Batéria Primagran® ROY 1000 Čierna

2 roky

30 dní

69,99€ s DPH

  • Áno
  • Nie
Dodatkové otvory X
Dodatkové otvory Open
X Open
hodnotenie produktu
4.97 / 5 (792 názorov)
Popis produktu

Moderná batéria Primagran® ROY 1000 v čiernej farbe je doplnkom umývacích zón v minimalistických, moderných alebo glamour kuchyniach. Elegantný vzhľad, nadčasový dizajn a univerzálna farba sa spájajú s praktickým a komfortným používaním modelu ROY. Batéria je vybavená funkčným rotačným ramenom. Vďaka tomu je práca v kuchynskom dreze jednoduchá a pohodlná. Pomocou batérie Primagran® ROY 1000 môžete umyť väčšie aj menšie riady a opláchnuť potraviny. Model Primagran® ROY 1000 poskytuje tiež vysoký komfort práce s ergonomickou rukoväťou, ktorá umožňuje nastaviť prietok vody a teplotu.

Batéria ROY je vyrobená z vysoko kvalitnej mosadze a pokrytá plastom v čiernej farbe, ktorá je odolná voči zafarbeniu, vysokej teplote, mechanickému poškodeniu. Spoľahlivosť a trvanlivosť armatúry zabezpečuje aj keramická hlavica. Materiály používané v batérii Primagran® ROY 1000 sú bezpečné a zaručujú dlhodobú spokojnosť s používaním. Na zvýšenie praktického využitia drezu spolu s batériou Primagran® ROY 1000 môžete použiť automatický sifón a dávkovač na čistiace prostriedky.

Drezová batéria Primagran® ROY 1000 sa dá namontovať svojpomocne do pracovnej dosky alebo do 35 mm montážneho otvoru v dreze. Inštalácia batérií je jednoduchá a môžete to urobiť sami.

Špecifikácia
Dosah kohútika (výlevky):22 cm
Výška od dosky k perlátoru:22,5 cm
Výška batérie:27 cm
Montážny otvor:Jednoduchý, 35mm
Hlavica:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Nie
Technický obrázok
  • Roy 1000
Aký drez si vybrať a ako ho namontovať

Kvality

Vrátenie tovaru

Platby

Platba prevodom na účet

Zásielka – 9,99 €
Objednávka s hodnotou nižšou ako 50 €

Bezplatná zásielka
Objednávka s hodnotou vyššou ako 50 €


Platba na dobierku

Zásielka – 9,99 €


3-5 Tage Sichere Versandgarantie

Zásielky odosielame počas 48h

Zašleme

DHL

Heureka

Primagran Heureka