Oceľové chrómové batéri 

 • Kuchynská batéria PRIMA 9000
  79,99€ 129,99€
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Chromova

  Zariadenie kuchyne by malo byť konzistentné a premyslené a všetky prvky sa musia navzájom perfektne kombinovať. Chrómová kuchynská batéria Primagran 9000 vyniká svojím neobvyklým dizajnom, okolo ktorého neprejdete bez povšimnutia. Vďaka elegantnému lesku sa hodí do najmodernejších kuchýň. Medzi jeho charakteristické vlastnosti patria:moderný dizajn, ktorý priťahuje pozornosť chrómovanie zodpovedajúce všetkým farbám drezov Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, doplnená o závažie podporujúce jej skrytie dva režimy prúdenia: normálny a sprchovací režim, prepínané pohodlným tlačidlom keramická hlavica s priemerom 35 mmMasívna konštrukcia Primagran 9000 je vyrobená z mosadze. Starostlivosť o ňu je jednoduchá a je odolný proti korózii, takže môžete zabudnúť na nevzhľadné hrdzavé škvrny. Vnútorná hlavica bola vyrobená z keramiky, ktorá je jedným z najtvrdších materiálov. V kuchyni sa zameriavame predovšetkým na vysokú ergonómiu, preto sme vybavili model Primagran 9000 výsuvnou výlevkou s dĺžkou 140 cm. Je to veľká pomoc pri každodenných prácach, ako je umývanie veľkých riadov alebo opláchnutie komôr drezu. Elegantné tlačidlo na konci výlevky vám umožňuje zvoliť režim prúdenia vody medzi bežným a sprchovacím. Za zmienku tiež stojí pohodlná rukoväť, ktorá vám umožňuje regulovať teplotu a tlak vody. Môže byť inštalovaná spredu alebo zboku pre pohodlie pravákov alebo ľavákov. Samostatná montáž batérie nespôsobuje žiadne problémy - pokyny na inštaláciu a súprava 40 cm pripojovacích hadíc sú súčasťou sady. Pri zariaďovaní kuchyne je dôležitý čas, aby bol každý prvok starostlivo premyslený, takže vám dávame 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na armatúry sa vzťahuje aj 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si moderné riešenie pre váš domov a vyberte si kuchynskú batériu Primagran 9000! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  129,99€ 79,99€
 • Kuchynská batéria PRIMA 5000
  69,99€ 99,99€
  Kuchynská batéria Primagran 5000 Chrómová

  Vedľa chrómovanej batérie Primagran 5000 ťažko prejsť ľahostajne. Vďaka minimalistickému tvaru a elegantnému lesku je ideálnym doplnkom do interiéru. Hodí sa do kuchýň v surovom, priemyselnom štýle aj v klasickejšom usporiadaní. Tento model si zaslúži pozornosť, pretože má:univerzálny dizajn, skvelo dopĺňajúci štylizovane kuchyne chrómovanie, vďaka ktorému sa batéria vhodne kombinuje so všetkými farbami drezov Primagran vymeniteľný perlátor, ktorý prispieva k nižšej spotrebe vody hlavicu s priemerom 40 mm, vyrobenú z odolnej keramikyVďaka použitiu vysokokvalitných materiálov sú naše armatúry spoľahlivé a bezproblémové. Mosadzná konštrukcia je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Vnútro batérie Primagran 5000 obsahuje keramickú hlavicu, ktorá ľahko vydrží aj intenzívne používanie. Práca v kuchyni vyžaduje ergonomické riešenia, aby sa každodenné úlohy zrýchlili a spríjemnili. Model Primagran 5000 má výlevku v tvare U s uhlom rotácie až 360°, čo uľahčuje oplachovanie veľkých riadov alebo umývanie drezu. Prítomnosť vymeniteľného perlátoru zvyšuje prietok vody a zároveň znižuje jej spotrebu. Batéria je tiež vybavená praktickou rukoväťou, ktorá umožňuje presnú kontrolu teploty a tlaku vody. S ohľadom na pohodlie môže byť namontovaná s prednej aj bočnej strany. Inštalácia kuchynských batérií Primagran 5000 je veľmi jednoduchá. Návod na inštaláciu a pripojovacie hadice s dĺžkou 40 cm sú súčasťou sady. Kvôli bezpečnosti nakupovania vám preto dávame 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si kuchynskú batériu Primagran 5000 a užite si novú tvár komfortu vo vašej kuchyni!

  99,99€ 69,99€
 • Armatur FLEX 5000
  49,99€ 79,99€
  Batéria Primagran FLEX 5000 Čierna

  Kuchyňa je tvoje kráľovstvo. Nie je teda nič zvláštne, že chcete, aby to bola krásne zdobená miestnosť, ale aby sa vyznačovala aj vysokou ergonómiou. Dobre vieme, že výber perfektnej kuchynskej batérie je ťažký, a preto ponúkame iba tie najlepšie riešenia. Medzi charakteristické vlastnosti kuchynskej batérie Primagran 5000 FLEX patria predovšetkým:originálny dizajn, ktorý kombinuje klasické chrómovanie s elegantnou čiernou farbou a tiež sa hodí pre všetky modely granitových drezov Primagran silikónová, ohybná výlevka s polomerom 360°, ktorý zaručuje prístup do všetkých kútov komôr umývadla interiér skrýva mimoriadne odolnú keramickú hlavicuVeríme, že vďaka použitiu materiálov najvyššej kvality naše armatúry zvládnu aj intenzívnu prevádzku. Pevná konštrukcia batérie Primagran 5000 FLEX je vyrobené z mosadze a je odolné voči korózii a mechanickému poškodeniu. Keramická hlavica zaisťuje spoľahlivú prevádzku. Model Primagran 5000 FLEX bol navrhnutý tak, aby poskytoval najvyššiu mieru komfortu. Čierna výlevka batérie je vyrobená zo silikónu, čo jej poskytuje výraznú ohybnosť. Odteraz bude oplachovanie zeleniny, umývanie veľkých riadov alebo čistenie drezu úplne bezproblémové. ergonómia batérie Primagran 5000 FLEX bola zdôraznená pevnou, širokou rukoväťou, ktorá umožňuje hladkú a presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Rukoväť môže byť namontovaná v prednej alebo bočnej polohe, podľa individuálnych preferencií. Vlastná montáž batérie je veľmi jednoduchá a sada je dodávaná s návodom na inštaláciu a 40 cm pripojovacími hadicami. Výber kuchynského vybavenia nie je ľahká úloha - všetky prvky musia byť starostlivo premyslené, takže vám dáme 30 dní na vrátenie zakúpeného tovaru. Na batériu sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka. Vyberte si tú najvyššiu kvalitu práce v kuchyni pomocou kuchynskej batérie Primagran 5000 FLEX!

  79,99€ 49,99€
 • Batéria Primagran 7100 Chrómová
  99,99€ 149,99€
  Batéria Primagran 7100 Chrómová

  Chcete zariadiť kuchyňu v modernom alebo priemyselnom štýle a hľadáte armatúru, ktorá priláka pozornosť a sa dobre komponovať s interiérom? Kuchynská batéria Primagran 7100 zapôsobí svojou jedineční formou a priťahujúcimi farbami. Tento model bude dokonalým doplnkom interiéru, okolo ktorého nikto neprejde bez povšimnutia. Stojí za to venovať mu pozornosť kvôli:modernému dizajnu, ktorý zostane v móde po mnoho rokov kombinácie elegantného chrómu a klasickej čiernej ktorá sa hodí k väčšine drezov Primagran elegantnému tlačidle, ktoré umožňuje práce v dvoch režimoch - sprcha a obyčajný pružné silikónové hubice, doplnené mosadzným držiakom keramické hlave s priemerom 35 mmPostarali sme sa o to, aby batéria Primagran 7100 bola vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Masívne mosadzné telo je odolné voči korózii a ľahko sa o neho udržiava. Tento model obsahuje vnútri keramickú hlavu, ktorá sa vyznačuje výnimočnou odolnosti a bezporuchovosti. Dokonale vieme, aká dôležitá je ergonómia, aby každodenná práca v kuchyňa bola rýchla a intuitívna. Pružnú silikónovú hubicu je možné voľne otáčať v akomkoľvek smere, čo výrazne uľahčuje umývanie veľkých riadu alebo čistenie komôr drezu. Tlačidlo umiestnené na konci hubica umožňuje prepínať prevádzkový režim medzi obyčajným prúdom a sprchou. Model Primagran 7100 bol doplnený pohodlnou štvorcovou rukoväťou pre presnú reguláciu tlaku a teploty vody. Môže byť ona inštalovaná z boku alebo prednej strany, Nepochybnou výhodou batérie Primagran 7100 je jej jednoduchý montáž, ktorý môžete urobiť sami doma. Veľkým uľahčením je pridané k sade návod a potrebné pripojovacie hadice. Zariaďovaní kuchyne je časovo náročná úloha, preto vám ponúkame 30 dní na vrátenie zakúpeného vybavenia. Okrem toho obdržíte aj 5-ročnú záruku. Objavte výhody vysoko funkčné kuchynské batérie Primagran 7100. 

  149,99€ 99,99€
 • Kuchynská batéria PRIMA G2000 Chróm
  99,99€ 149,99€
  Kuchynská batéria Primagran 2000 Chrómová

  Ceníte si v kuchyni minimalistický industriálny štýl? Ak áno, zamilujete si kuchynskú batériu Primagran 2000, ktorá spája jednoduchosť a funkčnosť. Čierna, silikónová výlevka v tvare U je kombinovaná s elegantnou chrómovou konštrukciou. Tento model je výnimočný z viacerých dôvodov:moderný dizajn, ktorý priťahuje pozornosť moderná kombinácia chrómu a čiernej farby, vhodná pre väčšinu kuchýň a umývadiel Primagran flexibilná silikónová výlevka, ktorý výrazne zvyšuje pohodlie pri práci v kuchyni keramická hlavica, vyznačujúca sa vysokou odolnosťou       Postarali sme sa o to, aby bol model Primagran 2000 vyrobený z najlepších materiálov. Mosadzné telo batérie je odolné voči korózii, takže sa nemusíte obávať nevzhľadných škvŕn od hrdze. Hlavica je vyrobená z keramiky, ktorá je odolným materiálom a zaisťuje spoľahlivú prevádzku. Aby sme zlepšili ergonómiu, vybavili sme batériu Primagran 2000 flexibilnou výlevkou s polomerom rotácie 360°. Odteraz nebude problémom umývanie veľkých riadov, oplachovanie potravín alebo čistenie umývadla. Tento model je vybavený pohodlnou rukoväťou pre presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Môže sa inštalovať spredu alebo zboku, pričom sa zohľadňujú potreby pravákov a ľavákov. Tento model kombinujúci chróm a čiernu farbu sa zmestí do všetkých umývadiel Primagran Celú súpravu s umývadlom je možné doplniť dávkovačom kvapaliny s chrómovaným dizajnom. Vlastná montáž modelu Primagran 2000 je uľahčená vďaka pridanému návodu na inštaláciu a 40 cm pripojovacím hadiciam. Na naše armatúry sa vzťahuje 5-ročná záruka a každý nákup je možné pohodlne vrátiť do 30 dní. Objavte novú úroveň funkčnosti vašej kuchyne pomocou batérie Primagran 2000!

  149,99€ 99,99€
 • Batéria Primagran 7500 Chrómová
  99,99€ 149,99€
  Batéria Primagran 7500 Chrómová

  Prvky, ktoré zvyčajne zostávajú bez povšimnutia, môžu niekedy zdôrazniť povahu vášho interiéru. Taký je kuchynská batéria Primagran 7500, ktorá zaujme svojou pôvodnou podobou. Zaujímavým detailom je elegantná pružina, ktorá obklopuje hubicu v tvare písmena "U". Stojí za to venovať mu pozornosť kvôli:modernému dizajnu,vedľa ktorého nikto neprejde ľahostajne farbu, vďaka čomu tento model sa hodí k väčšine drezov Primagran elegantnému tlačidle, ktoré umožňuje práce v dvoch režimoch - sprcha a obyčajný  elastické silikónové hubice, v nylonovom prámiku v pružine, doplnené mosadzným držiako      keramické hlave s priemerom 35 mmBatéria Primagran 7500 je armatúra navrhnutá pre náročných ľudí, ktorí chcú najvyššiu kvalitu. Mosadzné telo zaručuje odolnosť proti korózii, mechanickému poškodeniu, zmene farby alebo kolísaniu teploty a keramická hlava je zárukou spoľahlivosti a presnosti práce. Pri každodennej práci si ceníme komfort a pohodlie, a preto sme sa postarali o vysokou ergonómiu modelu Primagran 7500. Hubica nielen sa otočí o 360 °, ale je tiež veľmi flexibilná, čo vám umožní dosiahnuť najneprístupnejšie miesta drezu. Na okraji hubice je tlačidlo, ktoré vám umožňuje zmeniť režim toku. Obyčajný prúd je ideálny na nalievanie vody, zatiaľ čo sprcha vám umožňuje rýchle oplachovanie jedla alebo riadu. Batéria je tiež vybavená pohodlnou rukoväťou, ktorá umožňuje intuitívnu reguláciu teploty a tlaku vody. Inštalácia batérie Primagran 7500 je veľmi jednoduchá a velikým uľahčením je pridané k sade návod a potrebné pripojovacie hadice Na naši armatúry sa vzťahuje 5-ročná záruka. Okrem toho ponúkame až 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu aby ste mohli pokojne premyslieť svoje kuchynské vybavenie. Vychutnajte si dokonalú kombináciu originálneho dizajnu, funkčnosti a najvyššej kvality s kuchynskou batériu Primagran 7500.

  149,99€ 99,99€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000g
  69,99€ 99,99€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Chrómová

  Moderný interiér si vyžaduje originálne riešenia. Máte radi surový industriálny štýl alebo plánujete zariadiť kuchyňu v elegantnom štýle z New Yorku? Chrómovaná kuchynská batéria Primagran 3000 bude ideálnym riešením, ktoré nielen upúta pozornosť, ale zaujme aj pohodlím používania. Táto batéria sa vyznačuje:moderným dizajnom, v ktorom ihneď upúta pozornosť moderná výlevka v tvare písmena L univerzálnym chrómovaním, ktoré uľahčuje výber batérií pre väčšinu umývadiel Primagran výsuvnou výlevkou s dĺžkou 140 cm, doplnená závažím, ktorá uľahčuje jej schovanie vymeniteľným perlátorom, ktorý znižuje spotrebu vody odolnou keramickou hlavicou s priemerom 25 mmModel Primagran 3000 má pevnú mosadznú konštrukciu, ktorá je odolná voči korózii a starostlivosť o ňu sa vykonáva ľahko. Hlavica je vyrobená z odolnej keramiky, čo zabezpečuje jej bezproblémovú prevádzku. Kuchyňa je miesto v dome, kde sa zameriavame predovšetkým na pohodlie. Z tohto dôvodu sme vybavili batériu Primagran 3000 výsuvnou výlevkou dlhou 140 cm, vďaka ktorej je umývanie veľkých hrncov alebo tanierov omnoho ľahšie. Na konci výlevky je vymeniteľný perlátor, ktorý znižuje spotrebu vody a zabraňuje striekaniu. Za zmienku stojí tiež ergonomická rukoväť na reguláciu prúdu vody. Môže byť namontovaná v prednej alebo bočnej polohe pre pohodlie pravákov alebo ľavákov. V súprave okrem batérie Primagran 3000 nájdete aj podrobné pokyny na inštaláciu a súpravu 40 cm pripojovacích hadíc, čo uľahčuje montáž batérie. Veľmi dobre vieme, že plánovanie dizajnu kuchyne si vyžaduje veľa času na starostlivé premyslenie jej prvkov, a preto vám okrem 5-ročnej záruky spoľahlivosti ponúkame 30 dní na vrátenie zakúpeného príslušenstva. Doprajte svojmu interiéru moderný nádych a vyberte si chrómovú kuchynskú batériu Primagran 3000!

  99,99€ 69,99€
 • Kuchynská batéria PRIMA 8000
  69,99€ 99,99€
  Kuchynská batéria Primagran 8000 Chrómová

  Chrómované armatúry sú nadčasové - upútajú pozornosť svojím leskom a hodia sa do väčšiny kuchýň. V modernej kuchyni chrómová batéria Primagran 8000 zdôrazní mimoriadny štýl interiéru, ktorý sa vyznačuje jednoduchou minimalistickou formou. Medzi charakteristické vlastnosti tohto modelu patria:moderný dizajn, príjemná jednoduchosť a elegancia módne chrómovanie, vďaka ktorému je ľahké vybrať batériu pre každý model drezu Primagran vymeniteľný perlátor, ktorý výrazne znižuje spotrebu vody hlavica s priemerom 25 mm, vyrobená z trvácnej keramikyKuchynské armatúry sú predmetom intenzívneho používania, a preto je model Primagran 8000 vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Masívna konštrukcia batérie je vyrobená z mosadze odolnej voči korózii a vnútorná hlavica je vyrobená z odolnej keramiky. Veľmi dobre vieme, aký dôležitý je komfort a pohodlie v kuchyni. Kuchynská batéria Primagran 8000 má otočnú výlevku s polomerom rotácie 360​​°. To uľahčuje umývanie veľkých riadov alebo čistenie drezu. Naše armatúry sa vyznačujú vysokou úsporou vody vďaka práci v triede ekologického prietoku A. Opotrebovanie tiež redukuje výmenný perlátor, ktorý prevzdušňuje prúd vody a spôsobuje, že prúdi intenzívnejšie bez striekania zo strany na stranu. Za zmienku stojí tiež ergonomická rukoväť na reguláciu teploty a tlaku vody. Môže byť nainštalovaný v prednej alebo bočnej polohe, podľa potreby pravákov alebo ľavákov. Montáž batérie Primagran 8000 je veľmi jednoduchá a priložené pokyny k inštalácii a súprava 40 cm pripojovacích hadíc sú pri inštalácii veľkou pomocou. Zariaďovanie kuchyne je časovo náročnou činnosťou, ktoré si vyžadujú čas na premyslenie, a preto vám ponúkame 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Doprajte svojej kuchyni modernú žiaru - vyberte si kuchynskú batériu Primagran 8000!

  99,99€ 69,99€
 • Batéria Primagran 2500 Chromova
  69,99€ 119,99€
  Batéria Primagran 2500 Chrómová

  Kuchynská batéria Primagran 2500 prekvapí minimalistickou formou, v ktorej vyniká vďaka tvaru sprchovej hadice vo forme L. Klasické chrómovanie sa dokonale hodí k priemyselným alebo škandinávskym interiérom. Tento model si zaslúži osobitnú pozornosť z dôvodu:moderného dizajnu, ktorý sa hodí do interiéru väčšiny štylizovaných kuchýň elegantnému chrómovaniu, ktoré uľahčuje komponovanie batérie s každým drezom Primagran perlátora, ktorý umožňuje významnú úsporu vody keramickej hlavice s priemerom 35 mmMasívna mosadzná konštrukcia batérie Primagran 2500 je odolná voči korózii, takže sa nemusíte obávať neestetických škvŕn. Starostlivosť o ňu je tiež mimoriadne ľahká. Armatúra je vybavená keramickou hlavicou, ktorá sa vyznačuje bezproblémovou a spoľahlivou prevádzkou. Pre najvyšší komfort práce v kuchyni sme vybavili Primagran 2500 s 360 ° sprchovou hadicou, čo výrazne uľahčuje umývanie veľkých riadov a čistenie komôr drezu. Batéria pracuje v triede ekologického prietoku A, čo zvyšuje úsporu vody. Nižšie opotrebenie je tiež ovplyvnené prítomnosťou odnímateľného perlátora, ktorý prevzdušňuje vodu a zabraňuje striekaniu vody na stenu. Ergonomická rukoväť umožňuje presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Môže byť namontovaná v ktorejkoľvek bočnej polohe, berúc do úvahy potreby pravákov alebo ľavákov. Kuchynskú batériu Primagran 2500 môžete jednoducho nainštalovať na pracovnú dosku aj k drezu. Sada obsahuje potrebné spojovacie hadice a montážne pokyny. Aby bol výber správnej armatúry úplne premyslený, poskytujeme vám až 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na batériu sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Objavte dokonalú kombináciu krásneho vzhľadu a vysokej ergonómie s chrómovou kuchynskou batériou Primagran 2500!

  119,99€ 69,99€
 • Kuchynská batéria PRIMA 6000H
  69,99€ 99,99€
  Kuchynská Batéria Primagran 6000 Chrómová

  Výber kuchynskej armatúry je často problémom. Záleží nám na vysokej ergonómii, ale zároveň chceme módny dizajn, ktorý doplní celý interiér. Chrómová kuchynská batéria Primagran 6000 spĺňa všetky tieto očakávania a vyznačuje sa:moderným dizajnom, ktorý sa dokonale hodí do kuchyne v minimalistickom alebo industriálnom štýle elegantným chrómovaním, vďaka ktorému je možné armatúry ľahko prispôsobiť akémukoľvek modelu granitových drezov Primagran extrémne odolnou keramickou hlavicouPostarali sme sa o to, aby bola batéria Primagran 6000 odolná, a aby zvládla intenzívne používanie. Masívna mosadzná konštrukcia je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu a starostlivosť o ňu je veľmi jednoduchá. Hlavica, ktorá sa nachádza vo vnútri konštrukcie je srdcom batérie a bola vyrobená z jedného z najodolnejších materiálov - z keramiky. Pre zvýšenie pohodlia je Primagran 6000 vybavený otočnou 360° výlevkou. To uľahčuje umývanie veľkých riadov a hrncov, ako aj čistenie drezových komôr. Batéria pracuje v ekologickej triede prietoku A, čo vedie k väčšej úspore vody. Pohodlná rukoväť batérie robí jej každodenné používanie pohodlným a intuitívnym. Môže byť inštalovaná v dvoch polohách - v prednej alebo bočnej, pričom sa zohľadňujú potreby pravákov a ľavákov. Kuchynskú batériu Primagran si 6000 môžete ľahko nainštalovať sami. Na tento účel sú súčasťou balenia podrobné montážne pokyny a sada potrebných 40 cm pripojovacích hadíc. Rekonštrukcia kuchyne by mala byť premyslená, a to si vyžaduje veľa času - preto vám ponúkame až 30 dní na možné vrátenie výrobkov, ktoré ste od nás kúpili. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si chrómovú kuchynskú batériu Primagran 6000 a vychutnajte si vysoký komfort a moderný lesk vo vašej kuchyni!

  99,99€ 69,99€

Oceľové chrómové batéri

Ku granitovým drezom Primagran si môžete vybrať oceľovú chrómovú batériu, ktorá poskytuje nielen zaujímavý farebný akcent, ale tiež garantuje plnú spokojnosť pri používaní za veľmi priaznivú cenu. Rôzne tvary ramienok umožňujú zvoliť si batériu, ktorá sa ideálne hodí k veľkosti kuchynského drezu a vašich potrieb a dokonale ladí s celkovým dizajnom kuchyne. V prípade problémov s výberom optimálnej kuchynskej batérie vám odporúčame kontaktovať našich odborníkov prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.