Kuchynská batéria PRIMA G2000 Chróm

2 roky

30 dní

79,99€ s DPH

  • Áno
  • Nie
Dodatkové otvory X
Dodatkové otvory Open
X Open
Product rating
4.91 / 5 (888 rates)
Popis produktu

Originálny vzhľad, praktickosť a nadčasový štýl - to všetko sa spája v kuchynskej batérii. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, s vyťahovacím ramenom a keramickou hlavou pre zabezpečenie pohodlnej práce v kuchyni.

Batéria PRIMA G2000 je k dispozícii v čiernej farbe s chrómovaným ukončením. Výborne vyzerá v kombinácii s granitovým drezom v čiernej, grafitovej a šedej farbe. Takáto súprava bude dobre vyzerať s príslušenstvom určeným pre drezy, t. j. automatickou zátkou a dávkovačom prostriedku na umývanie riadu. Dizajn kuchynskej batérie PRIMA G2000 v čiernej farbe sa veľmi dobre hodí do minimalistického, moderného, priemyselného a retro štýlu.

Nezvyčajný dizajn nie je jedinou výhodou Batérie PRIMA G2000. Jej používatelia oceňujú predovšetkým funkčnosť batérie. Rameno batérie je možné otáčať aj vyťahovať pre najvyšší komfort práce. Batéria má široký rozsah, ktorý je až 220 mm, ako aj neobvykle  pohodlné a estetické výsuvné rameno, ktoré sa otáča o 360 stupňov.

Batéria PRIMA G2000 je okrem neštandardného dizajnu a praktickej konštrukcii tiež neobvykle odolným kuchynským zariadením. Mosadzná konštrukcia znamená zvýšenú odolnosť voči poškodeniu a vysokej teplote. Keramická hlavica batérie je taktiež extrémne odolná, vďaka čomu bude batéria slúžiť mnoho rokov.

Inštalácia batérie nie je ťažká, môže byť vykonaná dvomi spôsobmi: do pracovnej dosky alebo do drezu. Ak je batéria inštalovaná v dreze, drezy Primagran majú pripravený štandardný otvor s priemerom 35 mm už z výroby.

Špecifikácia
Dosah kohútika (výlevky):22 cm
Výška od dosky k perlátoru:16,5 cm
Výška batérie:45 cm
Montážny otvor:Jednoduchý, 35mm
Hlavica:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Farba:Čierny
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Tak
Technický obrázok
  • PRIMA G2000
Aký drez si vybrať a ako ho namontovať

Kvality

Vrátenie tovaru

Platby

Platba prevodom na účet

Zásielka – 9,99 €
Objednávka s hodnotou nižšou ako 50 €

Bezplatná zásielka
Objednávka s hodnotou vyššou ako 50 €


Platba na dobierku

Zásielka – 9,99 €


3-5 Tage Sichere Versandgarantie

Zásielky odosielame počas 48h

Zašleme

DHL

Heureka

Primagran Heureka