Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Kúpeľňové umývadlá  

Kúpeľňové umývadlá

Zistite viac o kúpeľňových umývadlách Primagran 

Umývadlo je jedným z najdôležitejších prvkov vybavenia kúpeľne. Postarajte sa o pohodlie každodenného používania a vyberte si kvalitný model. Kúpeľňové umývadlá Primagran spájajú odolnosť, štýlový dizajn a funkčnosť. Jednoduché tvary a univerzálna biela farba zaručujú, že umývadlá Primagran sa skvele hodia do interiéru každej kúpeľne.

Funkčné a štýlové kúpeľňové umývadlo

V našej ponuke nájdete kúpeľňové umývadlá najvyššej kvality, ktoré sú vykonané z kvalitných materiálov. Okrem výnimočnej pevnosti a odolnosti sa produkty vyznačujú aj jednoduchosťou a ľahkosťou dizajnu.

Umývadlá z keramiky a konglomerátu sú odolné voči plynutiu času a každodennému používaniu. Sú odolné voči nárazom, poškriabaniu či strate snehobielej farby. Zachovávajú si nový vzhľad a lesk po mnoho rokov. Univerzálna biela farba zdôrazní jedinečný charakter interiéru. Dokonale ladí s nábytkom a zariadením kúpeľne v každom štýle – od moderných izieb, cez rustikálne, až po kúpeľne v glamour štýle. Biele umývadlo je klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy.

Modely na dosku zaručujú komfort a pohodlie pri každodennom používaní umývadla. Miska umiestnená na povrchu dosky umožňuje jej prispôsobenie každej doske. Umývadlo na dosku sa jednoducho inštaluje a inštalačné prvky sú skryté a nenarúšajú estetiku miestnosti.

Kúpeľňové umývadlá dopasované do Vášho interiéru

Ponúkame umývadlá prispôsobené rôznym potrebám a očakávaniam. Vyberte si z okrúhlych, obdĺžnikových a nepravidelných tvarov, ktoré vyhovujú potrebám malých a veľkých kúpeľní. Model si jednoducho prispôsobíte potrebám Vašej kúpeľne.

Kompaktné riešenia budú fungovať v malej kúpeľni. 40 cm umývadlo je dobrý nápad, pretože zaručuje optimálne využitie priestoru. Hlboká misa Vám umožní vyhnúť sa striekajúcej vode a tenké okraje zdôraznia charakter bez toho, aby zaplavili kúpeľňu. V malej kúpeľni sa počíta každý centimeter priestoru. Odkladania toho najpotrebnejšieho vedľa umývadla sa však vzdať nemusíte. Pultový model poskytuje pohodlný priestor pre vašu obľúbenú kozmetiku alebo zubné kefky.

Ak máte viac priestoru, vyberte si umývadlo s veľkosťou nad 40 cm. Veľká kúpeľňa dáva takmer neobmedzené možnosti usporiadania interiéru. V našej ponuke nájdete obdĺžnikové, štvorcové a oválne umývadlá vo veľkostiach, ktoré umožňujú pohodlné používanie. Vo veľkej kúpeľni dobre poslúžia aj modely na dosku, ktoré umožňujú odkladanie kozmetiky a doplnkov vedľa umývadla.