Primagran
Primagran

Kuchynské batérie zlaté 

 • Batéria Primagran 7000 Zlata
  <
  >
  99,99€ 149,99€
  Batéria Primagran 7000 Zlatá

  Kuchynská batéria Primagran 7000 prekvapuje modernou formou a zároveň vyniká neobvyklou farebnosťou - elegantným spojením čiernej a zlatej. Toto je model, ktorý bude vynikajúci v kuchyniach v štýle glamour alebo art deco, kde hlavnú úlohu hrajú kontrasty. Batéria vyniká predovšetkým:moderným dizajnom, ktorý bude módny po dlhé roky spojením univerzálnej čiernej a zlatej, ktoré sa dobre zakomponuje s každou granitovou farbou drezov Primagran pružným silikónovým otočným výtokom 360° s mosadzovou oporou pevnou keramickou hlavou s priemerom 35 mm.Kuchynská armatúra je veľmi intenzívne prevádzkovaná, preto je dôležité, aby bola vykonaná z odolných a kvalitných materiálov. Mosadzové teleso batérie Primagran 7000 zaisťuje odolnosť voči mechanický poškodeniam a korózii. Zase hlava batérie bola vykonaná z keramiky, vďaka čomu je bezporuchová. Zlatá kuchynská batéria Primagran 7000 bola vybavená pružným výtokom a kvôli tomu zaručuje vysoké pohodlie používania. Otáča sa o 360 °, preto umývanie veľkých nádob alebo dôkladné čistenie zákutí drezu nebude pre Vás problém. Ergonomický držiak umožňuje plynulú kontrolu teploty a tlaku vody. Možno ho namontovať v bočnej alebo čelnej polohe, s prihliadnutím na potrebý pravákov a ľavákov. Kuchynská batéria Primagran 7000 môže byť nainštalovaná priamo na pracovnú dosku alebo na drez. K sade je priložená súprava 40 cm prípojných hadíc a dôkladný návod, vďaka čomu vlastná montáž nebude žiadny problém. Na všetky naše batérie sa vzťahuje 5-ročná záruka spoľahlivosti. Aby si mal čas nevyhnutný na naplánovanie všetkých prvkov novej kuchyne, ponúkame až 30 dní na vrátenie zakúpeného výrobku. Toto je Vaša kuchyňa - zaisti si, aby bola krásna a pohodlná! Zvoľte kuchynskú batériu Primagran!

  4.93/5 (30 názorov)
  99,99€ 149,99€

Kuchynské batérie zlaté

Batérie v zlatej farbe sa dokonale hodia do kuchyne v klasickom, glamour, retro, rustikálnom alebo anglickom štýle. Dodajú interiéru originálny charakter a každý si ich hneď všimne. Model v zlatej farbe pasuje nielen do granitových drezov, ale aj drezov z iných materiálov. Najčastejšie sú inštalované do drezov v bielej alebo béžovej farbe, ale dobre vyzerajú aj s tmavšími farbami drezov.

Batéria v zlatej farbe dodá štýl každému kuchynskému interiéru. Je ideálna pre osoby, ktorým sa páčia výrazné prvky a neboja sa experimentovať s dizajnom alebo pre tradicionalistov, ktorý snívajú o starom rustikálnom dizajne interiéru.

Ale vzhľad zlatých batérií nie je všetko. V Primagran sa počíta aj s funkčnosťou a odolnosťou. V našom obchode nájdete zlaté batérie najvyššej kvality z odolných materiálov. Sú odolné na znečistenia, škvrny od vody, odtlačky prstov, mechanické poškodenia aj zmeny teploty. Vďaka jednoduchej údržbe budú zlaté kuchynské batérie krásne dlhé roky.

Zlaté kuchynské batérie sú spojením originálneho dizajnu, praktickosti a odolnosti. Každá z našich batérií je bezpečná pre umývané potraviny.

Ak hľadáte batériu do kuchynského drezu, ktorá zmení vzhľad umývacieho centra, bude mať originálny dizajn, ale bude aj funkčná a odolná, určite sa zoznámte s našou zlatou armatúrou do kuchyne.