na najnovšie trendy v dizajne interiéru béžová farba, vďaka ktorej je ľahké kombinovať batériu so všetkými modelmi drezov Primagran odnímateľný perlátor, ktorý prevzdušňuje vodu, čím sa zníži jej spotreba keramická hlavica s priemerom 25 mmVždy zdôrazňujeme skutočnosť, že naše výrobky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Batéria Primagran 8000 má mosadznú konštrukciu, ktorá je odolné voči korózii a ľahko sa o ne stará. Vnútorná hlavica bola je z keramiky, ktorá je jedným z najtvrdších a najodolnejších materiálov. Model Primagran 8000 poskytuje pohodlie pri každodenných prácach v kuchyni. Otočná výlevka s polomerom 360° zaisťuje bezproblémové umývanie väčších riadov a čistenie umývadla. Armatúra má tiež vymeniteľný prevzdušňovač, ktorý nielen prispieva k úspore vody, ale tiež zabraňuje jej striekaniu do strán. Ergonomická rukoväť umožňuje intuitívnu reguláciu teploty a tlaku vody. Môže byť inštalovaná v prednej aj bočnej polohe - zohľadňujúc potreby pravákov a ľavákov. Inštalácia batérií Primagran 8000 nespôsobuje žiadne problémy. Sada obsahuje podrobné pokyny na inštaláciu a sadu potrebných 40 cm pripojovacích hadíc. Pri zariaďovaní kuchyne by ste mali starostlivo zvážiť každý detail a preto vám dávame až 30 dní na prípadné vrátenie zakúpeného produktu. Na armatúry sa vzťahuje aj 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si kuchynskú batériu Primagran 8000 a zažite novú tvár pohodlia u vás doma!

  4.85/5 (157 názorov)
  89,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 8000 biała
  <
  >
  89,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 8000 Biela

  Minimalistické riešenia sú obzvlášť vhodné pre kuchyne s moderným interiérom. Biela kuchynská batéria Primagran 8000 sa vyznačuje jednoduchou formou, ktorá dokonale ladí okrem iného s populárnym škandinávskym štýlom. Charakteristické vlastnosti tejto batérie sú:moderný dizajn, ktorý zostane v móde mnoho rokov biela farba, ktorá umožňuje skombinovať batériu s akýmkoľvek modelom drezu Primagran odnímateľný perlátor, ktorý prevzdušňuje vodu a pomáha ju šetriť bezporuchová keramická hlavica s priemerom 25 mmJe dôležité, aby kuchynské vybavenie bolo vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Batéria Primagran 8000 je ideálna na intenzívne použitie, pretože jej konštrukcia je vyrobená z mosadze a vnútorná hlavica je vyrobená z pevnej keramiky. Nerovnomerné škvrny z hrdze už nebudú problém, pretože konštrukcia batérie je odolná voči korózii a starostlivosť o ňu je jednoduchá. Pri výbere armatúry by ste mali venovať pozornosť jej ergonómii, aby ste mohli vykonávať svoje každodenné povinnosti rýchlejšie a pohodlnejšie. Primagran 8000 má ohybnú výlevku s polomerom rotácie 360°. To umožňuje pohodlné umývanie väčších riadov a čistenie drezových komôr. Perlátor pomáha znižovať spotrebu vody, ale tiež zabraňuje striekaniu vody do strán. Batéria je tiež vybavená pohodlnou rukoväťou na ovládanie parametrov prúdu vody. Môže byť nainštalovaný na troch miestach v závislosti od potrieb domácnosti. Batéria Primagran 8000 sa veľmi ľahko inštaluje - súčasťou balenia sú pokyny na inštaláciu a súprava pripojovacích hadíc. Uvedomujeme si, že plánovanie kuchyne si vyžaduje starostlivé plánovanie každého prvku, a preto ponúkame až 30 dní na prípadné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Vyberte si kuchynskú batériu Primagran 8000 a vychutnajte si vysoký komfort vo svojej kuchyni!

  4.87/5 (168 názorov)
  89,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 8000 grafitowa
  <
  >
  89,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 8000 Grafitová

  Granitová kuchynská batéria Primagran 8000 sa vyznačuje minimalistickou, avšak pozoruhodnou výlevkou v tvare L. Jednoduchosť tejto formy dokonale dopĺňa moderný interiér a vytvára súvislý celok so zvyškom interiéru. Medzi charakteristické vlastnosti modelu patrí:moderný dizajn, ktorý dopĺňa dekoráciu kuchyne granitová farba, ktorá uľahčuje kombináciu batérie s akýmkoľvek modelom granitových umývadiel Primagran odnímateľný perlátor, ktorý prevzdušňuje vodu a znižuje jej spotrebu bezporuchová keramická hlavica s priemerom 25 mmKuchynská armatúra by mala byť vyrobená z najkvalitnejších materiálov, pretože je neustále vystavená intenzívnemu používaniu. Konštrukcia batérie Primagran 8000 je vyrobená z tvrdej mosadze, ktorá je odolná proti korózii a mechanickému poškodeniu. Vnútorná hlavica sa zase vyznačuje spoľahlivosťou, pretože bola vyrobená z jedného z najtvrdších materiálov - keramiky. Ergonomické riešenia znamenajú, že čas strávený v kuchyni je oveľa kratší. Z tohto dôvodu sme vybavili Primagran 8000 otočnou výlevkou. Jej polomer otáčania je 360°, čo umožňuje pohodlné umývanie veľkých riadov alebo oplachovanie komôr umývadla. Za zmienku určite stojí pohodlná rukoväť, ktorá umožňuje intuitívne ovládanie teploty a tlaku vody. Batéria môže byť inštalovaná v prednej alebo bočnej polohe, v závislosti od preferencií členov domácnosti alebo od potrieb pravákov a ľavákov. Súprava obsahuje podrobné pokyny na inštaláciu a potrebné pripojovacie hadice, aby ste mohli bez problémov nainštalovať batériu sami. Počas zariaďovania kuchyne nie je priestor na unáhlené rozhodnutia, a preto vám ponúkame 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Granitová batéria Primagran 8000 zmení tvár vašej kuchyne!

  4.83/5 (155 názorov)
  89,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 8000
  <
  >
  89,00€ 139,00€
  Kuchynská batéria Primagran 8000 Chrómová

  Chrómované armatúry sú nadčasové - upútajú pozornosť svojím leskom a hodia sa do väčšiny kuchýň. V modernej kuchyni chrómová batéria Primagran 8000 zdôrazní mimoriadny štýl interiéru, ktorý sa vyznačuje jednoduchou minimalistickou formou. Medzi charakteristické vlastnosti tohto modelu patria:moderný dizajn, príjemná jednoduchosť a elegancia módne chrómovanie, vďaka ktorému je ľahké vybrať batériu pre každý model drezu Primagran vymeniteľný perlátor, ktorý výrazne znižuje spotrebu vody hlavica s priemerom 25 mm, vyrobená z trvácnej keramikyKuchynské armatúry sú predmetom intenzívneho používania, a preto je model Primagran 8000 vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Masívna konštrukcia batérie je vyrobená z mosadze odolnej voči korózii a vnútorná hlavica je vyrobená z odolnej keramiky. Veľmi dobre vieme, aký dôležitý je komfort a pohodlie v kuchyni. Kuchynská batéria Primagran 8000 má otočnú výlevku s polomerom rotácie 360​​°. To uľahčuje umývanie veľkých riadov alebo čistenie drezu. Naše armatúry sa vyznačujú vysokou úsporou vody vďaka práci v triede ekologického prietoku A. Opotrebovanie tiež redukuje výmenný perlátor, ktorý prevzdušňuje prúd vody a spôsobuje, že prúdi intenzívnejšie bez striekania zo strany na stranu. Za zmienku stojí tiež ergonomická rukoväť na reguláciu teploty a tlaku vody. Môže byť nainštalovaný v prednej alebo bočnej polohe, podľa potreby pravákov alebo ľavákov. Montáž batérie Primagran 8000 je veľmi jednoduchá a priložené pokyny k inštalácii a súprava 40 cm pripojovacích hadíc sú pri inštalácii veľkou pomocou. Zariaďovanie kuchyne je časovo náročnou činnosťou, ktoré si vyžadujú čas na premyslenie, a preto vám ponúkame 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Doprajte svojej kuchyni modernú žiaru - vyberte si kuchynskú batériu Primagran 8000!

  4.85/5 (192 názorov)
  89,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000C
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Čierna

  Jednoduchý tvar ve tvaru písmene L byl překonán minimalistickým, ale originálním designem, ve kterém je barva propletená s elegantním chromem. Je těžké projít kolem kuchyňské baterie Primagran 3000 lhostejně. Jedná se o model, jehož barevná škála harmonizuje s každým modelem granitových dřezů Primagran, takže potěší zejména všechny milovníky uniformních souprav. Mezi mnohé výhody této baterie patří:moderní design barvy sladěné s granitovými umyvadly Primagran odnímatelný perlátor, který zvyšuje hospodárnost a zároveň snižuje stříkání vody výsuvná hubice dlouhá 140 cm pro pohodlné mytí velkých nádobí Keramická hlava o průměru 25 mm s vysokou odolnostíKuchyňská armatura podléhá intenzivnímu použití, proto jsme baterii Primagran 3000 vyrobili z nejkvalitnějších materiálů. Masivní mosazné tělo je odolné vůči korozi a péče o ně je jednoduchá, zatímco keramická hlavice zajišťuje bezproblémový provoz. Kuchyně je srdcem domu, kde trávíme nejvíce času. Víme, jak důležitá je funkčnost armatury, aby mohli být každodenní úkoly prováděny rychle a intuitivně. S ohledem na to jsme vybavili baterii Primagran3000 ergonomickým výtokem s poloměrem otáčení 360°. Je vyvinuta tak, že opláchnutí velkých nádobí nebo čištění umyvadlových komor nezpůsobí žádný problém. Výlevka je zakončena perlátorem, který provzdušňuje vodu, čímž se zvyšuje síla proudu, a omezuje se stříkání vody. Je to vyměnitelný prvek, a proto usazení kamene v provzdušňovači není problémem. Přidáno pokyny k instalaci a 40 cm dlouhé připojovací hadice umožňují nainstalovat si baterii Primagran 3000 i ve vlastní režii. Dáme vám až 30 dní na vrácení vašeho produktu, abyste si mohli důkladně promyslet tak důležité rozhodnutí, jakým je výběr baterie. Na baterii se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Objevte krásu a funkčnost modelu Primagran 3000 a přineste do vašeho domu novou kvalitu.

  4.81/5 (43 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000s
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Sivá

  Máme radi originálne riešenia, ktoré priťahujú pozornosť a dodávajú interiéru charakter. Presne taká je kuchynská batéria Primagran 3000. Vyznačuje sa elegantnou kombináciou šedej farby s chrómom a charakteristickou výlevkou v tvare L. Je ideálnym doplnkom pre minimalistické interiéry zariadené v industriálnom štýle. Medzi jej výhody patrí:moderný dizajn v súlade s najnovšími trendmi sivá farbu, ktorá sa dá ľahko zladiť s väčšinou umývadiel Primagran výlevková hubica s dĺžkou 140 cm, so záťažou, ktorá uľahčuje jej skrývanie vymeniteľný perlátor, ktorý znižuje spotrebu vody keramická hlavica s priemerom 25 mmKonštrukcia batérie Primagran 3000 je vyrobená z mosadze - materiálu odolného proti korózii a mechanickému poškodeniu. Vo vnútri je keramická hlavica, ktorá sa vyznačuje bezporuchovou prevádzkou. Moderná kuchyňa by mala nielen potešiť svojím krásnym interiérom, ale tiež ponúknuť pohodlie každodenného používania. Z tohto dôvodu sme vybavili pre model Primagran 3000 výsuvnou výlevku, ktorá uľahčuje opláchnutie veľkých riadov alebo čistenie umývadla. Naše armatúry tiež prispievajú k šetreniu vody, pretože pracujú v ekologickej triede prietoku A. Okrem toho sú vybavené perlátorom, ktorý tiež znižuje spotrebu vody a zabraňuje striekaniu vody do strán. Teplota a tlak vody sa dajú regulovať pomocou ergonomickej rukoväte. Táto súprava obsahuje presné pokyny na inštaláciu a sadu pripojovacích hadíc, ktoré uľahčujú inštaláciu vašej batérie Primagran 3000 vo vašej réžií. Zakúpením nášho produktu získate nielen 5-ročnú záruku spoľahlivosti, ale aj 30 dní na vrátenie výrobku, pretože vieme, že pri zariaďovaní kuchyne je potrebné starostlivo premyslieť každý prvok. Kúpte si kuchynskú batériu Primagran 3000, ktorá vášmu domovu dodá novú tvár!

  4.86/5 (43 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000b
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Béžová

  Moderné interiéry si vyžadujú originálne riešenia! Plánujete kuchyňu v modernom industriálnom alebo škandinávskom štýle? Béžová kuchynská batéria Primagran 3000 dokonale zapadá do najnovších trendov v dizajne interiéru a vytvára pútavý detail interiéru. Stojí zato sa s ňou zoznámiť s niekoľkých dôvodov:moderný dizajn, ktorý sa vyznačuje minimalistickou výlevkou v tvare písmena „L“ elegantná kombinácia béžovej a chrómovanej povrchovej úpravy, ktorá uľahčuje výber armatúry pre každý model drezu Primagran odnímateľná výlevka s dĺžkou 140 cm, ktorá uľahčuje umývanie veľkých nádob, vymeniteľný perlátor, ktorý šetrí vodu, Hlavica s priemerom 25 mm vyrobená z odolnej keramikyNajvyššia kvalita použitých materiálov znamená, že batéria Primagran 3000 je vynikajúca pre intenzívne používanie. Masívne telo batérie je vyrobené z mosadze a vo vnútri je umiestnená bezporuchová keramická hlavica. Kuchyňa je v centrum domu, preto je dôležité, aby bola útulná, ale zároveň pohodlná. Z tohto dôvodu sme vybavili Primagran 3000 flexibilnou výlevkou, ktorá vám umožní ľahko umývať riady veľkých rozmerov. Má dodatočné závažie, ktoré uľahčuje prácu s ňou. Perlátor peniaci vodu ju nielen šetrí, ale zároveň zabraňuje jej špliechaniu do strán. Celkok je dopĺňa ergonomické držadlo, ktoré umožňuje intuitívnu kontrolu teploty a tlaku vody. Súprava obsahuje podrobné pokyny na inštaláciu a súpravu 40 cm pripojovacích hadíc, vďaka ktorým si batériu Primagran 3000 ľahko nainštalujete aj sami. Uvedomujeme si, že dizajn kuchyne môže byť časovo náročný, a preto vám okrem 5-ročnej záruky spoľahlivosti ponúkame 30 dní na možné vrátenie zakúpeného výrobku. Doprajte svojej kuchyni modernú iskru s kuchynskou batériou Primagran 3000!

  4.88/5 (41 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000w
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Biela

  V modernej kuchyni očakávame jedinečné riešenia, ktoré nielen priťahujú pozornosť, ale tiež zlepšujú realizáciu každodenných povinností. Biela kuchynská batéria Primagran 3000 je ideálna do interiérov zariadených v škandinávskom alebo industriálnom štýle. Jej vzhľad sa vyznačuje kombináciou elegantnej bielej farby s módnym chrómom. Armatúra sa vyznačuje:moderným dizajnom, ktorý zostane v móde mnoho rokov bielou farbou, ktorá uľahčuje kombináciu s akýmkoľvek modelom drezu Primagran výsuvnou výlevkou, dlhou 140 cm, ktorá výrazne uľahčuje prácu v kuchyni vymeniteľným perlátorom, šetriacim vodu keramická hlavica s priemerom 25 mmModel Primagran 3000 má masívne mosadzné telo odolné voči korózii a mechanickému poškodeniu. Vnútorná hlavica batérie je vyrobená z jedného z najsilnejších materiálov - keramiky. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov sú armatúry ideálne pre intenzívne používanie. Veľmi dobre vieme, aký dôležitý je komfort a pohodlie v kuchyni. Z tohto dôvodu sme vybavili batériu Primagran 3000 riešeniami, ktoré výrazne zjednodušujú každodenné úlohy. Umývanie veľkých riadov alebo čistenie umývadlových komôr bude vďaka jednoduchej výsuvnej výlevke oveľa jednoduchšie. Má tiež závažie, ktorá uľahčuje jej skrytie. Perlátor, ktorý pení vodu sa premieta nielen do úspory vody, ale tiež zabraňuje striekaniu vody do strán. Celok je doplnený ergonomickou rukoväťou umožňujúcou intuitívne ovládanie teploty a tlaku vody. Samostatná montáž batérií Primagran 3000 nie je problémom vďaka pokynom na montáž a 40 cm pripojovacím hadiciam. Okrem 5-ročnej záruky vám poskytujeme ďalších 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu, pretože vieme, že zariaďovanie kuchyne je časovo náročný proces. Zmeňte tvár svojej kuchyne pomocou bielej kuchynskej batérie Primagran 3000!

  4.89/5 (37 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000g
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Grafitová

  Kuchynská batéria Primagran 3000 sa vyznačuje elegantnou kombináciou grafitovej farby a lesklého chrómu. Jej minimalistická výlevka v tvare L je ideálna pre moderné interiéry, kde sa kladie dôraz na jednoduché, ale efektívne riešenia. Táto armatúra si zaslúži našu pozornosť najmä kvôli:modernému, pútavému dizajnu grafitovej farbe, ktorú je možné ľahko kombinovať so všetkými modelmi Primagran odnímateľná výlevka s dĺžkou 140 mm, značne uľahčujúca prácu v kuchyni vymeniteľný perlátor šetriaci vodu keramická hlavica s priemerom 25 mmModel Primagran 3000 bol vyrobený z najkvalitnejších materiálov, aby bol spoľahlivý a odolný. Masívna mosadzná konštrukcia je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu a vnútorná hlavica je vyrobená z jedného z najkvalitnejších materiálov - keramiky. Kvôli vysokému komfortu použitia sme batériu Primagran 3000 vybavili odnímateľnou výlevkou, vďaka ktorej nebude umývanie veľkých riadov alebo čistenie komôr drezu problémom. Má dodatočné závažie, uľahčujúce jej správanie. Pozoruhodný je sprchovací režim, zvlášť užitočný pri oplachovaní jemnej zeleniny a ovocia. Naše armatúry pracujú v ekologickej triede prietoku A, čo znamená zníženie spotreby vody. Batéria má navyše ergonomickú rukoväť, ktorá umožňuje presnú kontrolu teploty a tlaku vody. Samostatná montáž kuchynského kohútika Primagran 3000 je bezproblémová - inštaláciu uľahčujú priložené pokyny. Súčasťou súpravy sú aj potrebné spojovacie hadice s dĺžkou 40 cm. Veľmi dobre vieme, že renovácia a zariaďovanie kuchyne sú náročné úlohy, a preto vám okrem 5-ročnej záruky spoľahlivosti ponúkame 30 dní na vrátenie produktu. Vyberte si grafitový model Primagran 3000 a vychutnajte si nový komfort vo vašej kuchyni!

  4.81/5 (43 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000g
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Chrómová

  Moderný interiér si vyžaduje originálne riešenia. Máte radi surový industriálny štýl alebo plánujete zariadiť kuchyňu v elegantnom štýle z New Yorku? Chrómovaná kuchynská batéria Primagran 3000 bude ideálnym riešením, ktoré nielen upúta pozornosť, ale zaujme aj pohodlím používania. Táto batéria sa vyznačuje:moderným dizajnom, v ktorom ihneď upúta pozornosť moderná výlevka v tvare písmena L univerzálnym chrómovaním, ktoré uľahčuje výber batérií pre väčšinu umývadiel Primagran výsuvnou výlevkou s dĺžkou 140 cm, doplnená závažím, ktorá uľahčuje jej schovanie vymeniteľným perlátorom, ktorý znižuje spotrebu vody odolnou keramickou hlavicou s priemerom 25 mmModel Primagran 3000 má pevnú mosadznú konštrukciu, ktorá je odolná voči korózii a starostlivosť o ňu sa vykonáva ľahko. Hlavica je vyrobená z odolnej keramiky, čo zabezpečuje jej bezproblémovú prevádzku. Kuchyňa je miesto v dome, kde sa zameriavame predovšetkým na pohodlie. Z tohto dôvodu sme vybavili batériu Primagran 3000 výsuvnou výlevkou dlhou 140 cm, vďaka ktorej je umývanie veľkých hrncov alebo tanierov omnoho ľahšie. Na konci výlevky je vymeniteľný perlátor, ktorý znižuje spotrebu vody a zabraňuje striekaniu. Za zmienku stojí tiež ergonomická rukoväť na reguláciu prúdu vody. Môže byť namontovaná v prednej alebo bočnej polohe pre pohodlie pravákov alebo ľavákov. V súprave okrem batérie Primagran 3000 nájdete aj podrobné pokyny na inštaláciu a súpravu 40 cm pripojovacích hadíc, čo uľahčuje montáž batérie. Veľmi dobre vieme, že plánovanie dizajnu kuchyne si vyžaduje veľa času na starostlivé premyslenie jej prvkov, a preto vám okrem 5-ročnej záruky spoľahlivosti ponúkame 30 dní na vrátenie zakúpeného príslušenstva. Doprajte svojmu interiéru moderný nádych a vyberte si chrómovú kuchynskú batériu Primagran 3000!

  4.83/5 (40 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Batéria Primagran 700 Cierna
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Batéria Primagran 7000 Čierna

  Chcete zariadiť novou kuchyňu  a hľadáte batériu ktorá vyniká svojím originálnym vzhľadom a zároveň sa bude dobre komponovať s interiérom? Čierna kuchynská batéria Primagran 7000 je zaujímavou alternatívou k chrómovým modelom a dokonale sa bude komponovať s  každou farbou drezu Primagran. Medzi početné výhody tohto modelu by sa mala venovať osobitná pozornosť:        modernému dizajnu, ktorý dopĺňa výzdobu kuchyne         elegantnému tlačidle, ktoré umožňuje práce v dvoch režimoch: sprcha a obyčajný         pružné silikónové hubice s uhlom otočenia 360 °, doplnené mosadzným držiakom         odolnej keramickej hlave, ktorá zaručuje bezproblémovú prevádzku po mnoho rokovMasívne mosadzné telo spolu s umiestnenou vo vnútri hlavou sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, vďaka čomu batéria Primagran 7000 vyznačuje sa výnimočnou odolnosti. Batéria je  je odolná voči korózii a ľahko sa o nej udržiava. Uvedomujeme si aká dôležitá je ergonómia práce v kuchyne, a preto sme sa postarali, aby model Primagran 7000 v tomto ohľade spĺňal všetky očakávania. Pohodlnú rukoväť, ktorá umožňuje presnú reguláciu prúdu vody a teploty, je možné namontovať pre pravákov aj ľavákov. Elastický výtok sa dá ľahko otočiť akýmkoľvek smerom, čo vám dáva možnosť ľahko umyť veľké hrnce alebo oplachovať ťažko prístupné časti drezu. Batériu Primagran 7000 je možné namontovať na pracovnú dosku alebo v žulovom dreze Vďaka priloženému návodu, montážnej súprave a pripojovacím hadiciam je samostatný montáž jednoduchý. Výber kuchynského vybavenia nie je ľahká úloha - všetky prvky musia byť starostlivo premyslené, preto vám ponúkame 30 dní na vrátenie.  Na batériu sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka. Objavte funkčnú a modernú kuchyňu s batériou Primagran 7000!

  4.47/5 (77 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Batéria Primagran 7000 Zlata
  <
  >
  99,99€ 149,99€
  Batéria Primagran 7000 Zlatá

  Kuchynská batéria Primagran 7000 prekvapuje modernou formou a zároveň vyniká neobvyklou farebnosťou - elegantným spojením čiernej a zlatej. Toto je model, ktorý bude vynikajúci v kuchyniach v štýle glamour alebo art deco, kde hlavnú úlohu hrajú kontrasty. Batéria vyniká predovšetkým:moderným dizajnom, ktorý bude módny po dlhé roky spojením univerzálnej čiernej a zlatej, ktoré sa dobre zakomponuje s každou granitovou farbou drezov Primagran pružným silikónovým otočným výtokom 360° s mosadzovou oporou pevnou keramickou hlavou s priemerom 35 mm.Kuchynská armatúra je veľmi intenzívne prevádzkovaná, preto je dôležité, aby bola vykonaná z odolných a kvalitných materiálov. Mosadzové teleso batérie Primagran 7000 zaisťuje odolnosť voči mechanický poškodeniam a korózii. Zase hlava batérie bola vykonaná z keramiky, vďaka čomu je bezporuchová. Zlatá kuchynská batéria Primagran 7000 bola vybavená pružným výtokom a kvôli tomu zaručuje vysoké pohodlie používania. Otáča sa o 360 °, preto umývanie veľkých nádob alebo dôkladné čistenie zákutí drezu nebude pre Vás problém. Ergonomický držiak umožňuje plynulú kontrolu teploty a tlaku vody. Možno ho namontovať v bočnej alebo čelnej polohe, s prihliadnutím na potrebý pravákov a ľavákov. Kuchynská batéria Primagran 7000 môže byť nainštalovaná priamo na pracovnú dosku alebo na drez. K sade je priložená súprava 40 cm prípojných hadíc a dôkladný návod, vďaka čomu vlastná montáž nebude žiadny problém. Na všetky naše batérie sa vzťahuje 5-ročná záruka spoľahlivosti. Aby si mal čas nevyhnutný na naplánovanie všetkých prvkov novej kuchyne, ponúkame až 30 dní na vrátenie zakúpeného výrobku. Toto je Vaša kuchyňa - zaisti si, aby bola krásna a pohodlná! Zvoľte kuchynskú batériu Primagran!

  4.67/5 (12 názorov)
  99,99€ 149,99€
 • Batéria Primagran 7100 Chrómová
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Batéria Primagran 7100 Chrómová

  Chcete zariadiť kuchyňu v modernom alebo priemyselnom štýle a hľadáte armatúru, ktorá priláka pozornosť a sa dobre komponovať s interiérom? Kuchynská batéria Primagran 7100 zapôsobí svojou jedineční formou a priťahujúcimi farbami. Tento model bude dokonalým doplnkom interiéru, okolo ktorého nikto neprejde bez povšimnutia. Stojí za to venovať mu pozornosť kvôli:modernému dizajnu, ktorý zostane v móde po mnoho rokov kombinácie elegantného chrómu a klasickej čiernej ktorá sa hodí k väčšine drezov Primagran elegantnému tlačidle, ktoré umožňuje práce v dvoch režimoch - sprcha a obyčajný pružné silikónové hubice, doplnené mosadzným držiakom keramické hlave s priemerom 35 mmPostarali sme sa o to, aby batéria Primagran 7100 bola vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Masívne mosadzné telo je odolné voči korózii a ľahko sa o neho udržiava. Tento model obsahuje vnútri keramickú hlavu, ktorá sa vyznačuje výnimočnou odolnosti a bezporuchovosti. Dokonale vieme, aká dôležitá je ergonómia, aby každodenná práca v kuchyňa bola rýchla a intuitívna. Pružnú silikónovú hubicu je možné voľne otáčať v akomkoľvek smere, čo výrazne uľahčuje umývanie veľkých riadu alebo čistenie komôr drezu. Tlačidlo umiestnené na konci hubica umožňuje prepínať prevádzkový režim medzi obyčajným prúdom a sprchou. Model Primagran 7100 bol doplnený pohodlnou štvorcovou rukoväťou pre presnú reguláciu tlaku a teploty vody. Môže byť ona inštalovaná z boku alebo prednej strany, Nepochybnou výhodou batérie Primagran 7100 je jej jednoduchý montáž, ktorý môžete urobiť sami doma. Veľkým uľahčením je pridané k sade návod a potrebné pripojovacie hadice. Zariaďovaní kuchyne je časovo náročná úloha, preto vám ponúkame 30 dní na vrátenie zakúpeného vybavenia. Okrem toho obdržíte aj 5-ročnú záruku. Objavte výhody vysoko funkčné kuchynské batérie Primagran 7100. 

  4.22/5 (18 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Batéria Primagran 7300 Cierna
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Batéria Primagran 7300 Čierna

  Vybavenie by malo zdôrazňovať štylistiku kuchyne, avšak občas je ťažké nájsť si vhodnú armatúru, ktorá by sa dobre komponovala s modernou výzdobou. Čierna kuchynská batéria Primagran7300 je vynikajúca voľba v kuchyniach v industriálnom alebo minimalistickom štýle Pozornosť si zaslúži najmä jej:nebanálna forma, ktorá vynikajúcim spôsobom doplní výzdobu moderného interiéru čierna farba, ktorá sa hodí k všetkým farbám granitových drezov Primagran pružný silikónový výtok s mosadzovou oporou odolná keramická hlavaBatéria Primagran 7300 vyniká odolnosťou, vďaka použitým materiálom. Jej teleso bolo vyrobené z mosadze, ktorá je zvlášť odolná voči korózii a mechanickým poškodeniam. Keramická hlava zaisťuje bezporuchovú prevádzku batérie, aj za podmienok intenzívneho prevádzkovania. Počas voľby kuchynskej armatúry by sa malo zabezpečiť, aby uľahčovala vykonávanie každodenných povinností. Čierna batéria Primagran 7300 je model, ktorý zaručuje vysokú ergonómiu práce, vďaka pružnému výtoku. Možno ho otočiť o 360 °, čo umožňuje pohodlné umývanie veľkých nádob alebo vypláchovanie ťažko dostupných miest drezu. Batéria bola navyše vybavená pohodlným držiakom, ktorý je možno nastaviť špeciálne pre pravákov alebo ľavákov. Umožňuje plynulú a presnú kontrolu teploty a tlaku vody. Kuchynská batéria Primagran 7300 môže byť nainštalovaná zároveň na pracovnú dosku, ako aj priamo na drez. Vlastná montáž nespôsobuje problém, bude ľahšia kvôli priloženému k sade návodu a súprave prípojných hadíc. Na náš výrobok sa vzťahuje 5-ročná záruka spoľahlivosti. Voľba celého vybavenia kuchyne je časovo náročná, preto Ti poskytujeme 30 dní na vrátenie. Podčiarkni modernú výzdobu svojej kuchyne a zvoľ pohodlie - čiernu batériu Primagran 7300!

  4.67/5 (12 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Batéria Primagran 7500 Cierna
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Batéria Primagran 7500 Čierna

  Kuchyňa je často centrom domu , takže nie je divu túžba, aby bola ona krásne zariadená a funkčná. Čierna kuchynská batéria Primagran  7500 dokonale zapadá do tmavých farieb drezov a dodáva miestnosti moderný dojem. Tento model sa vyznačuje:modernom dizajnom, ktorý priťahuje pozornosť čiernou farbou zladenou so všetkými modelmi drezov Primagran elegantným tlačidlom, ktoré vám umožňuje zmeniť režim batérie medzi bežným a sprchovacím elastickou silikónovou hubici s mosadznou podperou hlavou s priemerom 35 mm je vyrobená z keramikyStaráme sa o najvyššiu kvalitu použitých materiálov, aby naše armatúry dokázali zvládnuť intenzívne používanie. Batéria Primagran 7500 má masívne mosadzné telo, ktoré je odolné voči korózii a mechanickému poškodeniu a vo jeho vnútri sa skrýva keramická hlava. Model Primagran 7500 sa vyznačuje vysokou ergonómiou, vďaka ktorej je každodenná práca v kuchyni oveľa jednoduchšia. Elastická hubice zo silikónu uľahčuje umývanie veľkých riadu a čistenie komôr drezu a tlačidlo umiestnené na jej konci vám umožňuje zmeniť režim batérie. Vďaka práci v režime sprcha bude oplachovanie riadu rýchlejšie a pohodlnejšie. Čierna batéria Primagran 7500 má tiež pohodlnú rukoväť, ktorá umožňuje presnú kontrolu tlaku a teploty vody. Môže byť inštalovaný v bočnej polohe, berúc do úvahy potreby pravákov a ľavákov. Tento model sa dá ľahko namontovať samostatne a uľahčujú to spojovacie hadice, ktoré sú súčasťou súpravy, ako aj návod. Sme si vedomí, že všetky prvky perfektnej kuchyne by sa mali zhodovať, a preto vám ponúkame 30 dní na vrátenie zakúpeného tovaru. Na armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka spoľahlivosti Objavte najvyšší komfort vo vašej kuchyni - vyberte si kuchynskú batériu Primagran 7500!

  4.20/5 (35 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Batéria Primagran 7500 Chrómová
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Batéria Primagran 7500 Chrómová

  Prvky, ktoré zvyčajne zostávajú bez povšimnutia, môžu niekedy zdôrazniť povahu vášho interiéru. Taký je kuchynská batéria Primagran 7500, ktorá zaujme svojou pôvodnou podobou. Zaujímavým detailom je elegantná pružina, ktorá obklopuje hubicu v tvare písmena "U". Stojí za to venovať mu pozornosť kvôli:modernému dizajnu,vedľa ktorého nikto neprejde ľahostajne farbu, vďaka čomu tento model sa hodí k väčšine drezov Primagran elegantnému tlačidle, ktoré umožňuje práce v dvoch režimoch - sprcha a obyčajný  elastické silikónové hubice, v nylonovom prámiku v pružine, doplnené mosadzným držiako      keramické hlave s priemerom 35 mmBatéria Primagran 7500 je armatúra navrhnutá pre náročných ľudí, ktorí chcú najvyššiu kvalitu. Mosadzné telo zaručuje odolnosť proti korózii, mechanickému poškodeniu, zmene farby alebo kolísaniu teploty a keramická hlava je zárukou spoľahlivosti a presnosti práce. Pri každodennej práci si ceníme komfort a pohodlie, a preto sme sa postarali o vysokou ergonómiu modelu Primagran 7500. Hubica nielen sa otočí o 360 °, ale je tiež veľmi flexibilná, čo vám umožní dosiahnuť najneprístupnejšie miesta drezu. Na okraji hubice je tlačidlo, ktoré vám umožňuje zmeniť režim toku. Obyčajný prúd je ideálny na nalievanie vody, zatiaľ čo sprcha vám umožňuje rýchle oplachovanie jedla alebo riadu. Batéria je tiež vybavená pohodlnou rukoväťou, ktorá umožňuje intuitívnu reguláciu teploty a tlaku vody. Inštalácia batérie Primagran 7500 je veľmi jednoduchá a velikým uľahčením je pridané k sade návod a potrebné pripojovacie hadice Na naši armatúry sa vzťahuje 5-ročná záruka. Okrem toho ponúkame až 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu aby ste mohli pokojne premyslieť svoje kuchynské vybavenie. Vychutnajte si dokonalú kombináciu originálneho dizajnu, funkčnosti a najvyššej kvality s kuchynskou batériu Primagran 7500.

  4.38/5 (13 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Batéria Primagran 8200 Cierna
  <
  >
  79,00€ 129,00€
  Batéria Primagran 8200 Čierna

  Hľadáte neobvyklú kuchynskú batériu, ktorý dokonale ladí s interiérom vašej kuchyne? Model Primagran 8200 bude dobrým doplnkom veľkej kuchyne, a to najmä modernej. Tieto armatúry vynikajú predovšetkým:moderným dizajnom čiernou farbou, ktorá vyhovuje všetkým modelom granitových drezov Primagran dve výlevky: so štandardným prietokom vody a sprchovacou funkciou vymeniteľný perlátor, ktorý prevzdušňuje vodu a súčasne znižuje jej spotrebuKuchyňa je miestnosť, kde trávite najviac času. Batéria Primagran 8200 je vyrobená z najodolnejších materiálov, ktoré ľahko vydržia intenzívne používanie. Masívna mosadzná konštrukcia je odolná proti korózii a mechanickému poškodeniu. Batéria sa tiež veľmi ľahko udržuje v čistote. Pri výbere armatúry sa najväčšia pozornosť venuje ergonómii, aby sa práca v kuchyni sa vykonávala rýchlo a pohodlne. Kuchynská batéria Primagran 8200 má dve výlevky, ktoré ponúkajú dva rôzne režimy prietoku vody. Klasický prietok je ideálny na rýchle nalievanie vody a umývanie riadu, zatiaľ čo prietok so sprchovou funkciou uľahčí čistenie drezu a opláchnutie jemného jedla. Veľkou výhodou je tiež praktická rukoväť pre presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Môže byť nainštalovaná v bočnej alebo čelnej polohe, podľa individuálnych preferencií. Model Primagran 8200 je tiež vybavený vymeniteľným perlátorom, ktorý zabraňuje striekaniu vody do strán. Vlastná montáž našich armatúr je veľmi jednoduchá a návod na inštaláciu, ktorý obsahuje balenie so súpravou pripojovacích hadíc veľmi uľahčujú túto prácu. Veľmi dobre vieme, že zariadenie a usporiadanie kuchyne sú časovo náročné činnosti, ktoré si vyžadujú presné plány. Z tohto dôvodu ponúkame až 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Dokonalá kombinácia pohodlia a estetického dizajnu - vyberte si kuchynskú batériu Primagran 8200!

  4.00/5 (13 názorov)
  79,00€ 129,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 6000C
  <
  >
  89,00€ 129,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 6000 Čierna

  Stále častejšie sa rozhodujeme pre moderné kuchyne inšpirované prísnym minimalizmom alebo jedinečným industriálnym štýlom. Takéto interiéry potrebujú výrazné doplnky, ktoré budú tvoriť doplnky interiéru, ale súčasne na seba neupútajú všetku pozornosť. Kuchynská batéria Primagran 6000 dokonale zapadá do súčasných trendov a vyznačuje sa:moderným dizajnom, ktorý zostane v móde mnoho rokov univerzálnou, čiernou farbou, ideálnou pre všetky modely granitových batérii Primagran odolnou keramickou hlavicouKuchynské vybavenie musí zvládať intenzívne používanie, a preto je model Primagran6000 vyrobený z najlepších materiálov. Mosadzná konštrukcia sa vyznačuje odolnosťou proti korózii, takže sa nemusíte obávať nevzhľadných škvŕn. Hlavica batérie je vyrobená z odolnej keramiky, ktorá zaručuje bezproblémovú prevádzku. Kuchyňa a predovšetkým jej pracovný priestor by mali byť pohodlné. Vďaka vysokej ergonómii batérie Primagran 6000 sú každodenné úlohy realizované rýchlejšie a intuitívne. Otočná výlevka s polomerom otáčania 360° uľahčuje umývanie veľkých riadov a hrncov, ako aj čistenie drezových komôr. Batéria pracuje v triede ekologického prietoku A, čo umožňuje väčšiu úsporu vody. Za zmienku tiež stojí praktická rukoväť na reguláciu prietoku vody. Môže byť nainštalovaný na viacerých miestach, aby sa uľahčila obsluha pre pravákov alebo ľavákov. Samostatná montáž batérie Primagran 6000 je bezproblémová a to najmä vďaka priloženým pokynom pre montáž a sade potrebných pripojovacích hadíc s dĺžkou 40 cm. Zariaďovanie kuchyne si vyžaduje veľa času na starostlivé plánovanie, preto vám ponúkame až 30 dní na prípadné vrátenie zakúpených výrobkov. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Stavte na pohodlie a pridajte do svojej kuchyne modernú žiaru s kuchynskou batériou Primagran 6000!

  4.82/5 (17 názorov)
  89,00€ 129,00€
 • Armatur FLEX 5000
  <
  >
  79,00€ 119,00€
  Batéria Primagran FLEX 5000 Čierna

  Kuchyňa je tvoje kráľovstvo. Nie je teda nič zvláštne, že chcete, aby to bola krásne zdobená miestnosť, ale aby sa vyznačovala aj vysokou ergonómiou. Dobre vieme, že výber perfektnej kuchynskej batérie je ťažký, a preto ponúkame iba tie najlepšie riešenia. Medzi charakteristické vlastnosti kuchynskej batérie Primagran 5000 FLEX patria predovšetkým:originálny dizajn, ktorý kombinuje klasické chrómovanie s elegantnou čiernou farbou a tiež sa hodí pre všetky modely granitových drezov Primagran silikónová, ohybná výlevka s polomerom 360°, ktorý zaručuje prístup do všetkých kútov komôr umývadla interiér skrýva mimoriadne odolnú keramickú hlavicuVeríme, že vďaka použitiu materiálov najvyššej kvality naše armatúry zvládnu aj intenzívnu prevádzku. Pevná konštrukcia batérie Primagran 5000 FLEX je vyrobené z mosadze a je odolné voči korózii a mechanickému poškodeniu. Keramická hlavica zaisťuje spoľahlivú prevádzku. Model Primagran 5000 FLEX bol navrhnutý tak, aby poskytoval najvyššiu mieru komfortu. Čierna výlevka batérie je vyrobená zo silikónu, čo jej poskytuje výraznú ohybnosť. Odteraz bude oplachovanie zeleniny, umývanie veľkých riadov alebo čistenie drezu úplne bezproblémové. ergonómia batérie Primagran 5000 FLEX bola zdôraznená pevnou, širokou rukoväťou, ktorá umožňuje hladkú a presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Rukoväť môže byť namontovaná v prednej alebo bočnej polohe, podľa individuálnych preferencií. Vlastná montáž batérie je veľmi jednoduchá a sada je dodávaná s návodom na inštaláciu a 40 cm pripojovacími hadicami. Výber kuchynského vybavenia nie je ľahká úloha - všetky prvky musia byť starostlivo premyslené, takže vám dáme 30 dní na vrátenie zakúpeného tovaru. Na batériu sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka. Vyberte si tú najvyššiu kvalitu práce v kuchyni pomocou kuchynskej batérie Primagran 5000 FLEX!

  4.33/5 (39 názorov)
  79,00€ 119,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA RETRO G3000 Čierna
  <
  >
  79,00€ 119,00€
  Kuchynská batéria Primagran RETRO 3000 Čierna

  Model Primagran RETRO 3000 priťahuje pozornosť a prekonáva súčasné trendy interiérového dizajnu. Hľadáte dokonalý doplnok do kuchyne v anglickom alebo retro štýle? Vďaka pozoruhodnému vzhľadu tejto batérie je tá vnímaná nielen ako súčasť vybavenia kuchyne, ale aj ako malé umelecké dielo. Medzi mnohé výhody kuchynskej batérie Primagran RETRO 3000 patrí:charakteristický dizajn, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť štylizovaným interiérom čierna farba, ktorá dobre ladí so všetkými farbami granitových drezov Primagran perlátor, ktorý zabraňuje striekaniu vody na strany a zvyšuje úsporu vody keramická hlavica s priemerom 35 mmKonštrukcia je vyrobená z mosadze, je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu a starostlivosť o ňu je jednoduchá. Hlavica skrytá vo vnútri je vyrobená z keramiky, ktorá je materiálom s vysokou trvácnosťou. Batéria pracuje v ekologickej triede prietoku A, čo výrazne znižuje spotrebu vody. Vďaka perlátoru je prúd vody je intenzívny a voda nestrieka  naokolo. Vysokú funkčnosť batérie Primagran RETRO 3000 zdôrazňuje pohodlná rukoväť, ktorá umožňuje presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Rukoväť môže byť namontovaná aj v bočnej polohe, berúc do úvahy potreby pravákov alebo ľavákov. Čierne vodovodné batérie sa najčastejšie kombinujú s tmavými drezmi, aby sa vytvorila dobrý kombinácia farieb. Odporúčame tiež nenápadné riešenie kombináciou batérie Primagran RETRO 3000 s modelmi s kontrastnými jasnými farbami. Vlastná montáž batérie je veľmi jednoduchá - súčasťou balenia sú 40 cm dlhé pripojovacie hadice a pokyny k montáži. Aby ste si mohli pokojne zariadiť kuchyňu, ponúkame vám až 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na batériu sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Vyjadrite svoj štýl a doplňte interiér kuchyne nezvyčajnou retro batériou!

  4.86/5 (132 názorov)
  79,00€ 119,00€

Kuchynské batérie granitové a oceľové

Ku granitovým drezom Primagran odporúčame kuchynské batérie tej najvyššej kvality, ktoré spolu dokonale zapadajú z hľadiska dizajnu a funkčnosti. V našom obchode nájdete klasické oceľové batérie so zaujímavým, moderným dizajnom a tiež elegantné a odolné granitové batérie, ktoré si môžete vybrať podľa farby drezu. Ponúkame kuchynské batérie s rôznymi tvarmi ramien, rovnako ako praktické modely s odnímateľnou spŕškou. V prípade pochybností, pokiaľ ide o výber, sa obráťte na našich poradcov!