Kuchynská Batéria Primagran 6000 Chrómová

-30,00€
Kuchynská batéria PRIMA 6000H Zväčšiť

99,99€
-30,00€

69,99€

  • Áno
  • Nie
Dodatkové otvory X
Dodatkové otvory Open
X Open
Popis produktu

Výber kuchynskej armatúry je často problémom. Záleží nám na vysokej ergonómii, ale zároveň chceme módny dizajn, ktorý doplní celý interiér. Chrómová kuchynská batéria Primagran 6000 spĺňa všetky tieto očakávania a vyznačuje sa:

  • moderným dizajnom, ktorý sa dokonale hodí do kuchyne v minimalistickom alebo industriálnom štýle
  • elegantným chrómovaním, vďaka ktorému je možné armatúry ľahko prispôsobiť akémukoľvek modelu granitových drezov Primagran
  • extrémne odolnou keramickou hlavicou

Postarali sme sa o to, aby bola batéria Primagran 6000 odolná, a aby zvládla intenzívne používanie. Masívna mosadzná konštrukcia je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu a starostlivosť o ňu je veľmi jednoduchá. Hlavica, ktorá sa nachádza vo vnútri konštrukcie je srdcom batérie a bola vyrobená z jedného z najodolnejších materiálov - z keramiky.

Pre zvýšenie pohodlia je Primagran 6000 vybavený otočnou 360° výlevkou. To uľahčuje umývanie veľkých riadov a hrncov, ako aj čistenie drezových komôr. Batéria pracuje v ekologickej triede prietoku A, čo vedie k väčšej úspore vody. Pohodlná rukoväť batérie robí jej každodenné používanie pohodlným a intuitívnym. Môže byť inštalovaná v dvoch polohách - v prednej alebo bočnej, pričom sa zohľadňujú potreby pravákov a ľavákov.

Kuchynskú batériu Primagran si 6000 môžete ľahko nainštalovať sami. Na tento účel sú súčasťou balenia podrobné montážne pokyny a sada potrebných 40 cm pripojovacích hadíc. Rekonštrukcia kuchyne by mala byť premyslená, a to si vyžaduje veľa času - preto vám ponúkame až 30 dní na možné vrátenie výrobkov, ktoré ste od nás kúpili. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť.

Vyberte si chrómovú kuchynskú batériu Primagran 6000 a vychutnajte si vysoký komfort a moderný lesk vo vašej kuchyni!

Špecifikácia
Druh:Batéria s koncovkou typu „U“, drezová, pevná
Dosah kohútika (výlevky):16 cm
Výška od dosky k perlátoru:23 cm
Výška batérie:30 cm
Montážny otvor:Jednoduchý, 35mm
Hlavica:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Pripájacia hadica:35 cm
Farba:Čierny
Druh koncovky:Otočná
Dostupnosť:Veľmi veľká
Technický obrázok
  • Rt6000-KH
Aký drez si vybrať a ako ho namontovať

Kvality

lider_sk

Záruka 35 rokov

Záruka 35 rokov

Doručenie

Doručenie

Doručenie

Vrátenie tovaru

Heureka