Kuchynská batéria Primagran® 2000 Chrómová

2 roky

30 dní

79,99€ s DPH

  • Áno
  • Nie
Dodatkové otvory X
Dodatkové otvory Open
X Open
hodnotenie produktu
4.90 / 5 (889 názorov)
Popis produktu

Originálny vzhľad, praktickosť a nadčasový štýl - to všetko sa spája v kuchynskej batérii. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, s vyťahovacím ramenom a keramickou hlavou pre zabezpečenie pohodlnej práce v kuchyni.

Batéria Primagran® 2000 je k dispozícii v čiernej farbe s chrómovaným ukončením. Výborne vyzerá v kombinácii s granitovým drezom v čiernej, grafitovej a šedej farbe. Takáto súprava bude dobre vyzerať s príslušenstvom určeným pre drezy, t. j. automatickou zátkou a dávkovačom prostriedku na umývanie riadu. Dizajn kuchynskej batérie Primagran® 2000 v čiernej farbe sa veľmi dobre hodí do minimalistického, moderného, priemyselného a retro štýlu.

Nezvyčajný dizajn nie je jedinou výhodou Batérie Primagran® 2000. Jej používatelia oceňujú predovšetkým funkčnosť batérie. Rameno batérie je možné otáčať aj vyťahovať pre najvyšší komfort práce. Batéria má široký rozsah, ktorý je až 220 mm, ako aj neobvykle  pohodlné a estetické výsuvné rameno, ktoré sa otáča o 360 stupňov.

Batéria Primagran® 2000 je okrem neštandardného dizajnu a praktickej konštrukcii tiež neobvykle odolným kuchynským zariadením. Mosadzná konštrukcia znamená zvýšenú odolnosť voči poškodeniu a vysokej teplote. Keramická hlavica batérie je taktiež extrémne odolná, vďaka čomu bude batéria slúžiť mnoho rokov.

Inštalácia batérie nie je ťažká, môže byť vykonaná dvomi spôsobmi: do pracovnej dosky alebo do drezu. Ak je batéria inštalovaná v dreze, drezy Primagran majú pripravený štandardný otvor s priemerom 35 mm už z výroby.

Špecifikácia
Dosah kohútika (výlevky):22 cm
Výška od dosky k perlátoru:16,5 cm
Výška batérie:45 cm
Montážny otvor:Jednoduchý, 35mm
Hlavica:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Farba:Čierny
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Tak
Technický obrázok
  • PRIMA G2000
Aký drez si vybrať a ako ho namontovať

Kvality

Vrátenie tovaru

Platby

Platba prevodom na účet

Zásielka – 9,99 €
Objednávka s hodnotou nižšou ako 50 €

Bezplatná zásielka
Objednávka s hodnotou vyššou ako 50 €


Platba na dobierku

Zásielka – 9,99 €


3-5 Tage Sichere Versandgarantie

Zásielky odosielame počas 48h

Zašleme

DHL

Heureka

Primagran Heureka