Batéria Primagran 2500 Chrómová

-50,00€
Batéria Primagran 2500 Chromova Zväčšiť

119,99€
-50,00€

69,99€

  • Áno
  • Nie
Dodatkové otvory X
Dodatkové otvory Open
X Open
Popis produktu

Kuchynská batéria Primagran 2500 prekvapí minimalistickou formou, v ktorej vyniká vďaka tvaru sprchovej hadice vo forme L. Klasické chrómovanie sa dokonale hodí k priemyselným alebo škandinávskym interiérom. Tento model si zaslúži osobitnú pozornosť z dôvodu:

  • moderného dizajnu, ktorý sa hodí do interiéru väčšiny štylizovaných kuchýň
  • elegantnému chrómovaniu, ktoré uľahčuje komponovanie batérie s každým drezom Primagran
  • perlátora, ktorý umožňuje významnú úsporu vody
  • keramickej hlavice s priemerom 35 mm

Masívna mosadzná konštrukcia batérie Primagran 2500 je odolná voči korózii, takže sa nemusíte obávať neestetických škvŕn. Starostlivosť o ňu je tiež mimoriadne ľahká. Armatúra je vybavená keramickou hlavicou, ktorá sa vyznačuje bezproblémovou a spoľahlivou prevádzkou.

Pre najvyšší komfort práce v kuchyni sme vybavili Primagran 2500 s 360 ° sprchovou hadicou, čo výrazne uľahčuje umývanie veľkých riadov a čistenie komôr drezu. Batéria pracuje v triede ekologického prietoku A, čo zvyšuje úsporu vody. Nižšie opotrebenie je tiež ovplyvnené prítomnosťou odnímateľného perlátora, ktorý prevzdušňuje vodu a zabraňuje striekaniu vody na stenu. Ergonomická rukoväť umožňuje presnú reguláciu teploty a tlaku vody. Môže byť namontovaná v ktorejkoľvek bočnej polohe, berúc do úvahy potreby pravákov alebo ľavákov.

Kuchynskú batériu Primagran 2500 môžete jednoducho nainštalovať na pracovnú dosku aj k drezu. Sada obsahuje potrebné spojovacie hadice a montážne pokyny. Aby bol výber správnej armatúry úplne premyslený, poskytujeme vám až 30 dní na možné vrátenie zakúpeného produktu. Na batériu sa navyše vzťahuje 5-ročná záruka. Objavte dokonalú kombináciu krásneho vzhľadu a vysokej ergonómie s chrómovou kuchynskou batériou Primagran 2500!

Špecifikácia
Dosah kohútika (výlevky):16.5 cm
Výška od dosky k perlátoru:28 cm
Výška batérie:31 cm
Montážny otvor:Jednoduchý, 35mm
Hlavica:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Pripájacia hadica:35 cm
Technický obrázok
  • Rt2500-KH-N
Aký drez si vybrať a ako ho namontovať

Kvality

lider_sk

Záruka 35 rokov

Záruka 35 rokov

Doručenie

Doručenie

Doručenie

Vrátenie tovaru

Heureka