Kuchynské batérie zlaté 

 • Batéria Primagran 7000 Cierna
  79,00€ 129,00€
  Batéria Primagran 7000

  Chcete zariadiť novou kuchyňu  a hľadáte batériu ktorá vyniká svojím originálnym vzhľadom a zároveň sa bude dobre komponovať s interiérom? Kuchynská batéria Primagran 7000 je zaujímavou alternatívou k chrómovým modelom a dokonale sa bude komponovať s  každou farbou drezu Primagran. Medzi početné výhody tohto modelu by sa mala venovať osobitná pozornosť:        modernému dizajnu, ktorý dopĺňa výzdobu kuchyne         elegantnému tlačidle, ktoré umožňuje práce v dvoch režimoch: sprcha a obyčajný         pružné silikónové hubice s uhlom otočenia 360 °, doplnené mosadzným držiakom         odolnej keramickej hlave, ktorá zaručuje bezproblémovú prevádzku po mnoho rokovMasívne mosadzné telo spolu s umiestnenou vo vnútri hlavou sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, vďaka čomu batéria Primagran 7000 vyznačuje sa výnimočnou odolnosti. Batéria je  je odolná voči korózii a ľahko sa o nej udržiava. Uvedomujeme si aká dôležitá je ergonómia práce v kuchyne, a preto sme sa postarali, aby model Primagran 7000 v tomto ohľade spĺňal všetky očakávania. Pohodlnú rukoväť, ktorá umožňuje presnú reguláciu prúdu vody a teploty, je možné namontovať pre pravákov aj ľavákov. Elastický výtok sa dá ľahko otočiť akýmkoľvek smerom, čo vám dáva možnosť ľahko umyť veľké hrnce alebo oplachovať ťažko prístupné časti drezu. Batériu Primagran 7000 je možné namontovať na pracovnú dosku alebo v žulovom dreze Vďaka priloženému návodu, montážnej súprave a pripojovacím hadiciam je samostatný montáž jednoduchý. Výber kuchynského vybavenia nie je ľahká úloha - všetky prvky musia byť starostlivo premyslené, preto vám ponúkame 30 dní na vrátenie.  Na batériu sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka. Objavte funkčnú a modernú kuchyňu s batériou Primagran 7000!


  4.93/5 (301 Recenzie)
  79,00€ 129,00€

Kuchynské batérie zlaté

Batérie v zlatej farbe sa dokonale hodia do kuchyne v klasickom, glamour, retro, rustikálnom alebo anglickom štýle. Dodajú interiéru originálny charakter a každý si ich hneď všimne. Model v zlatej farbe pasuje nielen do granitových drezov, ale aj drezov z iných materiálov. Najčastejšie sú inštalované do drezov v bielej alebo béžovej farbe, ale dobre vyzerajú aj s tmavšími farbami drezov.

Batéria v zlatej farbe dodá štýl každému kuchynskému interiéru. Je ideálna pre osoby, ktorým sa páčia výrazné prvky a neboja sa experimentovať s dizajnom alebo pre tradicionalistov, ktorý snívajú o starom rustikálnom dizajne interiéru.

Ale vzhľad zlatých batérií nie je všetko. V Primagran sa počíta aj s funkčnosťou a odolnosťou. V našom obchode nájdete zlaté batérie najvyššej kvality z odolných materiálov. Sú odolné na znečistenia, škvrny od vody, odtlačky prstov, mechanické poškodenia aj zmeny teploty. Vďaka jednoduchej údržbe budú zlaté kuchynské batérie krásne dlhé roky.

Zlaté kuchynské batérie sú spojením originálneho dizajnu, praktickosti a odolnosti. Každá z našich batérií je bezpečná pre umývané potraviny.

Ak hľadáte batériu do kuchynského drezu, ktorá zmení vzhľad umývacieho centra, bude mať originálny dizajn, ale bude aj funkčná a odolná, určite sa zoznámte s našou zlatou armatúrou do kuchyne.