Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Kuchynská batéria pod okno 

Kuchynská batéria pod okno

Drez nainštalovaný pod oknom obľubuje čoraz viac osôb. Pre pohodlné používanie je ale potrebné namontovanie správnej batérie. Málo miesta v kuchyni alebo malý kuchynský nábytok  vyžaduje často atypické riešenia pri návrhu kuchyne. Niekedy jediným miestom, kde je možné namontovať drez je práve miesto pod oknom. Problémom je ale správna batéria, ktorá nebude zavadzať pri otváraní okna. Jedným z dostupných riešení je montáž skladacej podokennej batérie.

Do kuchýň s drezom pri okne sú určené kuchynské podokenné batérie. Tieto modely sa odlišujú najmä tým, že batériu je možné zložiť. Kuchynské batérie pod okno umožňujú ergonomický návrh kuchynského priestoru. 

Kuchynské batérie na inštalovanie pri okne umožňujú výhodné využitie drezu bez ohraničenia používania okna. Riešia problém celkového otvárania okna napr. pri umývaní okien alebo vetraní. Vďaka podokennej batérii je možné plne využívať všetky funkcie drezu, zároveň však nestratíte možnosť plného využívania okna alebo iných častí kuchyne.

Špeciálna kuchynská batéria určená k oknu je praktickým a funkčným riešením. V ponuke Primagran nájdete batérie, ktoré umožňujú slobodné otváranie okna, aj keď sa drez nachádza v jeho tesnej blízkosti. Je to možné vďaka batérii s možnosťou skladania, ktorá umožňuje batériu schovať.

Praktická funkcia batérie pod okno je doplnená aj odolnou konštrukciou. Armatúra je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov. Zaručuje to trvanlivosť aj odolnosť na poškodenia, zafarbenia a tiež zmeny teploty. Použitie kvalitných materiálov znamená, že kuchynské batérie Primagran budú roky slúžiť, aj pri najväčších kuchynských experimentoch.

Odolnosť, kvalita a trvanlivosť potvrdzuje aj 2-ročná záruka, ktorá je na kuchynské armatúry Primagran.

Dbajúc o funkcionálnosť a kvalitu podokenných batérií sme nezabudli ani na dizajn. Ponúkané modely sa odlišujú vzhľadom, vďaka čomu ich  môžete inštalovať do interiérov v každom štýle

Filtrovať

Pozrite sa na farbu