Batéria Primagran® FLEX 5000 Čierna

2 roky

30 dní

74,99€ s DPH

  • Áno
  • Nie
Dodatkové otvory X
Dodatkové otvory Open
X Open
hodnotenie produktu
4.93 / 5 (1958 názorov)
Popis produktu

Batéria Primagran® FLEX 5000 je model armatúry s tzv. pružným kohútikom čiže flexibilným ramenom. Mosadzné telo pokryté čiernym plastom je mimoriadne pevné a odolné. Tento model vykazuje vysokú odolnosť voči poškodeniu a nečistotám. Vysokú kvalitu batérie zaručuje aj extrémne odolná keramická hlavica. Kvalita batérie Primagran® FLEX 5000 je potvrdená 2-ročnou zárukou.

Komfortnú prácu s batériou Primagran® FLEX 5000 v čiernej farbe zaručuje flexibilné rameno. Vďaka tomuto riešeniu je umývanie malých aj veľkých nádob veľmi jednoduché. Flexibilné rameno umožňuje vykonať niektoré práce mimo drezu. Medzi jej výhody patrí aj rotačné rameno a ekologický prevzdušňovač, ktorý šetrí vodu.

Batéria Primagran® FLEX 5000 v čiernej farbe nie je len praktickým zariadením určeným do umývacích kuchynských zón, ale aj dizajnérskym prvkom. Jednoduchý a ľahký dizajn sa výborne hodí do elegantných klasických kuchýň. Rovnako dobre pasuje do moderných aj minimalistických interiérov. Univerzálna farba umožňuje spájať batériu Primagran® FLEX 5000 v čiernej farbe s drezmi akejkoľvek farby. Batéria Primagran® FLEX 5000 čierna vyzerá pôsobivo v kombinácii s čiernymi drezmi, ale aj ako kontrastný doplnok k bielemu drezu. Nadčasová forma a univerzálna farba umožňujú jej použitie v kuchyni v akomkoľvek štýle.

Batéria Primagran® FLEX 5000 čierna je určená na svojpomocnú montáž. Inštalácia sa vykonáva v 35 mm otvore v dreze, ale je možné aj namontovanie batérie do pracovnej dosky.

Špecifikácia
Dosah kohútika (výlevky):max: 28 cm
Výška od dosky k perlátoru:max: 40 cm
Výška batérie:max: 45 cm
Montážny otvor:Jednoduchý, 35mm
Hlavica:Keramická, 35 mm
Korpus:Konštrukcia je vyrobená z mosadze
Pripájacia hadica:35 cm
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Nie
Technický obrázok
  • Flex 5000
Aký drez si vybrať a ako ho namontovať

Kvality

Vrátenie tovaru

Platby

Platba prevodom na účet

Zásielka – 9,99 €
Objednávka s hodnotou nižšou ako 50 €

Bezplatná zásielka
Objednávka s hodnotou vyššou ako 50 €


Platba na dobierku

Zásielka – 9,99 €


3-5 Tage Sichere Versandgarantie

Zásielky odosielame počas 48h

Zašleme

DHL

Heureka

Primagran Heureka