Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Batéria s pružným ramenom 

Batéria s pružným ramenom

Kuchynské batérie s pružným ramenom Primagran sú zaujímavé, odolné, pohodlné a praktické. Vďaka širokému výberu kuchynských batérií tohto typu nájdete model ku granitovým drezom, ale aj k drezom z iných materiálov. Primagran ponúka kuchynské batérie s flexibilným ramenom v rôznych farbách, od klasických ako je biela alebo čierna, až po odvážnejšie farby ako je výrazná oranžová, zelená alebo červená farba. Veľký výber batérií s pružným ramenom umožňuje ich zabudovanie do vidieckeho, klasického, moderného, retro alebo amerického štýlu kuchyne. Množstvo farebných konfigurácií kuchynských batérií s flexibilným ramenom poskytuje nespočetné možnosti aranžovania. Elegantný a jednoduchý dizajn kuchynských batérií s flexibilným ramenom umožňuje ich použitie v malých aj veľkých kuchyniach.

Armatúra s ohnutým ramenom Primagran je spoľahlivým a kvalitným kuchynským zariadením. Potvrdzuje to silné mosadzné telo a keramická hlavica. Kuchynské batérie Primagran budú slúžiť dlhé roky. Sú odolné voči znečisteniu, vysokým teplotám, poškodeniu, nárazom, korózii a pôsobeniu chemických a čistiacich prostriedkov. Ich výhodou je, že je veľmi ľahké ich udržať čisté a jednoduché ošetrenie im zaručuje perfektný vzhľad po veľmi dlhú dobu. Vysoká kvalita kuchynských batérií je potvrdená udelenými testami a certifikátmi ako aj dvojročnou zárukou.

Kuchynská batéria s flexibilným ramenom Primagran zaručuje vysoký komfort práce. To je možné vďaka tomu, že armatúra namiesto klasického ramena má flexibilné rameno a je vybavená širokou hlavicou. Vďaka kombinácii flexibilného ramena s rotáciou kuchynská batéria z ponuky Primagran umožňuje nielen jednoduché opláchnutie riadu, potravín, umývanie drezu, ale aj pohodlné naplnenie hrncov vodou. Kuchynská batéria s flexibilným ramenom bude ideálnym výrobkom pre každú kuchyňu.

Ponuka Primagran zahŕňa niekoľko druhov batérií tohto typu. Jednotlivé modely sa navzájom odlišujú tvarom, farbou, výškou a dosahom kohútika (výtoku). Široký výber umožňuje dokonale prispôsobiť kuchynskú batériu veľkosti kuchynského drezu. Ponúkané modely sa dajú prispôsobiť k drezom s jednou alebo dvomi komorami alebo vybrať model pre kompromisné riešenie, t. j. jeden a pol komorovým drezom. Naše kuchynské batérie sú pripravené na svojpomocnú montáž v otvoroch kuchynského drezu alebo na povrchu pracovnej dosky. Ich inštalácia je rýchla a jednoduchá. Ak neviete, akú batériu s flexibilným ramenom si vybrať alebo máte pochybnosti o tom, či sa zmestia do vybraného drezu, kontaktujte nás - pomôžeme vám nájsť ergonomické riešenie pre vašu kuchyňu!

Filtrovať

Pozrite sa na farbu