Granitový drez kuchynský jednodrez s veľkou komorou Riga 45 XL

4.77 / 5 (1416 Recenzie)
Rozmery: 440 x 530 mm Rozmery skrinky: 45, 50, 60 cm a viac
Unikátna ochranná vrstva Protect + zaručuje zvýšenú odolnosť pred nečistotami. Dovolí Vám dlhše sa tešiť čistým granitovým drezom a trvalou farbou. Zaručujeme trvalú aplikáciu vo výrobnom procese.
Záruka najnižšej ceny!
Drez kupujete priamo od výrobcu, preto na naše produkty poskytujeme Garanciu najnižšej ceny.
-80,00€

119,99€ 199,99€

Aktuálna cena je najnižšia za posledných 30 dní.

Aktuálna cena je najnižšia za posledných 30 dní.

Aktuálna cena je najnižšia za posledných 30 dní.

Aktuálna cena je najnižšia za posledných 30 dní.

Aktuálna cena je najnižšia za posledných 30 dní.

Aktuálna cena je najnižšia za posledných 30 dní.

Aktuálna cena je najnižšia za posledných 30 dní.

Kontaktujte nášho odborníka a požiadajte o špeciálnu ponuku!

Zavolejte našim odborníkům, kterí Vám pomohou při výběru dřezu.
Infolinie je činná od pondělí do pátku v hodínách od 8 do 16
Výhody výrobku
Odolné proti vysokým teplotám Odolné proti vysokým teplotám Drez je odolný na zmenu teplôt "na sucho", napr. pri kontakte s horúcim hrncom.
Odolnosť proti poškriabaniu Odolnosť proti poškriabaniu Drez je dobre utvrdený (živica prechádza trojrozmerným zosieťovacím procesom), vďaka čomu je povrch drezu odolný.
Odolnosť proti zašpineniu Odolnosť proti zašpineniu Dobre zosieťovaná štruktúra drezu zabraňuje prenikaniu nečistôt hlboko do povrchu.
Odolnosť proti nárazom Odolnosť proti nárazom Materiál je odolný na prasknutie pri dynamickom údere.
Odolnosť proti zmene farby Odolnosť proti zmene farby Povrch drezu je odolný na chemické prostriedky a zafarbenia.
Nestráca farbu Nestráca farbu Povrch drezu je odolný na zafarbenia.
Odolnosť proti termickému šoku Odolnosť proti termickému šoku Drez je odolný na zmeny teplôt (teploty v rozmedzí 15-95 stupňov)
Antibakteriálny povrch* Antibakteriálny povrch* Nanočastice striebra inhibujú množenie baktérií; majú vysokú účinnosť zohľadjúc pomer povrchu k objemu.
Povrch odolný proti plesniam Povrch odolný proti plesniam Zabraňujú rozvoju baktérii a pliesní na povrchu drezu.
Otvory sú vyfrézované Otvory sú vyfrézované Variabilnosť v projektovaní priestoru vďaka vyfrézovaným otvorom. Možnosť vyrezania otvorov vo Vami vybranom mieste.
Jednoduché čistenie Jednoduché čistenie Nečistoty a osad nepriliehajú do povrchu drezu, je možné ich jednoducho očistiť.
Farebné a štýlové zladenie s batériou Primagran Farebné a štýlové zladenie s batériou Primagran 5 farebných variantov a 20 rôznych tvarov drezov umôžňujú spojenie s batériami Primagran
Pozrite si ďalšie výhody produktu
Popis produktu

Drez Riga 45 XL - zmestí aj plech na pečenie!

Malý drez s veľkými možnosťami. Pripravili sme pre Vás drez, ktorý má len 45 centimetrov, ale zmestí sa do neho naozaj veľa. Najväčšia komora dostupná na trhu do skriniek o šírke 45 cm - komora s rozmermi  400x390 a hĺbke 18 cm zmestí sa aj plech na pečenie (najpopulárnejší plech má rozmery 360x250 cm). Okrem rozmeru si treba všimnúť, že drez je krásne zaprojektovaný. Minimalistický dizajn drezu Riga 45 XL sa ideálne vpasuje do każdej kuchyne, zaberá pri tom málo miesta na kuchynskej doske.

Drez Riga 45 XL – základné informácie

  • Pohodlné umývanie vďaka veľkej komore (400 x 390 mm) a hĺbke 180mm, vďaka čomu má komora obsah XL
  • Kompaktové vonkajšie rozmery pasujú do skrinky od 45cm, dovolí Vám ušetriť pracovné miesto na kuchynskej doske a súčasne Vám poskytne pohodlný a funkčný priestor na umývanie riadu
  • Tenké hrany spôsobia, že Váš drez Riga 440 bude vyzerať ponadčasovo a minimalisticky, bude sa krásne prezentovať vo Vašej kuchyni
  • Otvor na batériu v odkvapkávacej časti Vám dovolí udržať si ideálne čistú kuchyňu bez potreby častého utierania około drezu

Najčastejšie odporúčaný dizajnérmi

Riga 45 XL je drezom najčastejšie odporúčaný dizajnérmi, ktorí spolupracujú s Primagran prostredníctvom programu PrimaPro. Bol ocenený za svoj „univerzálny a ponadčasový vzhľad so zachovaním funkčnosti”. Granitový drez znamená štýl, bude užasne vyzerať v każdej kuchyni. Vďaka dostupnosti v 6 módnych farbach sa vkomponuje do každej kuchyne. 

Riga 45 XL či viete, že môžete zväčšiť drez?

Máte skrinku pod drezom 45 cm alebo chcete, aby drez zaberal čo najmenej pracovnej plochy, ale súčasne nerezignujúc z pohodlia umývania - to je výber pre Vás! Šírka 45 cm sme nemohli zmeniť, preto sme predĺžili drez do 53 centymetrów (+ 3 centimetre od nášho štandardu). To je maximálna dĺžka drezu, aby ho bolo možné ľahko nainštalovť v kuchynskej doske 60 cm – ktorý, je normou v kuchyniach. Riga 45 XL je jednoducho funkčný. Na dreze sme odstránili rámy, odkvapkávača, okrajov a ozdobnych elementov, aby sme mohli maximalizovať komoru a zjednodušiť udržiavanie drezu v čistote.

Vyberte si štýl svojho drezu

Ako jediný producent na trhu ponúkame širokú škálu sifónov, aby ste si mohli vybrať štýl Vášho drezu. Vyberte si kuchynskú batériu dopasovanú štýlom a farbou. Naše batérie vyberáme farebne ku granitovým drezom, aby sa spájali v ideálnom tóne.

Ako sa starať o drez

Aby sa Váš drez vždy prezentoval ako nový, používajte pravidelne čistiace prostriedky Primagran. Čistiace prostriedky si môžete pohodlne vybrať v konfigurátore drezu alebo záložke prostriedky pre starostlivosť o drez.

Jednoduchá inštalácia - maximum miesta

Vďaka dôkladnému zaprojektovaniu sa naše drezy skvele hodia do skriniek od 45 cm. Sifón šetriaci miesto dovoľuje umiestnenie napr. koša na odpadky. Pre uľahčenie inštalácie obdržíte praktickú šablónu potrebnú pre vyrezanie otvoru v kuchynskej doske a podrobnú inštrukciu.

Fotky produktu prezentujú navrhovaný montáž so sifonami Primagran. Prepad a sitko sú viditeľné na obrázku a nie sú elementami drezu, sú predávané samostatne.

Poznámka. Vzhľadom na rozmery kuchynského drezu neodporúčame k nemu kuchynské batérie Primagran® 5100 FLEX, Primagran® 9800, Primagran® 6100 a Primagran® 8100.

Špecifikácia
Rozmery:440 x 530 mm
Rozmery skrinky:45, 50, 60 cm a viac
Hĺbka komory:180mm
Hmotnosť:ok. 12kg
Odtok: 3 1/2
Záruka:35 rokov
Vrátenie tovaru:30 dní
Prepad proti pretečeniu:Klasické okrúhle
Zloženie:80 % granitovej drviny
20 % špeciálnej živice
Dostupnosť:Veľmi veľká
Počet komôr:Jednokomorový
Odkvapkávač:bez odkvapkávača
Obojstranný:Nie
Tvar hlavnej komory:štvorcová
Šírka drezu:44 cm
Technický obrázok
  • riga449xxl
Názory na výrobok


Zobraziť ďalšie recenzie produktov

Odporúčané produkty
Doručenie tovaru
Ikona - Wysyłka w ciągu 24 godzin
Expedovanie v priebehu 24h
Ikona - Koszty dostawy już od 15zł
Suma poštovného už od 10 €
Ikona - Zwrot zakupów do 30 dni
Vrátenie tovaru do 30 dní
Ikona - Czas dostawy 1-2 dni
Termín doručenia
3 dni
Ikona - Usługa wniesienia w cenie
Služba vynesenia v cene
Ikona - Gwarancja bezpiecznej dostawy
Záruka
bezpečného doručenia
Ikona - Visa
Plaťte pohodlne
kreditnou kartou
Ikona - PayU
Plaťte online
pomocí PayU
Ikona - Apple Pay
Plaťte online
pomocí Apple Pay
Ikona - Google Pay
Plaťte online
pomocí Google Pay
Ikona - pobranie
Platba
na dobierku
Ikona - przelew
Bankové
prevod