Primagran
Primagran

Batérie s odnímateľnou spŕškou 

 • Kuchynská batéria PRIMA 9000C
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Čierna

  Hľadáte elegantnú, ale originálnu kuchynskú batériu, ktorá dokonale ladí s drezom? Čierna batéria Primagran 9000 dokonale zapadá do každého modelu našich granitových drezov, takže tvoria harmonický celok. Medzi charakteristické vlastnosti tohto modelu patria:jedinečný dizajn, ktorý zostane v móde mnoho rokov čierna farba, ktorá vám umožňuje zostaviť súvislú sadu s drezom Primagran tlačidlo prepínania režimu - batéria umožňuje prevádzku v sprchovacom a štandardnom režime výlevková hubica s dĺžkou 140 cm vybavená závažím podporujúcim jej skrytie, čo uľahčuje pohodlné umývanie väčších riadov odolná keramická hlavica s priemerom 35 mmKuchynská batéria Primagran 9000 je odpoveďou na potreby ľudí, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti a najvyššej kvality. Mosadzná konštrukcia tohto modelu sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti korózii, zatiaľ čo jeho vnútro skrýva keramickú hlavicu, ktorá zaisťuje spoľahlivú prevádzku. Vďaka použitiu týchto materiálov sme dosiahli dlhoročnú životnosť, ktorá zaručuje prácu a krásny vzhľad batérie Primagran 9000. Kuchyňa je miestnosť, kde trávite veľa času, preto by práca v nej mala byť bezproblémová a intuitívna. Z tohto dôvodu sme vybavili Primagran 9000 výsuvnou hubicou s uhlom rotácie 360° a dĺžkou 140 cm, čo umožňuje pohodlné umývanie väčších riadov bez striekajúcej vody, ako aj dosiahnutie najprístupnejších výklenkov drezu. Ergonomická rukoväť umožňuje presnú reguláciu teploty vody a špeciálne tlačidlo prepína režimy používania - normálny a sprchovací, čo je skvelé pre oplachovanie zeleniny alebo väčších hrncov. Model Primagran 9000 sa dá nainštalovať do drezu aj priamo na pracovnú dosku. Vlastná montáž je jednoduchá a 40 cm spojovacie hadice potrebné na tento účel sú súčasťou súpravy spolu s pokynmi na ich inštaláciu. Vieme, že dizajn kuchyne je časovo náročná úloha, a preto ponúkame až 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na batériu sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Zdôraznite moderný dizajn vašej kuchyne s batériou Primagran 9000! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.95/5 (221 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000S
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Sivá

  Výber správnej armatúry je často problematický. Pre moderné interiéry zariadené v industriálnom alebo škandinávskom štýle sa kuchynská batéria Primagran9000 v sivej farbe určite hodí. Kombinuje originálny vzhľad a vysokú ergonómiu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre vašu kuchyňu. Medzi jej charakteristické vlastnosti patrí:moderný dizajn, ktorý priťahuje pozornosť sivá farba, ktorá sa dobre kombinuje s väčšinou granitových drezov Primagran výsuvná výlevka dlhá 140 cm so záťažou elegantné tlačidlo, ktoré vám umožňuje prepínať medzi dvoma režimami prúdenia: bežným a sprchovacím hlavica s priemerom 35 mm, vyrobená z odolnej keramikyPoužitie najlepších materiálov zaručuje, že armatúra budú dobre slúžiť roky a zvládne intenzívnu prevádzku. Batéria Primagran 9000 má mosadzné telo, ktoré je odolné voči korózii, pričom starostlivosť o ňu je jednoduchá. Bezporuchová prevádzka je výsledkom použitia keramickej hlavice. Sme si vedomí, že pohodlie pri používaní armatúry je pri jej výbere veľmi dôležité. Model Primagran 9000 je vybavený dlhou výsuvnou výlevkou, ktorá umožňuje ľahké oplachovanie objemných riadov a plechov. Batéria môže fungovať v dvoch režimoch - normálnom a sprchovacom, vďaka čomu bude oplachovanie riadov alebo drezu neuveriteľne rýchle. Je doplnená pohodlnou rukoväťou na reguláciu teploty a tlaku vody. Tá môže byť namontovaná v akejkoľvek bočnej pozícií, podľa potrieb pravákov, či ľavákov. Inštalácia batérie je veľmi jednoduchá. Sada obsahuje podrobné pokyny na inštaláciu a sadu pripojovacích hadíc. Zariaďovanie kuchyne sú úloha, ktorá si vyžadujú veľa času, takže vám dáme 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Kuchynská batéria Primagran 9000 prinesie do vašej kuchyne maximálny komfort! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.89/5 (247 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000B
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Béžová

  Béžová farba kuchynského kohútika Primagran 9000 dokonale ladí so jasnými modelmi umývadiel a vytvára súdržný celok. Je to dobré riešenie pre interiéry v modernistickom alebo industriálnom štýle, kde je armatúra doplnkom, ktorý tvorí súčasť interiéru. Medzi jej charakteristické vlastnosti patrí:moderný dizajn, ktorý je súčasťou najnovších trendov interiérového dizajnu béžová farba, ktorá ladí s drezmi Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, vybavená záťažou, ktorá uľahčuje jej skrytie dva režimy prúdenia - normálny a sprchovací, ktoré je možné prepínať stlačením tlačidla hlavica s priemerom 35 mm vyrobená z keramikyVeríme, že použitie materiálov najvyššej kvality na výrobu armatúr zabezpečí ich spoľahlivosť. Mosadzná konštrukcia batérie Primagran 9000 sa vyznačuje odolnosťou proti korózii. Vnútorná hlavica je vyrobená z keramiky, ktorá je jedným z najodolnejších materiálov. Vybavenie kuchyne by malo byť predovšetkým ergonomické, aby boli každodenné povinnosti jednoduchšie, a preto je model Primagran 9000 vybavený dlhou výlevkou. Umožňuje nielen pohodlné umývanie veľkých tanierov, ale aj bezproblémové čistenie komôr drezu. Elegantné tlačidlo na konci výlevky vám umožňuje zmeniť režim prúdenia vody na sprchovací, ktorý je užitočný pri oplachovaní zeleniny alebo ovocia. Za zmienku tiež stojí pohodlná rukoväť, ktorá umožňuje intuitívne ovládanie teploty a tlaku vody. Vďaka podrobným pokynom a súprave 40 cm pripojovacích hadíc je samotná montáž veľmi jednoduchá. Veľmi dobre vieme, že vybavenie vašej vysnívanej kuchyne je časovo náročné, a preto vám ponúkame až 30 dní na vrátenie zakúpeného výrobku. Okrem toho sa naň vzťahuje 5-ročná záruka spoľahlivosti. Vyberte si kuchynskú batériu Primagran 9000 a zvýraznite moderný dizajn vašej kuchyne! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.90/5 (244 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000W
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Biela

  Zariaďujete kuchyňu v modernom štýle a hľadáte doplnky, ktoré budú nielen funkčné, ale tiež ladia s celým interiérom? Biela kuchynská batéria Primagran 9000 sa dokonale hodí do škandinávskych alebo industriálnych interiérov, jej výzor nedovolí nikomu prejsť okolo nej bez povšimnutia . Medzi charakteristické vlastnosti tohto modelu patrí:moderný dizajn, ktorý bude v móde mnoho rokov biela farba, ideálna pre jasné drezy Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, s dodatočnou záťažou na uľahčenie jej skrytia elegantné tlačidlo, vďaka ktorému si môžete vybrať medzi jedným z dvoch režimov prúdenia: normálnym a sprchovacím keramická hlavica s priemerom 35 mmVďaka vysokej kvalite použitých materiálov sú naše armatúry odolné a dobre fungujú aj pri intenzívnom používaní. Mosadzná konštrukcia batérie Primagran 9000 je odolné voči korózii a starostlivosť o ňu je jednoduchá, zatiaľ čo keramická hlavica sa vyznačuje bezporuchovou prevádzkou. Model Primagran 9000 je riešením pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie každodennej práce v kuchyni. Výlevka batérie má až 140 cm, vďaka čomu nebude umývanie veľkých riadov alebo čistenie drezových komôr veľkým problémom. Veľkou pomocou sú tiež dva režimy prúdenia: normálny a sprchovací. Prepínanie medzi nimi je intuitívne a vykonáva sa pomocou tlačidla umiestneného na konci výlevky. Vysokú ergonómiu ovplyvňuje aj pohodlná rukoväť, ktorá umožňuje presnú kontrolu teploty a tlaku vody. Batériu Primagran 9000 môžete ľahko nainštalovať sami. Podrobné pokyny na inštaláciu a potrebné pripojovacie hadice sú súčasťou súpravy. Vytvorenie vysnívanej kuchyne niekedy zaberie veľa času, a preto vám dáme až 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si bielu kuchynskú batériu Primagran 9000 a zažite novú tvár komfortu! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.93/5 (216 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000G
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 9000 Grafitová

  Zariadenie kuchyne musí byť starostlivo premyslené a všetky jej prvky by sa mali dokonale kombinovať. Plánujete interiér v modernistickom alebo industriálnom štýle? Granitová kuchynská batéria Primagran 9000 dokonale zapadá do moderného interiéru a upúta pozornosť jednoduchou, ale originálnou formou. Medzi jej charakteristické vlastnosti patria:moderný dizajn v súlade s najnovšími trendmi v oblasti interiérového dizajnu granitová farba, ktorá dokonale zapadá do každého modelu drezu Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, so závažím na uľahčenie jej skrytia prevádzka v dvoch prúdových režimoch: bežnom a sprchovacom odolná keramická hlavica s priemerom 35 mmArmatúry v kuchyni sa intenzívne používajú, preto je také dôležité, aby materiály, z ktorých sú vyrobené, boli najvyššej kvality. Model Primagran 9000 má mosadznú konštrukciu, ktorá je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Vnútorná hlavica bola vyrobená z keramiky, a preto sa vyznačuje vysokou životnosťou a bezporuchovou prevádzkou. Aby sme uľahčili umývanie veľkých riadov, vybavili sme batériu Primagran 9000 dlhou výsuvnou výlevkou. Okrem toho môžete pracovať v sprchovom režime, ktorého rozptýlený prúd výrazne uľahčuje oplachovanie jedla a čistenie drezových komôr. Za zmienku tiež stojí trieda ekologického prietoku A, ktorá prispieva k zvyšovaniu úspor vody. Pohodlnú rukoväť batérie Primagran 9000 je možné namontovať do prednej alebo bočnej polohy - berúc do úvahy pohodlie pravákov a ľavákov. Samostatná montáž batérie nespôsobuje problémy - veľkou pomocou sú presné pokyny na inštaláciu a súprava 40 cm pripojovacích hadíc. Veľmi dobre vieme, že niektorí ľudia potrebujú na naplánovanie všetkých detailov svojej kuchyne viac času, a preto ponúkame až 30 dní na prípadné vrátenie zakúpeného produktu. Na armatúry sa tiež vzťahuje 5-ročná záruka. Chcete v kuchyni najvyššiu mieru komfortu? Vyberte si kuchynskú batériu Primagran 9000! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.91/5 (265 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 9000
  <
  >
  99,00€ 149,00€
  Kuchyňská baterie Primagran 9000 Chromova

  Zariadenie kuchyne by malo byť konzistentné a premyslené a všetky prvky sa musia navzájom perfektne kombinovať. Chrómová kuchynská batéria Primagran 9000 vyniká svojím neobvyklým dizajnom, okolo ktorého neprejdete bez povšimnutia. Vďaka elegantnému lesku sa hodí do najmodernejších kuchýň. Medzi jeho charakteristické vlastnosti patria:moderný dizajn, ktorý priťahuje pozornosť chrómovanie zodpovedajúce všetkým farbám drezov Primagran výsuvná výlevka s dĺžkou 140 cm, doplnená o závažie podporujúce jej skrytie dva režimy prúdenia: normálny a sprchovací režim, prepínané pohodlným tlačidlom keramická hlavica s priemerom 35 mmMasívna konštrukcia Primagran 9000 je vyrobená z mosadze. Starostlivosť o ňu je jednoduchá a je odolný proti korózii, takže môžete zabudnúť na nevzhľadné hrdzavé škvrny. Vnútorná hlavica bola vyrobená z keramiky, ktorá je jedným z najtvrdších materiálov. V kuchyni sa zameriavame predovšetkým na vysokú ergonómiu, preto sme vybavili model Primagran 9000 výsuvnou výlevkou s dĺžkou 140 cm. Je to veľká pomoc pri každodenných prácach, ako je umývanie veľkých riadov alebo opláchnutie komôr drezu. Elegantné tlačidlo na konci výlevky vám umožňuje zvoliť režim prúdenia vody medzi bežným a sprchovacím. Za zmienku tiež stojí pohodlná rukoväť, ktorá vám umožňuje regulovať teplotu a tlak vody. Môže byť inštalovaná spredu alebo zboku pre pohodlie pravákov alebo ľavákov. Samostatná montáž batérie nespôsobuje žiadne problémy - pokyny na inštaláciu a súprava 40 cm pripojovacích hadíc sú súčasťou sady. Pri zariaďovaní kuchyne je dôležitý čas, aby bol každý prvok starostlivo premyslený, takže vám dávame 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu. Na armatúry sa vzťahuje aj 5-ročná záruka na spoľahlivosť. Vyberte si moderné riešenie pre váš domov a vyberte si kuchynskú batériu Primagran 9000! Varovanie. Batérie sa neodporúčajú pre model drezu Oslo, Riga a Kodane.

  4.94/5 (213 názorov)
  99,00€ 149,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000C
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Čierna

  Jednoduchý tvar ve tvaru písmene L byl překonán minimalistickým, ale originálním designem, ve kterém je barva propletená s elegantním chromem. Je těžké projít kolem kuchyňské baterie Primagran 3000 lhostejně. Jedná se o model, jehož barevná škála harmonizuje s každým modelem granitových dřezů Primagran, takže potěší zejména všechny milovníky uniformních souprav. Mezi mnohé výhody této baterie patří:moderní design barvy sladěné s granitovými umyvadly Primagran odnímatelný perlátor, který zvyšuje hospodárnost a zároveň snižuje stříkání vody výsuvná hubice dlouhá 140 cm pro pohodlné mytí velkých nádobí Keramická hlava o průměru 25 mm s vysokou odolnostíKuchyňská armatura podléhá intenzivnímu použití, proto jsme baterii Primagran 3000 vyrobili z nejkvalitnějších materiálů. Masivní mosazné tělo je odolné vůči korozi a péče o ně je jednoduchá, zatímco keramická hlavice zajišťuje bezproblémový provoz. Kuchyně je srdcem domu, kde trávíme nejvíce času. Víme, jak důležitá je funkčnost armatury, aby mohli být každodenní úkoly prováděny rychle a intuitivně. S ohledem na to jsme vybavili baterii Primagran3000 ergonomickým výtokem s poloměrem otáčení 360°. Je vyvinuta tak, že opláchnutí velkých nádobí nebo čištění umyvadlových komor nezpůsobí žádný problém. Výlevka je zakončena perlátorem, který provzdušňuje vodu, čímž se zvyšuje síla proudu, a omezuje se stříkání vody. Je to vyměnitelný prvek, a proto usazení kamene v provzdušňovači není problémem. Přidáno pokyny k instalaci a 40 cm dlouhé připojovací hadice umožňují nainstalovat si baterii Primagran 3000 i ve vlastní režii. Dáme vám až 30 dní na vrácení vašeho produktu, abyste si mohli důkladně promyslet tak důležité rozhodnutí, jakým je výběr baterie. Na baterii se rovněž vztahuje 5-letá záruka. Objevte krásu a funkčnost modelu Primagran 3000 a přineste do vašeho domu novou kvalitu.

  4.90/5 (62 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000s
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Sivá

  Máme radi originálne riešenia, ktoré priťahujú pozornosť a dodávajú interiéru charakter. Presne taká je kuchynská batéria Primagran 3000. Vyznačuje sa elegantnou kombináciou šedej farby s chrómom a charakteristickou výlevkou v tvare L. Je ideálnym doplnkom pre minimalistické interiéry zariadené v industriálnom štýle. Medzi jej výhody patrí:moderný dizajn v súlade s najnovšími trendmi sivá farbu, ktorá sa dá ľahko zladiť s väčšinou umývadiel Primagran výlevková hubica s dĺžkou 140 cm, so záťažou, ktorá uľahčuje jej skrývanie vymeniteľný perlátor, ktorý znižuje spotrebu vody keramická hlavica s priemerom 25 mmKonštrukcia batérie Primagran 3000 je vyrobená z mosadze - materiálu odolného proti korózii a mechanickému poškodeniu. Vo vnútri je keramická hlavica, ktorá sa vyznačuje bezporuchovou prevádzkou. Moderná kuchyňa by mala nielen potešiť svojím krásnym interiérom, ale tiež ponúknuť pohodlie každodenného používania. Z tohto dôvodu sme vybavili pre model Primagran 3000 výsuvnou výlevku, ktorá uľahčuje opláchnutie veľkých riadov alebo čistenie umývadla. Naše armatúry tiež prispievajú k šetreniu vody, pretože pracujú v ekologickej triede prietoku A. Okrem toho sú vybavené perlátorom, ktorý tiež znižuje spotrebu vody a zabraňuje striekaniu vody do strán. Teplota a tlak vody sa dajú regulovať pomocou ergonomickej rukoväte. Táto súprava obsahuje presné pokyny na inštaláciu a sadu pripojovacích hadíc, ktoré uľahčujú inštaláciu vašej batérie Primagran 3000 vo vašej réžií. Zakúpením nášho produktu získate nielen 5-ročnú záruku spoľahlivosti, ale aj 30 dní na vrátenie výrobku, pretože vieme, že pri zariaďovaní kuchyne je potrebné starostlivo premyslieť každý prvok. Kúpte si kuchynskú batériu Primagran 3000, ktorá vášmu domovu dodá novú tvár!

  4.87/5 (61 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000b
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Béžová

  Moderné interiéry si vyžadujú originálne riešenia! Plánujete kuchyňu v modernom industriálnom alebo škandinávskom štýle? Béžová kuchynská batéria Primagran 3000 dokonale zapadá do najnovších trendov v dizajne interiéru a vytvára pútavý detail interiéru. Stojí zato sa s ňou zoznámiť s niekoľkých dôvodov:moderný dizajn, ktorý sa vyznačuje minimalistickou výlevkou v tvare písmena „L“ elegantná kombinácia béžovej a chrómovanej povrchovej úpravy, ktorá uľahčuje výber armatúry pre každý model drezu Primagran odnímateľná výlevka s dĺžkou 140 cm, ktorá uľahčuje umývanie veľkých nádob, vymeniteľný perlátor, ktorý šetrí vodu, Hlavica s priemerom 25 mm vyrobená z odolnej keramikyNajvyššia kvalita použitých materiálov znamená, že batéria Primagran 3000 je vynikajúca pre intenzívne používanie. Masívne telo batérie je vyrobené z mosadze a vo vnútri je umiestnená bezporuchová keramická hlavica. Kuchyňa je v centrum domu, preto je dôležité, aby bola útulná, ale zároveň pohodlná. Z tohto dôvodu sme vybavili Primagran 3000 flexibilnou výlevkou, ktorá vám umožní ľahko umývať riady veľkých rozmerov. Má dodatočné závažie, ktoré uľahčuje prácu s ňou. Perlátor peniaci vodu ju nielen šetrí, ale zároveň zabraňuje jej špliechaniu do strán. Celkok je dopĺňa ergonomické držadlo, ktoré umožňuje intuitívnu kontrolu teploty a tlaku vody. Súprava obsahuje podrobné pokyny na inštaláciu a súpravu 40 cm pripojovacích hadíc, vďaka ktorým si batériu Primagran 3000 ľahko nainštalujete aj sami. Uvedomujeme si, že dizajn kuchyne môže byť časovo náročný, a preto vám okrem 5-ročnej záruky spoľahlivosti ponúkame 30 dní na možné vrátenie zakúpeného výrobku. Doprajte svojej kuchyni modernú iskru s kuchynskou batériou Primagran 3000!

  4.95/5 (63 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000w
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Biela

  V modernej kuchyni očakávame jedinečné riešenia, ktoré nielen priťahujú pozornosť, ale tiež zlepšujú realizáciu každodenných povinností. Biela kuchynská batéria Primagran 3000 je ideálna do interiérov zariadených v škandinávskom alebo industriálnom štýle. Jej vzhľad sa vyznačuje kombináciou elegantnej bielej farby s módnym chrómom. Armatúra sa vyznačuje:moderným dizajnom, ktorý zostane v móde mnoho rokov bielou farbou, ktorá uľahčuje kombináciu s akýmkoľvek modelom drezu Primagran výsuvnou výlevkou, dlhou 140 cm, ktorá výrazne uľahčuje prácu v kuchyni vymeniteľným perlátorom, šetriacim vodu keramická hlavica s priemerom 25 mmModel Primagran 3000 má masívne mosadzné telo odolné voči korózii a mechanickému poškodeniu. Vnútorná hlavica batérie je vyrobená z jedného z najsilnejších materiálov - keramiky. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov sú armatúry ideálne pre intenzívne používanie. Veľmi dobre vieme, aký dôležitý je komfort a pohodlie v kuchyni. Z tohto dôvodu sme vybavili batériu Primagran 3000 riešeniami, ktoré výrazne zjednodušujú každodenné úlohy. Umývanie veľkých riadov alebo čistenie umývadlových komôr bude vďaka jednoduchej výsuvnej výlevke oveľa jednoduchšie. Má tiež závažie, ktorá uľahčuje jej skrytie. Perlátor, ktorý pení vodu sa premieta nielen do úspory vody, ale tiež zabraňuje striekaniu vody do strán. Celok je doplnený ergonomickou rukoväťou umožňujúcou intuitívne ovládanie teploty a tlaku vody. Samostatná montáž batérií Primagran 3000 nie je problémom vďaka pokynom na montáž a 40 cm pripojovacím hadiciam. Okrem 5-ročnej záruky vám poskytujeme ďalších 30 dní na vrátenie zakúpeného produktu, pretože vieme, že zariaďovanie kuchyne je časovo náročný proces. Zmeňte tvár svojej kuchyne pomocou bielej kuchynskej batérie Primagran 3000!

  4.89/5 (61 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000g
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Grafitová

  Kuchynská batéria Primagran 3000 sa vyznačuje elegantnou kombináciou grafitovej farby a lesklého chrómu. Jej minimalistická výlevka v tvare L je ideálna pre moderné interiéry, kde sa kladie dôraz na jednoduché, ale efektívne riešenia. Táto armatúra si zaslúži našu pozornosť najmä kvôli:modernému, pútavému dizajnu grafitovej farbe, ktorú je možné ľahko kombinovať so všetkými modelmi Primagran odnímateľná výlevka s dĺžkou 140 mm, značne uľahčujúca prácu v kuchyni vymeniteľný perlátor šetriaci vodu keramická hlavica s priemerom 25 mmModel Primagran 3000 bol vyrobený z najkvalitnejších materiálov, aby bol spoľahlivý a odolný. Masívna mosadzná konštrukcia je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu a vnútorná hlavica je vyrobená z jedného z najkvalitnejších materiálov - keramiky. Kvôli vysokému komfortu použitia sme batériu Primagran 3000 vybavili odnímateľnou výlevkou, vďaka ktorej nebude umývanie veľkých riadov alebo čistenie komôr drezu problémom. Má dodatočné závažie, uľahčujúce jej správanie. Pozoruhodný je sprchovací režim, zvlášť užitočný pri oplachovaní jemnej zeleniny a ovocia. Naše armatúry pracujú v ekologickej triede prietoku A, čo znamená zníženie spotreby vody. Batéria má navyše ergonomickú rukoväť, ktorá umožňuje presnú kontrolu teploty a tlaku vody. Samostatná montáž kuchynského kohútika Primagran 3000 je bezproblémová - inštaláciu uľahčujú priložené pokyny. Súčasťou súpravy sú aj potrebné spojovacie hadice s dĺžkou 40 cm. Veľmi dobre vieme, že renovácia a zariaďovanie kuchyne sú náročné úlohy, a preto vám okrem 5-ročnej záruky spoľahlivosti ponúkame 30 dní na vrátenie produktu. Vyberte si grafitový model Primagran 3000 a vychutnajte si nový komfort vo vašej kuchyni!

  4.86/5 (64 názorov)
  99,00€ 139,00€
 • Kuchynská batéria PRIMA 3000g
  <
  >
  99,00€ 139,00€
  Kuchynská Batéria Primagran 3000 Chrómová

  Moderný interiér si vyžaduje originálne riešenia. Máte radi surový industriálny štýl alebo plánujete zariadiť kuchyňu v elegantnom štýle z New Yorku? Chrómovaná kuchynská batéria Primagran 3000 bude ideálnym riešením, ktoré nielen upúta pozornosť, ale zaujme aj pohodlím používania. Táto batéria sa vyznačuje:moderným dizajnom, v ktorom ihneď upúta pozornosť moderná výlevka v tvare písmena L univerzálnym chrómovaním, ktoré uľahčuje výber batérií pre väčšinu umývadiel Primagran výsuvnou výlevkou s dĺžkou 140 cm, doplnená závažím, ktorá uľahčuje jej schovanie vymeniteľným perlátorom, ktorý znižuje spotrebu vody odolnou keramickou hlavicou s priemerom 25 mmModel Primagran 3000 má pevnú mosadznú konštrukciu, ktorá je odolná voči korózii a starostlivosť o ňu sa vykonáva ľahko. Hlavica je vyrobená z odolnej keramiky, čo zabezpečuje jej bezproblémovú prevádzku. Kuchyňa je miesto v dome, kde sa zameriavame predovšetkým na pohodlie. Z tohto dôvodu sme vybavili batériu Primagran 3000 výsuvnou výlevkou dlhou 140 cm, vďaka ktorej je umývanie veľkých hrncov alebo tanierov omnoho ľahšie. Na konci výlevky je vymeniteľný perlátor, ktorý znižuje spotrebu vody a zabraňuje striekaniu. Za zmienku stojí tiež ergonomická rukoväť na reguláciu prúdu vody. Môže byť namontovaná v prednej alebo bočnej polohe pre pohodlie pravákov alebo ľavákov. V súprave okrem batérie Primagran 3000 nájdete aj podrobné pokyny na inštaláciu a súpravu 40 cm pripojovacích hadíc, čo uľahčuje montáž batérie. Veľmi dobre vieme, že plánovanie dizajnu kuchyne si vyžaduje veľa času na starostlivé premyslenie jej prvkov, a preto vám okrem 5-ročnej záruky spoľahlivosti ponúkame 30 dní na vrátenie zakúpeného príslušenstva. Doprajte svojmu interiéru moderný nádych a vyberte si chrómovú kuchynskú batériu Primagran 3000!

  4.91/5 (65 názorov)
  99,00€ 139,00€

Batérie s odnímateľnou spŕškou

Pre plné pohodlie v kuchyni vám ponúkame kuchynské batérie s odnímateľnou spŕškou, ktoré sú k dispozícii v oceľovej a granitovej verzii. Odnímateľná spŕška umožní oveľa jednoduchšiu prácu pri kuchynskom dreze, čo umožňuje ešte dôkladnejšie umyť väčšie nádoby a plechy a ľahko opláchnuť celý drez po použití. Kombinácie veľkého dvojdrezu s batériou s odnímateľnou spŕškou sú podstatou pohodlia a funkčnosti v kuchyni. Naši špecialisti vám zodpovedia všetky vaše otázky týkajúce sa výberu a používania našich kuchynských batérií.