Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Kuchynské batérie zlaté 

Kuchynské batérie zlaté

Batérie v zlatej farbe sa dokonale hodia do kuchyne v klasickom, glamour, retro, rustikálnom alebo anglickom štýle. Dodajú interiéru originálny charakter a každý si ich hneď všimne. Model v zlatej farbe pasuje nielen do granitových drezov, ale aj drezov z iných materiálov. Najčastejšie sú inštalované do drezov v bielej alebo béžovej farbe, ale dobre vyzerajú aj s tmavšími farbami drezov.

Batéria v zlatej farbe dodá štýl každému kuchynskému interiéru. Je ideálna pre osoby, ktorým sa páčia výrazné prvky a neboja sa experimentovať s dizajnom alebo pre tradicionalistov, ktorý snívajú o starom rustikálnom dizajne interiéru.

Ale vzhľad zlatých batérií nie je všetko. V Primagran sa počíta aj s funkčnosťou a odolnosťou. V našom obchode nájdete zlaté batérie najvyššej kvality z odolných materiálov. Sú odolné na znečistenia, škvrny od vody, odtlačky prstov, mechanické poškodenia aj zmeny teploty. Vďaka jednoduchej údržbe budú zlaté kuchynské batérie krásne dlhé roky.

Zlaté kuchynské batérie sú spojením originálneho dizajnu, praktickosti a odolnosti. Každá z našich batérií je bezpečná pre umývané potraviny.

Ak hľadáte batériu do kuchynského drezu, ktorá zmení vzhľad umývacieho centra, bude mať originálny dizajn, ale bude aj funkčná a odolná, určite sa zoznámte s našou zlatou armatúrou do kuchyne.

Filtrovať

Pozrite sa na farbu