Primagran
Primagran

Triediče 

 • Vysúvací triedič na odpad 3 koše 34 l Elletipi
  <
  >
  99,00€ 129,00€
  Vysúvací triedič na odpad 3 koše 34 l Elletipi

  Triedič na odpad na mieru domácej kuchyne Všetko do zmiešaného odpadu, pretože pod kuchynskou doskou vám chýba priestor na niekoľko košov? Zoznámte sa s triedičmi Ecofil, ktoré vám umožnia hádzať papier, plast a sklo do samostatných kontajnerov a vy pritom nestratíte všetok voľný priestor pod drezom.1 kôš s objemom 18 litrov a 2 koše s objemom 8 litrov rozmery: 30x45x36 cm pre kuchynské skrinky s otvorenou prednou časťou minimálna šírka skrinky: 40 cmEko voľba pre váš prospech 3 pohodlné nádoby vyrobené z trvácneho plastu sú odolné voči mechanickému poškodeniu, ako sú škrabance alebo deformácie. Efekt? Po niekoľkých rokoch budú stále vyzerať ako kúpené len včera. Oteruvzdorný chrómovaný oceľový rám zaručuje plynulé vytiahnutie triediča - bez blokovania a pádov. Je takisto šetrný k životnému prostrediu,pretože nemusí ísť do kontajnera, ale dá sa recyklovať.  Čisté odpadkové koše bez námahy Kontajnery sú vyrobené z plastu odolného voči zlepeniu, ktorý uľahčuje ich udržiavanie v čistote. Zvyšky potravín alebo kúsky obalov sa nelepia na veko a vy tak nebudete strácať čas ich čistením. Vďaka uzatvárateľným poklopom sa tiež v kuchyni vyhnete nepríjemným zápachom a keď sa koše naplnia, pohodlne ich vysuniete z koľajnice vďaka praktickým rukovätiam.  Dizajn pre akýkoľvek interiér Maximálne univerzálny tvar a farebné prevedenie triediča zaručujú jeho dobrý vzhľad v kuchyni ladenej do bielej, čiernej alebo modrej farby. Nemusíte sa rozhodovať pre riešení, ktoré je buď praktické alebo štýlové. S Ecofil dostanete 2v1.  Pohodlie, ktoré v kuchyni potrebujete Pohyblivá koľajnica umožňuje jedným pohybom vytiahnuť kontajnery zo skrinky a pohodlne do nich vhodiť odpadky. To ocenia ľudia, ktorí majú hlbokú kuchynskú dosku, ako aj všetci priaznivci užitočných riešení. Triedič nezaberá veľa miesta vďaka použitiu jednoduchého kovového rámu a absencie vonkajšieho krytu. V dôsledku toho získate voľný priestor, ktorého nie je v kuchyni nikdy dosť. Vďaka jednoduchej montáži si s triedičom poradí každý. Budú vám stačiť 4 skrutky a jasný návod pripojený k výrobku, vďaka čomu ho namontujete do skrinky za niekoľko minút. 

  Rozmery

  450 x 300 x 360 mm Do skrine od 40 cm

  4.94/5 (18 Recenzie)
  99,00€ 129,00€
 • Vysúvací triedič na odpad 2 koše 36 l Elletipi
  <
  >
  79,00€ 99,00€
  Vysúvací triedič na odpad 2 koše 36 l Elletipi

  Triedič na odpad na mieru domácej kuchyne Všetko do zmiešaného odpadu, pretože pod kuchynskou doskou vám chýba priestor na niekoľko košov? Zoznámte sa s triedičmi Ecofil, ktoré vám umožnia hádzať papier, plast a sklo do samostatných kontajnerov a vy pritom nestratíte všetok voľný priestor pod drezom.2 koše, každý s objemom 18 l rozmery: 30x45x36 cm pre kuchynské skrinky s otvorenou prednou časťou minimálna šírka skrinky: 40 cmEko voľba pre váš prospech 2 pohodlné nádoby vyrobené z trvácneho plastu sú odolné voči mechanickému poškodeniu, ako sú škrabance alebo deformácie. Efekt? Po niekoľkých rokoch budú stále vyzerať ako kúpené len včera. Oteruvzdorný chrómovaný oceľový rám zaručuje plynulé vytiahnutie triediča - bez blokovania a pádov. Je takisto šetrný k životnému prostrediu,pretože nemusí ísť do kontajnera, ale dá sa recyklovať.  Čisté odpadkové koše bez námahy Kontajnery sú vyrobené z plastu odolného voči zlepeniu, ktorý uľahčuje ich udržiavanie v čistote. Zvyšky potravín alebo kúsky obalov sa nelepia na veko a vy tak nebudete strácať čas ich čistením. Vďaka uzatvárateľným poklopom sa tiež v kuchyni vyhnete nepríjemným zápachom a keď sa koše naplnia, pohodlne ich vysuniete z koľajnice vďaka praktickým rukovätiam.  Dizajn pre akýkoľvek interiér Maximálne univerzálny tvar a farebné prevedenie triediča zaručujú jeho dobrý vzhľad v kuchyni ladenej do bielej, čiernej alebo modrej farby. Nemusíte sa rozhodovať pre riešení, ktoré je buď praktické alebo štýlové. S Ecofil dostanete 2v1.  Pohodlie, ktoré v kuchyni potrebujete Pohyblivá koľajnica umožňuje jedným pohybom vytiahnuť kontajnery zo skrinky a pohodlne do nich vhodiť odpadky. To ocenia ľudia, ktorí majú hlbokú kuchynskú dosku, ako aj všetci priaznivci užitočných riešení. Triedič nezaberá veľa miesta vďaka použitiu jednoduchého kovového rámu a absencie vonkajšieho krytu. V dôsledku toho získate voľný priestor, ktorého nie je v kuchyni nikdy dosť. Vďaka jednoduchej montáži si s triedičom poradí každý. Budú vám stačiť 4 skrutky a jasný návod pripojený k výrobku, vďaka čomu ho namontujete do skrinky za niekoľko minút. 

  Rozmery

  450 x 300 x 360 mm Do skrine od 40 cm

  4.97/5 (35 Recenzie)
  79,00€ 99,00€
 • Vysúvací triedič na odpad 4 koše 32 l Elletipi
  <
  >
  99,00€ 119,00€
  Vysúvací triedič na odpad 4 koše 32 l Elletipi

  Triedič na odpad na mieru domácej kuchyne Všetko do zmiešaného odpadu, pretože pod kuchynskou doskou vám chýba priestor na niekoľko košov? Zoznámte sa s triedičmi Ecofil, ktoré vám umožnia hádzať papier, plast a sklo do samostatných kontajnerov a vy pritom nestratíte všetok voľný priestor pod drezom.4 koše, každý s objemom 8 l rozmery: 30x45x36 cm pre kuchynské skrinky s otvorenou prednou časťou minimálna šírka skrinky: 40 cmEko voľba pre váš prospech 4 pohodlné nádoby vyrobené z trvácneho plastu sú odolné voči mechanickému poškodeniu, ako sú škrabance alebo deformácie. Efekt? Po niekoľkých rokoch budú stále vyzerať ako kúpené len včera. Oteruvzdorný chrómovaný oceľový rám zaručuje plynulé vytiahnutie triediča - bez blokovania a pádov. Je takisto šetrný k životnému prostrediu,pretože nemusí ísť do kontajnera, ale dá sa recyklovať.  Čisté odpadkové koše bez námahy Kontajnery sú vyrobené z plastu odolného voči zlepeniu, ktorý uľahčuje ich udržiavanie v čistote. Zvyšky potravín alebo kúsky obalov sa nelepia na veko a vy tak nebudete strácať čas ich čistením. Vďaka uzatvárateľným poklopom sa tiež v kuchyni vyhnete nepríjemným zápachom a keď sa koše naplnia, pohodlne ich vysuniete z koľajnice vďaka praktickým rukovätiam.  Dizajn pre akýkoľvek interiér Maximálne univerzálny tvar a farebné prevedenie triediča zaručujú jeho dobrý vzhľad v kuchyni ladenej do bielej, čiernej alebo modrej farby. Nemusíte sa rozhodovať pre riešení, ktoré je buď praktické alebo štýlové. S Ecofil dostanete 2v1.  Pohodlie, ktoré v kuchyni potrebujete Pohyblivá koľajnica umožňuje jedným pohybom vytiahnuť kontajnery zo skrinky a pohodlne do nich vhodiť odpadky. To ocenia ľudia, ktorí majú hlbokú kuchynskú dosku, ako aj všetci priaznivci užitočných riešení. Triedič nezaberá veľa miesta vďaka použitiu jednoduchého kovového rámu a absencie vonkajšieho krytu. V dôsledku toho získate voľný priestor, ktorého nie je v kuchyni nikdy dosť. Vďaka jednoduchej montáži si s triedičom poradí každý. Budú vám stačiť 4 skrutky a jasný návod pripojený k výrobku, vďaka čomu ho namontujete do skrinky za niekoľko minút. 

  Rozmery

  450 x 300 x 360 mm Do skrine od 40 cm

  4.97/5 (35 Recenzie)
  99,00€ 119,00€

Triediče

Nádoby na odpad sú neoddeliteľnou súčasťou každého obytného priestoru. Je ťažké si predstaviť akúkoľvek kuchyňu bez prítomnosti tohto produktu, ktorý je centrom starostlivosti o poriadok a súčasťou funkčného interiéru. Na trhu existuje veľa rôznych druhov odpadkových košov, a preto v našej ponuke predstavujeme starostlivo vybrané a najfunkčnejšie koše z vysoko kvalitných materiálov, ktoré uľahčujú každodenné používanie kuchyne a pomáhajú udržať poriadok.

V tejto kategórii si môžete vybrať odpadkový kôš, ktorý vytvorí dokonalú zostavu s jedným z našich drezov alebo iným dostupným príslušenstvom. Medzi dostupnými nádobami na odpad nájdete výrobky, ktoré sa hodia nielen do kuchynskej linky, ale aj do kancelárie či iných interiérov.

Vďaka nami ponúkaným praktickým výsuvným triedičom odpadu ušetríte miesto pod kuchynskou doskou a pomocou niekoľkých rôznych košov v jednej zostave jednoducho roztriedite odpad.