Kuchynská Batéria Primagran 6000 Čierna

-30,00€
Kuchynská batéria PRIMA 6000C Zväčšiť

30 dní

99,99€
-30,00€

69,99€

  • Áno
  • Nie
Dodatkové otvory X
Dodatkové otvory Open
X Open
Popis produktu

Stále častejšie sa rozhodujeme pre moderné kuchyne inšpirované prísnym minimalizmom alebo jedinečným industriálnym štýlom. Takéto interiéry potrebujú výrazné doplnky, ktoré budú tvoriť doplnky interiéru, ale súčasne na seba neupútajú všetku pozornosť. Kuchynská batéria Primagran 6000 dokonale zapadá do súčasných trendov a vyznačuje sa:

  • moderným dizajnom, ktorý zostane v móde mnoho rokov
  • univerzálnou, čiernou farbou, ideálnou pre všetky modely granitových batérii Primagran
  • odolnou keramickou hlavicou

Kuchynské vybavenie musí zvládať intenzívne používanie, a preto je model Primagran6000 vyrobený z najlepších materiálov. Mosadzná konštrukcia sa vyznačuje odolnosťou proti korózii, takže sa nemusíte obávať nevzhľadných škvŕn. Hlavica batérie je vyrobená z odolnej keramiky, ktorá zaručuje bezproblémovú prevádzku.

Kuchyňa a predovšetkým jej pracovný priestor by mali byť pohodlné. Vďaka vysokej ergonómii batérie Primagran 6000 sú každodenné úlohy realizované rýchlejšie a intuitívne. Otočná výlevka s polomerom otáčania 360° uľahčuje umývanie veľkých riadov a hrncov, ako aj čistenie drezových komôr. Batéria pracuje v triede ekologického prietoku A, čo umožňuje väčšiu úsporu vody. Za zmienku tiež stojí praktická rukoväť na reguláciu prietoku vody. Môže byť nainštalovaný na viacerých miestach, aby sa uľahčila obsluha pre pravákov alebo ľavákov.

Samostatná montáž batérie Primagran 6000 je bezproblémová a to najmä vďaka priloženým pokynom pre montáž a sade potrebných pripojovacích hadíc s dĺžkou 40 cm. Zariaďovanie kuchyne si vyžaduje veľa času na starostlivé plánovanie, preto vám ponúkame až 30 dní na prípadné vrátenie zakúpených výrobkov. Na naše armatúry sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka na spoľahlivosť.

Stavte na pohodlie a pridajte do svojej kuchyne modernú žiaru s kuchynskou batériou Primagran 6000!

Špecifikácia
Druh:Batéria s koncovkou typu „U“, drezová, pevná
Dosah kohútika (výlevky):16 cm
Výška od dosky k perlátoru:23 cm
Výška batérie:30 cm
Montážny otvor:Jednoduchý, 35mm
Hlavica:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Pripájacia hadica:35 cm
Farba:Čierny
Druh koncovky:Otočná
Dostupnosť:Veľmi veľká
Technický obrázok
  • Rt6000-KC
Aký drez si vybrať a ako ho namontovať

Kvality

lider_sk

Záruka 35 rokov

Záruka 35 rokov

Doručenie

Doručenie

Doručenie

Vrátenie tovaru

Heureka