Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Nízke umývadlové batérie 

Nízke umývadlové batérie

Nízka umývadlová batéria - ergonómia a dobrý dizajn

Nízka umývadlová batéria je voľbou, ktorá sa teší veľkej obľube už mnoho rokov. Kúpeľňové batérie tohto typu budú dobre fungovať s väčšinou typov modelov umývadiel, vrátane umývadiel na dosku. V našej ponuke nájdete ako klasické chrómové batérie, tak aj modely s modernými tvarmi.

Nízka umývadlová batéria

Nízke umývadlové batérie sa montujú na povrch umývadla. Fungovať budú v spojení s umývadlom, ktoré má vopred pripravený montážny otvor. Inštalácia je jednoduchá a nevyžaduje zapojenie inštalatéra, čo znamená dodatočné náklady alebo špeciálne náradie. Najobľúbenejšie modely nízkych umývadlových batérií majú jednu rukoväť. Zabezpečujú jednoduchú obsluhu a komfort pri každodennom používaní. Ľahko si nastavíte vhodnú intenzitu prúdu a upravíte teplotu. Vďaka tomu znížite spotrebu vody vo vašej domácnosti. Modely nízkych umývadlových batérií sú vhodné pre umývadlá na dosku s jednoduchými geometrickými tvarmi - obdĺžnikové alebo štvorcové. V našej ponuke nájdete aj modely štíhlych, oblých tvarov, venované umývadlám oválneho tvaru. Batérie Primagran sú vyrobené z kvalitných materiálov - keramiky a mosadze. Sú odolné voči poškriabaniu, nárazom a špine, ktorú je ťažké odstrániť.

Nízka umývadlová batéria čierna

Čierne umývadlové batérie sú čoraz populárnejšie. Nízke modely z odolného materiálu odolného voči poškriabaniu slúžia v kúpeľni roky. Čierna batéria dokonale ladí s bielou farbou umývadla a vytvára módny kontrastný efekt. Ladí s interiérmi v rôznych štýloch. Všetko záleží od modelu, ktorý si vyberiete. V našom internetovom obchode nájdete čierne vodovodné batérie jednoduchých, klasických tvarov, ale aj štíhle modely s jemnými zaoblenými líniami. V ponuke máme aj čierne sifóny a drezové zátky. Vytvorte si vo svojej kúpeľni estetickú zónu!


Filtrovať

Pozrite sa na farbu
Dosah kohútika (výlevky)
Výška od dosky k perlátoru