Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Grafitové drezy 

Grafitové drezy

Interiér priťahuje pozornosť použitím originálnych riešení. Veríme, že kuchynské vybavenie sa môže vyznačovať krásnym dizajnom a vysokou funkčnosťou. Presne taký je kuchynský granitový drez Primagran©, ktorý dokonale dopĺňa každú kuchyňu. Môžete si vybrať špeciálnu batériu rovnakej farby alebo zvoliť extravagantné kontrastné armatúry.

Drez v granitovej farbe bude skvelým doplnkom škandinávskeho štýlu, najmä jeho verzie dark nordic, v ktorej vládnu tmavé, tlmené farby. Záujem o tento drez, môžu mať aj milovníci modernej kuchyne, do ktorej môžeme započítať aj minimalistický alebo industriálny štýl. Granitový drez sa hodí k materiálom ako kameň, surové drevo a dokonca aj architektonický betón. Stačí iba trochu fantázie na vytvorenie súvislého usporiadania kuchyne, ktorá vás bude tešiť mnoho rokov.

Náš široký sortiment je prispôsobený potrebám našich zákazníkov. Malé 1-komorové drezy, ako napríklad Ženeva alebo Riga, sú skvelé v malých kuchyniach. Modely San Francisco, Ibiza alebo Praha majú odtok, ktorý umožňuje pohodlné sušenie umytých riadov. 1,5-komorové drezy - Madrid alebo Sevilla - kombinujú správnu veľkosť a funkčnosť a pre majiteľov väčších kuchýň. Milovníkom varenia odporúčame 2-komorové modely ako Bergen. Alebo Vás možno budú zaujímať neobvyklé riešenia, medzi ktoré určite patrí rohový drez Monako?

Naše výrobky sú vyrobené z najkvalitnejšieho žulového kameniva a živice, vďaka čomu sú drezy odolné nielen proti odfarbeniu a škvrnám, ale aj proti mechanickému poškodeniu a náhlym zmenám teploty. Každý drez Primagran© môže byť obohatené o antibakteriálne zloženie, ktoré zabraňuje výskytu plesní a baktérií a tiež znižuje nepríjemné zápachy. Na umývanie si k drezu môžete vybrať dávkovač mydla alebo prostriedku na umývanie riadu v šiestich farbách.