Batéria Primagran 2500 Čierna

-50,00€
Batéria Primagran 2500 Cierna Zväčšiť

119,99€
-50,00€

69,99€

  • Áno
  • Nie
Dodatkové otvory X
Dodatkové otvory Open
X Open
Popis produktu

Kuchynská batéria Primagran 2500 je minimalistické a zároveň klasické riešenie, ktoré sa ľahko prispôsobí väčšine kuchynských interiérov. Sprchovacia hadica v tvare písmena L a univerzálne farby sú zárukou toho, že tento model zostane v móde mnoho ďalších rokov. Batéria Primagran 2500 sa vyznačuje predovšetkým:

  • minimalistickým dizajnom odkazujúci na moderný štýl
  • farbami, vďaka ktorým je možné kombinovať batériu s väčšinou drezov firmy Primagran
  • prítomnosťou perlátora, ktorý výrazne znižuje spotrebu vody
  • keramickou hlavicou zaisťujúcou jednoduchú reguláciu

Tento model bol vyrobený z najlepších materiálov, ktoré zaručujú trvanlivosť a bezproblémovú prevádzku. Mosadzná konštrukcia je odolná proti korózii a mechanickému poškodeniu, vnútro batérie Primagran 2500 skrýva keramickú hlavicu s priemerom 35 mm.

Postarali sme sa o to, aby práca s našou batériou bola pohodlná a bezproblémová. Sprchovacia hadica má polomer otáčania 360°, čo umožňuje nielen pohodlné umývanie riadu, ale aj čistenie drezových komôr. Odnímateľný perlátor prevzdušňuje vodu, vďaka čomu je prúd intenzívnejší a nestrieka vodu sa na pracovnú dosku. Prítomnosť ergonomickej rukoväte umožňuje presnú kontrolu teploty a tlaku vody. Konzola Primagran 2500 sa môže namontovať zboku, pričom sa zohľadňujú potreby pravákov alebo ľavákov.

Samostatná montáž batérie nie je ťažká a priložené pokyny a sada pripojovacích hadíc umožnia jednoduchú inštaláciu. Armatúra sa dobre kombinuje s granitovými drezmi, ale kvôli kompaktnej veľkosti tohto modelu by ste sa mali vyhnúť sadám s modelmi Oslo, Valencia 1.5 a Catania. Aby ste sa mohli pokojne rozhodnúť, ponúkame vám až 30 dní na vrátenie zakúpeného tovaru. Zakúpené armatúry majú 5-ročnú záruku. Vaša kuchyňa si zaslúži najlepšiu kvalitu - vyberte si kuchynskú batériu Primagran 2500!

Špecifikácia
Dosah kohútika (výlevky):16.5 cm
Výška od dosky k perlátoru:28 cm
Výška batérie:31 cm
Montážny otvor:Jednoduchý, 35mm
Hlavica:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Pripájacia hadica:35 cm
Technický obrázok
  • Rt2500-KC-N
Aký drez si vybrať a ako ho namontovať

Kvality

lider_sk

Záruka 35 rokov

Záruka 35 rokov

Doručenie

Doručenie

Doručenie

Vrátenie tovaru

Heureka