Kúpte si teraz drez so systémom Level a vyberte si svoj darček.

Viac

Vysoké umývadlové batérie 

Vysoké umývadlové batérie

Vysoká umývadlová batéria - štýlový element kúpeľňového zariadenia 

Vysoká umývadlová batéria sa výborne hodí k hlbokým umývadlám na dosku s okrúhlym, oválnym alebo obdĺžnikovým tvarom. Ak si ceníte funkčné riešenia v kombinácii s moderným dizajnom, zistite viac o modeloch vysokých umývadlových batérií.

Módny dizajn vysokých umývadlových batérií Primagran

Vyberte si z vysokých umývadlových batérií rôznych tvarov, dĺžok výtokov a farieb. V ponuke sú chrómové a čierne modely s rovnými hranatými líniami, ktoré sa budú skvele hodiť do klasických aj minimalistických interiérov. Preferujete rustikálne alebo anglické kúpeľne? Elegantné modely zdôraznia charakter miestnosti a doplnia kúpeľňu. Ak máte radi originálne a neštandardné riešenia, zvoľte chrómovú batériu s čiernymi akcentmi.

Funkčné stojankové umývadlové batérie

Okrem dizajnu dbajte na funkčnosť umývadlovej batérie. Vysoké modely Primagran sú vyrobené z mosadze a majú keramické hlavice. Kvalitné materiály zaručia, že batéria bude plniť svoju úlohu vo Vašej kúpeľni dlhé roky. Kúpeľňové umývadlá Primagran majú jednu rukoväť pre pohodlné ovládanie. Umožňujú jednoduché ovládanie prúdu vody a reguláciu teploty. Jednopákové modely šetria vodu aj vďaka tomu, že si prúd a teplotu rýchlo prispôsobíte svojim potrebám.

Inštalácia vysokej umývadlovej batérie

Inštalácia batérie na dosku vyžaduje správne plánovanie priestoru kúpeľne. Pri montáži pamätajte na správnu vzdialenosť medzi okrajom umývadla a výlevkou, ktorá by mala byť minimálne 15 cm. To vám umožní pohodlne používať umývadlo pri umývaní rúk a každodennej toalete. Zvážte aj miesto, kde je batéria nainštalovaná. Ak sa rozhodnete pre inštaláciu za umývadlo, ponechajte dostatočný priestor medzi drezom a batériou a batériou a stenou.
Filtrovať

Pozrite sa na farbu
Dosah kohútika (výlevky)
Výška od dosky k perlátoru